קורס CCNA

הכשרה של חברת CISCO

קורס CCNA
אם אתם מעוניינים בהכשרה איכותית לעבודה מבוקשת בעולם המחשבים ותקשורת הנתונים, כדאי שתכירו את קורס CCNA  - קורס מבוקש המקנה לבוגריו הסמכה בינלאומית יוקרתית מטעם חברת CISCO, אחת החברות המובילות בעולם בתחום תקשורת הנתונים. קורס זה, הנמשך, בדרך כלל, חודשים אחדים בלבד, יכשיר אתכם במיטב הידע והכלים בתחום, וידאג כי תגיעו למבחן ההסמכה מוכנים ומזומנים.

קורס CCNA הוא קורס ההכשרה הבסיסי ביותר של חברת סיסקו, והוא מקנה את כל הידע הבסיסי בהתקנה, הגדרה, תפעול, ותיקון רשתות משולבות מתגים ונתבים, וכן מקנה את כל הידע הדרוש בפרוטוקולי IP. הקורס להסמכת CCNA CISCO CERTIFIED NETWORK ASSOCIATE כוללים לימוד תיאורטי ולימוד מעשי במעבדות מחשבים מתקדמות. בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס CCNA.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס CCNA מיועדים, כמובן, לכל המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום תקשורת המחשבים. הלימודים מתאימים במיוחד לטכנאי מחשבים ואנשי תמיכה טכנית, כמו גם למנהלי רשתות, המעוניינים להתפתח ולהתקדם מקצועית.

אם אתם מתעניינים בלימודי CCNA, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מעולם המחשבים וההייטק: קורס ניהול רשתות, קורס טכנאי מחשבים ומגוון נרחב של קורסים נוספים בתחום.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס CCNA כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: אנגלית ברמה גבוהה (לעיתים אף נערך מבחן באנגלית לסינון המועמדים) ויכולת בסיסית לשימוש במחשב וברשת האינטרנט.

חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי רקע או יכולות טכניות ובעלי היכרות מעמיקה יותר עם עולם המחשבים והרשתות. כמו כן, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד עורכים ראיונות קבלה, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס CCNA כוללים, בדרך כלל, בין 120 ל-160 שעות לימוד אקדמיות (אך ישנם גם קורסים ארוכים יותר, המונים מעל ל-200 שעות לימוד אקדמיות), והם נמשכים מספר חודשים, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל ומתכונת הקורס – כלומר, מספר המפגשים בשבוע ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים איכותיים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס CCNA דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, כך שהם יגיעו מוכנים למבחן ההסמכה הבינלאומי של חברת CISCO ויוכלו לעבור אותו בהצלחה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי CCNA  את הנושאים הבאים: Building a Simple Serial Network , Building a Smarter Network, Growing the Network, Connecting Networks, Ensuring the Reliability of Data Delivery, Connecting to Other Networks, Ensuring the Reliability of Data Delivery, Connecting to Other Networks, Operating and Configuring Cisco IOS Devices, Managing Your Network Environment .

כן כוללים הלימודים את הנושאים הבאים:  network, Extending Switched Networks with VLANs, Understanding the host-to-host communication Model , Determining IP Routes, Managing IP Traffic with Access Lists, Establishing Serial Point-to-Point Connections, Establishing Frame Relay Connections, Completing ISDN Calls, TCP/IP's internet Layer, TCP/IP's Transport Layer, Exploring the Packet Delivery Process,  ועוד.

תעודה

בוגרי קורס CCNA, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר יעברו בהצלחה את מבחני חברת Cisco, יהיו זכאים לתעודת היוקרתית והבינלאומית – CCNA  מטעם חברת Cisco.
איפה אפשר ללמוד קורס CCNA?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס CCNA
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?