קורס קציני ביטחון

לימודים שיבטיחו לכם הצלחה

קורס קציני ביטחון
אחד האלמנטים החשובים בכל ארגון גדול הוא הביטחון – השמירה על שלומם ושלמותם של העובדים, הלקוחות והמבקרים, ועל אבטחתו של המידע והציוד. קצין הביטחון (קב"ט), הוא איש המקצוע האמון על שמירת הביטחון בארגון, ותפקידו כולל אחריות רבה ויכולת לתת מענה לכל איום– ריגול תעשייתי, גניבות וכו'. בישראל, הנתונה לאיומים ביטחוניים משמעותיים, חשיבותו של הקב"ט רבה במיוחד, ומקצועיותו יכולה להציל חיים רבים.

הדרישה לקב"טים איכותיים היא רבה, ונשארת יציבה גם בעתות של אי ודאות כלכלית. אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מאתגרת ורבת אחריות זו, הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא להשתלב בלימודי הכשרה מקצועית איכותיים בקורס קב"טים, אשר יקנה לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לקב"ט המקצועי, כך שבסיומם תוכלו להשתלב בקלות יחסית בעבודה בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות קורס קב"טים. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אתם חובבי אתגרים וסיכונים, ואתם מחפשים עבודה מבוקשת, מגוונת, יוקרתית, דינאמית ורבת אחריות – ייתכן כי תפקיד קצין הביטחון יכול להלום אתכם. קצין הביטחון הוא איש המקצוע האחראי למנוע ולטפל בכל האיומים הביטחוניים העלולים לפגוע בארגון, בעסק ובחברה, ועל כן חשיבותו לכל ארגון היא רבה במיוחד.

כיוון שכל איום מחייב דרך התמודדות שונה, על הקב"ט להכיר מקרוב את כל דרכי המניעה והתמודדות, כדי לתת מענה לכל איום ואיום. אז אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת וחשובה זו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא אודות הלימודים בקורסים אלו, ולקבל תשובות לכל שאלה שיש לכם על התחום.

קהל יעד

הלימודים בקורס קציני ביטחון מיועדים עבור כל המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום מאתגר וחשוב זה, בו הם יהיו אחראים על שלומם וביטחונם של רבים.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכשרת קציני ביטחון, אולי תגלו עניין גם בקורס חוקרים פרטיים, קורס מנהלי אבטחה, קורס מדריכי ירי וקורסים נוספים מתחומי הביטחון והאבטחה.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס קציני ביטחון כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: סיום 12 שנות לימוד (לעיתים יש דרישה לתעודת בגרות מלאה), סיום שירות צבאי או משטרתי מלא, עבר פלילי נקי, בריאות תקינה וכושר גופני סביר.

בחלק מהמכללות נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעבודה בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הכשרת קב"טים נע בין 200 ל-300 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בו נמשכים בין 4 חודשים לשנה.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס קב"טים הם מרתקים ומגוונים, ומשלבים בין הקניית מיטב הידע התיאורטי הדרוש, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, לרבות סיורים מקצועיים, תרגולי ירי, סימולציות של מעקבים ותצפיות וכו'.

לימודי קציני ביטחון כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: הטרור בארץ ובעולם, הגדרת איומים וסיכונים, ניתוח סיכונים, אמצעים טכניים במערך האבטחה, יסודות בחקירה ותשאול, חבלה ואמצעי לחימה, נוהלי אבטחה, אבטחת מידע, עבירות מרמה והונאה ומניעתן, זיהוי ואיתור חשודים, חוק ומשפט, נהלי עבודה בשגרה ובחירום, הכנת תיק אבטחה ותיק שטח, מושגי יסוד במודיעין, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס קציני ביטחון, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישת הלימודים, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. בחלק מהמכללות בתחום אף זכאים הבוגרים לקבל תעודה המוכרת על ידי ארגוני אבטחה בינלאומיים, כגון ארגון ה-I.B.S.S.A.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מאתגרת, דינאמית ומרתקת, בה האחריות לשלומם וביטחונם של רבים תהא מוטלת על כתפיכם – קורס הכשרת קציני ביטחון יכול להתאים לכם עד מאד. קורס זה יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לקב"ט המקצועי, כך שתוכלו להשתלב בקלות ובמהירות בשלל העבודות בתחום.
איפה אפשר ללמוד קורס קציני ביטחון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קציני ביטחון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?