קורס מדריכי זומבה

לרקוד כל הדרך לעבודה מהנה

קורס מדריכי זומבה
הזומבה, שיטת האימון האירובי המהנה, פותחה בשנות ה-90 על ידי הכוריאוגרף אלברטו פרז, וכבשה במהרה את העולם – ואין זה מפליא, שכן מדובר באימון אירובי איכותי המתאים לכל גיל, המחטב את הגוף ושורף קלוריות, תורם רבות לסיבולת השריר והלב-ריאה, ועושה כל זאת באווירה מסיבתית וכיפית במיוחד, מלווה במוזיקה ובהמון אנרגיות חיוביות. בישראל זכתה הזומבה להצלחה אדירה, ורבים נסחפו "בשיגעון" זה, עובדה אשר הובילה לפתיחתם של חוגי ושיעורי זומבה רבים.

הביקוש הגובר לשיעורי זומבה מלווה בביקוש למדריכי זומבה מקצועיים. אז אם אתם מעוניינים בהכשרה מקיפה, שתקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך הזומבה, ודאי תשמחו לדעת כי ניתן להשתלב בקלות בלימודי התחום, בלי לעמוד בתנאי קבלה נוקשים (בד"כ), "ולהפוך" תוך ימים ספורים למדריכי זומבה מקצועיים, היכולים להעביר שיעורי זומבה מוצלחים. בואו לקרוא עוד על קורס מדריכי זומבה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הזומבה, אשר "עלתה ארצה" רק בשנת 2008, כבשה במהירות את לב הקהל הישראלי (כפי שקרה כמעט בכל פינה ברחבי הגלובוס אליה הגיעה הזומבה), וכיום מתקיימים שיעורי זומבה כמעט בכל מכון כושר, כמו גם במתנ"סים רבים ובמקומות נוספים.

אולם, עדיין קיים צורך במדריכי זומבה מוסמכים ואיכותיים שיוכלו לתת מענה לביקוש הרב לאימון גופני מסיבתי ומהנה זה. על כן, מציעות מספר מכללות קורסים להכשרת מדריכי זומבה. קורסים אלו נועדו להקנות לבוגריהם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להעביר שיעורי זומבה מהנים במיוחד.

כיוון שקיים ביקוש רב לשיעורי הזומבה, יכולים בוגרי הקורס להשתלב בקלות יחסית להשתלב בעבודה רווחית ומהנה במיוחד.

קהל יעד

אם אתם בעלי כושר גופני טוב, בעלי חוש קצב, חובבי ריקודים ופעילות אירובית – קורס הכשרת מדריכי זומבה יכול להתאים לכם עד מאד!

הקורס מתאים במיוחד למדריכי חדר כושר, מדריכי ספינינג, מורים לריקוד ומדריכים בתחומי ספורט אחרים, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם בכלי מבוקש נוסף.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי הכשרת מדריכי זומבה אינם קבועים, ומכללות שונות מציבות תנאי קבלה שונים בפני המועמדים ללימודים, אך, בדרך כלל – אם יש לכם מוטיבציה ללמוד את התחום, ואתם בעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית – תוכלו להתקבל ללימודים.

יחד עם זאת, חלק מהמכללות בתחום מקבלות רק מועמדים אשר הם מורים לחינוך גופני או בעלי תעודת מדריך חדר כושר מוסמך/ מדריך אירובי מוסמך ותעודות הסמכה רלוונטיות אחרות.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מדריכי זומבה בסיסי הוא, בדרך כלל, שלושה ימים. מועמדים אשר הינם בעלי תעודות מדריכי כושר והתעמלות יכולים לסיים את לימודיהם בקורס מדריכי זומבה בסיסי ביומיים.

ניתן להשתלב בקורסים נוספים להכשרה מתקדמת יותר בזומבה, כמו גם בהכשרות להדרכת זומבה לאוכלוסיות ספציפיות (בני גיל הזהב, ילדים וכו'), הנמשכות ימים אחדים כל אחת.

נושאי לימודים

לימודי הכשרת מדריכי זומבה משלבים בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לבין התנסות מעשית בחוויית הזומבה.

בד"כ כוללים הלימודים בקורס מדריכי זומבה את הנושאים והתכנים הבאים: ההיסטוריה של הזומבה, הצד המדעי של אימון הזומבה, צעדי הבסיס, תנועות ידיים, אלמנטים של כושר וריקוד, מקצבים וכיווני תנועה, ניהול כיתת זומבה, היסודות המוסיקליים בזומבה, משחקי תנועה, העברת שיעורי זומבה, פיתוח כוריאוגרפיות, זומבה לילדים – זומבטומיק, ועוד מגוון נושאים.

תעודה

בוגרי קורס מדריכי זומבה, אשר יעמדו בכל דרישות הלימודים בהצלחה, יהיו זכאים לתעודת מדריכי זומבה – זומבה בייסיק 1.

חשוב לברר טרם ההרשמה ללימודים האם המכללה בה אתם מעוניינים ללמוד מוסמכת להכשיר מדריכי זומבה ע"י איגוד הזומבה העולמי.

סיכום

לסיכום, אם "שיגעון" הזומבה תפס גם אתכם, ואתם מעוניינים לעסוק בהדרכת שיעורי זומבה – כעצמאיים או כשכירים במכוני הכושר השונים – קורס הכשרת מדריכי זומבה מיועד עבורכם. הקורס מתאים במיוחד גם למדריכי חדר כושר המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם, ובכך למשוך קהלי יעד רבים יותר, ולהרחיב את אפשרויות הפרנסה שלהם.

קורס מדריכי זומבה יקנה לכם בזמן קצר ביותר (ימים ספורים) את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להעביר שיעור זומבה איכותי ומהנה-  אז בואו ללמוד איך לשלב אימון כושר מעולה עם אווירה מסיבתית – בואו ללמוד בקורס הדרכת זומבה.
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי זומבה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי זומבה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?