קורס CRM

הכשרה מרתקת ואיכותית במיוחד

קורס CRM
אם אתם עוסקים בתחומי המחשבים וההייטק ככלל, ובתחום מערכות המידע בפרט, וברצונכם להשתלב בלימודים קצרים יחסית (בני חודשים ספורים בלבד), אשר יקנו לכם ידע מבוקש ושלל כלים ומיומנויות נדרשות, שיעזרו לכם להתקדם בעבודתכם ולהתפתח לכיוונים חדשים – הלימודים בקורס CRM יכולים להתאים לכם עד מאד.

CRM -Customer relationship management, או בעברית – ניהול קשרי לקוחות, הוא תחום חדש יחסית, המשתמש בכלים של טכנולוגיות מידע לצורך ניתוח והבנה של צרכי לקוחות הארגון. אחת ממערכות ה-CRM הבולטות בשוק היא מערכת ה-CRM של חברת מיקרוסופט - Microsoft Dynamics CRM, והקורסים בתחום יכינו אתכם למבחני ההסמכה של חברה מובילה זו, כך שתוכלו לעבור אותם בקלות ולזכות בתעודת הסמכה יוקרתית ומבוקשת. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי CRM.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

קורס CRM מקנה את עקרונות השימוש והתפעול במערכת 3.0 4.0 CRM. הקורס שם דגש על כל שלבי העבודה עם מערכת ה- CRM החל משלב האפיון וההגדרות וכלה בשלב הטמעתה. בחלק מהמכללות, הקורס מהווה הכנה לשתי בחינות ההסמכה של חברת מייקרוסופט העולמית Applications Professional Certification ו Customization Certification, המקנים לעוברים אותם תעודה בינלאומית יוקרתית.

קהל יעד

הלימודים בקורס CRM מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר מערכות ניהול קשרי לקוחות ככלל – ואת מערכת ניהול הלקוחות הפופולארית של מיקרוסופט בפרט. הלימודים בקורס מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי המחשבים (כגון מנתחי מערכות מידע, מתכנתים, מפתחים, מנהלי תשתיות וכו') כמו גם לעוסקים בתחומי הנדסת התעשייה והניהול.

אם אתם מתעניינים בלימודי CRM, אולי תגלו עניין גם בקורס ERP, קורס DBA, קורס SAP, קורס ניתוח מערכות מידע, קורס ניהול מערכות מידע וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס CRM כוללים, בדרך כלל, דרישה להשכלה רלוונטית בתחומי המחשבים או מערכות המידע, ולעיתים אף נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי בעבודה בתחום. ידיעת אנגלית ברמה גבוהה מהווה, כמובן, תנאי קבלה נפוץ נוסף. כמו כן, במכללות רבות נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס CRM נע, בדרך כלל, בין 90 ל-120 שעות לימוד אקדמיות, אולם יש גם קורסים בסיסיים וקצרים יותר בתחום – הכוללים כ-30 שעות לימוד אקדמיות לערך. מרבית הקורסים בתחום נמשכים בין שלושה חודשים לחצי שנה, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר מפגשי הלימוד השבועיים (בדרך כלל כוללים הקורסים בתחום פגישה אחת או שתיים בשבוע), ואורכו של כל מפגש לימודים.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס והמלא יקשה עליכם להשתלב בקורס, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, או אף בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים מרתקים אלו בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס CRM דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, וזאת על ידי שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

לימודי CRM כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים והנושאים הבאים: מבוא למערכות מידע ארגוניות, מערכות לניהול קשרי לקוחות, ,Sales Management ,Service Management , Customization & Configuration, CRM כפלטפורמה לקידום מוצרים ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס CRM, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות בתחום אף מכינות את בוגריהן למבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת מיקרוסופט, ובוגרים אשר יעמדו בהצלחה במבחנים אלו, יהיו זכאים לתעודה יוקרתית מטעם חברת מיקרוסופט העולמית.
איפה אפשר ללמוד קורס CRM?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס CRM
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?