קורס CCIP

לימודים מבוקשים ורווחיים

קורס CCIP
מידע כללי אם כבר זכיתם לקבל את הסמכת ה-CCNA מטעם חברת סיסקו (או הסמכה מקבילה אחרת) ואף צברתם ניסיון בעבודה בתחום המחשבים וההייטק ככלל, ותחום רשתות התקשורת בפרט – למה שלא תתחילו להתפתח ולהתקדם לעבר הסמכה בכירה יותר בתחום – שתתבטא, כמובן, גם בתפקידים בכירים ורווחיים יותר? אם גם אתם החלטתם כי הגיע הזמן להקדם – קורס CCIP מיועד עבורכם!

קורס CCIP נועד להכשיר את בוגריו כאנשי מקצוע מובילים ואיכותיים לתכנון, ניהול, אחזקה, בקרה ואיתור ותיקון תקלות ברשתות תקשורת של חברת Cisco, אשר הינה מן החברות המובילות בעולם בתחום תשתיות התקשורת והאינטרנט. אז אם גם אתם מחפשים לימודים שיעזרו לכם להתקדם בתחום מבוקש זה – הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס CCIP.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס CCIP מיועדים לבעלי רקע ו/ או ניסיון בתחומי ניהול רשתות התקשורת – ורשתות התקשורת של CISCO בפרט. מנהלי רשתות תקשורת מוסמכי מיקרוסופט יתרמו אף הם רבות מלימודים אלו, שירחיבו את ארגז הכלים המקצועי שלהם. כיוון שקורס CCIP הוא קורס מתקדם– אין הוא מיועד למי שטרם השלימו קורסים בסיסיים או עבדו בתחום.

אם אתם מתעניינים בקורס CCIP אולי תגלו עניין גם בקורס CCNA, קורס MCSA, קורס תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס CCIP כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: הסמכת CCNA (או ידע מקביל ומעבר של מבחן כניסה), ידיעת אנגלית ויכולת התמודדות עם קריאת טקסטים באנגלית טכנית ומעבר מוצלח של ראיון קבלה אישי, הבודק את מידת התאמתו של המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס CCIP הם לימודים מקיפים ומעמיקים במיוחד – ועל כן הם גם אינם קצרים כלל – וברוב המכללות כוללים לימודי CCIP בין 200 ל-250 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים בין חצי שנה לשנה, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר מפגשי הלימוד בשבוע (בדרך כלל מתקיימות פגישה אחת או שתיים כל שבוע) ואורכו של כל מפגש לימודים.

אם אתם רוצים להשתלב בקורס זה – אשר יכול לתרום רבות להתפתחותכם המקצועית, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות מסלולי לימוד בשעות הערב ובימי שישי בבוקר – כך שגם אם אתם סטודנטים או אנשים עובדים (או עסוקים מסיבות אחרות) תוכלו להשתלב בלימודים בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס CCIP דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע והכלים בתחום – וכמובן גם להכינם למבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת Cisco. התלמידים בקורס נהנים מהכשרה איכותית ומלאה, המשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות.

לעיתים קרובות כוללים לימודי CCIP את הנושאים הבאים: בנייה, עיצוב והטמעה של תצורות רשתות מורכבות המיועדות לספקי תקשורת ולארגונים גדולים, נתבי סיסקו לרשתות LAN  ו WAN, איתור וטיפול בבעיות ברשת, ניהול הרשת, הרחבת רשת והגדלת מספר הנתבים, ניתוח מצב הרשת ואיתור תקלות, Building scalable Cisco Internetwork BSCI642901, Configuring BGP on Cisco Routers BGP642661, Implementing Cisco Quality of Service QoS642642, ו- Implementing Cisco MPLS MPLS642611 ועוד שלל נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס CCIP, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר יעמדו בהצלחה במבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת CISCO יהיו זכאים לקבל גם את התעודה היוקרתית והמבוקשת מטעם חברת סיסקו העולמית Cisco Certified Internetwork Professional – CCIP.
איפה אפשר ללמוד קורס CCIP?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס CCIP
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?