קורס מדריכי ירי

לימודים עם מטרה

קורס מדריכי ירי
אם בזמן שירותכם הצבאי נתמלאתם התרגשות כל אימת שהתעוררה שמועה על מטווח קרוב, אם אתם צלפים מעולים, אם קולות הירי ממלאים אתכם שימחה, ובטיחות וביטחון תמיד היו נר לרגליכם – ייתכן כי קורס הכשרת מדריכי ירי יכול להתאים לכם עד מאד. כיוון שרבים מהציבור הישראלי מתאמנים בירי – לשם ספורט והנאה, כמו גם לשם מוכנות לעתות צרה, קיימת דרישה מתמדת למדריכי ירי מיומנים ואיכותיים שיוכלו להדריך את הלקוחות הרבים של המטווחים האזרחיים.

אז אם גם אתם מעוניינים להשתלב במקצוע מאתגר, רב אחריות ומהנה זה, אחד הצעדים הראשונים שיהיה עליכם לעשות הוא להירשם לקורס מדריכי ירי, שיקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך הירי האיכותי. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס להכשרת מדריכי ירי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מדריך הירי הוא איש המקצוע האחראי על הדרכתם והכשרתם של המתאמנים בירי במטווחים האזרחיים – עליו להקנות לחניכיו את כל כללי הבטיחות הנדרשים, ולעזור להם לשפר את כישוריהם בתחום. כן אחראי המדריך ללוות את תלמידיו המעוניינים בהוצאת רישיון נשק בשלבים השונים הדרושים לשם כך.

כיוון שבישראל רבים מהאזרחים מעוניינים ברישיון נשק או כבר אוחזים ברישיון זה, ועל כן הם ממלאים את מטווחי הירי האזרחיים באימונים, דרושים אנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים שיאיישו את תפקידי ההדרכה במטווחים האזרחיים, הפזורים לכל אורכה ורוחבה של ישראל.

אז אם גם אתם "חולי הדק" בואו ללמוד בקורס שיקנה לכם את כל הכישורים להשתלב בעבודה כמדריכי ירי – ותשתלבו בעבודה עם מטרה!

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי ירי מיועדים, כמובן, למעוניינים להשתלב בעבודה בתחום.

הלימודים מתאימים במיוחד למנהלי אבטחה, קב"טים, יוצאי יחידות מובחרות ועובדי כוחות הביטחון.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים ללימודים בקורס מדריכי ירי לעמוד בכל התנאים הבאים: בני 21 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד, בוגרי שירות צבאי מלא (או שירות במשטרה), חסרי עבר פלילי, בעלי בריאות תקינה, תושבי מדינת ישראל, השוהים בארץ לפחות 3 שנים ברציפות בתקופה הקודמת לקבלה לקורס, בעלי אישור תקניות ממשרד הפנים אשר עוברים בהצלחה את בדיקת המשטרה.

כן נדרשים המועמדים לעבור בהצלחה את ריאיון הקבלה האישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך הלימודים

ברוב רובם של  המכללות מוסדות הלימוד כוללים הלימודים בקורס מדריכי ירי בין 150 ל-250 שעות לימוד אקדמיות.

מכללות אחדות בתחום מציעות לנרשמים אופציה ללימודי ערב, במטרה להקל על אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים ליהנות אף הם מהלימודים המרגשים והמרתקים.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס מדריכי ירי משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רלוונטי, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות.

לימודי הכשרת מדריכי ירי כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: הוראות בטיחות, סוגי מטווחים, בעלי תפקידים במטווח, ארגון וניהול המטווח, חוק כלי ירייה ותקנות משרד הפנים, חוק רישוי עסקים, גורמי סיכון במטווחים, חידוש רישיון כלי ירייה, בליסטיקה, בניית תרגיל, עזרה ראשונה, הוראות פתיחה באש – חוק העונשין, אימון בכלי נשק שונים, אימון המדריך, ועוד מגוון של נושאי לימוד חשובים.

תעודה

בוגרי קורס הדרכת ירי, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת מדריך ירי מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים העומדים בכל דרישות משרד הפנים, יהיו זכאים לרישיון מדריך ירי, מטעם משרד הפנים.

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי ירי, ונחשבתם כצלפים מעולים עת שירותכם הצבאי (וגם אם הייתם "סתם" צלפים בינוניים) אתם יכולים לשלב את אהבתכם לירי עם מקצוע מכניס, ולהשתלב בקורס מדריכי ירי, אשר יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך הירי המקצועי, כך שתוכלו להשתלב בקלות יחסית בעבודות בתחום – כמדריכי ירי במטווחים אזרחיים.

אז בואו ליהנות מלימודים עם מטרה – בואו ללמוד בקורס הכשרת מדריכי ירי.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי ירי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?