קורס CCENT

הכשרה לניהול רשתות תקשורת

קורס CCENT
אם אתם מעוניינים לזכות בתעודת הסמכה בינלאומית ויוקרתית, שתעזור לכם להשתלב בשלל משרות מרתקות ורווחיות בעולם המחשבים וההייטק – ייתכן כי קורס CCENT (הידוע גם כקורס ניהול רשתות של חברת סיסקו) יתאים לכם עד מאד. קורס זה, הנמשך, בדרך כלל, חודשים ספורים בלבד, ידאג לא רק להקנות לכם ידע וכלים חשובים בתחום, אלא גם להכינכם לבחינות ההסמכה של Cisco – אשר יזכו אתכם בתעודה היוקרתית והמבוקשת – CCENT.

חברת סיסקו היא אחת מחברות טכנולוגיות המידע המובילות בעולם וחלק ניכר מציוד התקשורת (נתבים, מתגי אינטרנט וכו') מבוסס על מוצריה. לאור זאת – הביקוש למנהלי רשתות תקשורת המוסמכים על ידי החברה הוא רב. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס CCENT, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס CCENT מיועדים, כמובן, לחובבי מחשבים המחפשים לימודים שיאפשרו להם להיכנס לעבודות בעולם ההייטק. הלימודים מתאימים הן לחסרי ידע וניסיון בתחום, והן למי שכבר עוסקים בו (כגון מנהלי רשתות מוסמכי מיקרוסופט) המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם, להתפתח ולהתקדם בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול רשתות CCENT, אולי תגלו עניין גם בקורס MCSA, קורס טכנאי מחשבים, קורס CCNP וקורסים נוספים מעולם המחשבים, הטכנולוגיה וההייטק.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים בקורס CCENT אין צורך בניסיון או רקע מעמיק בעולם המחשבים – אולם עליכם להיות בעלי גישה לתחום והיכרות בסיסית (ברמת משתמש) עם עולם המחשבים והאינטרנט. כמו כן, נדרשים המועמדים לדעת אנגלית. חלק מהמכללות בתחום אף עורכות מבחני קבלה וראיונות אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

קורס CCENT כולל, בדרך כלל, כ-120 שעות לימוד אקדמיות לערך, והלימודים בו נמשכים בין שלושה חודשים לחצי שנה, בהתאם למתכונת בה הם נערכים – כלומר, בהתאם למספר מפגשי הלימוד השבועיים (בדרך כלל מתקיימים מפגש לימודים אחד או שניים מידי שבוע) ואורכו של כל מפגש לימודים.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע – מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים (ולעיתים אף בימי שישי בבוקר) כך שגם אנשים עובדים (או אנשים העסוקים מכל סיבה אחרת) יכולים להשתלב בנוחות יחסית בלימודים בקורס, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס ניהול רשתות CCENT הם לימודים איכותיים, מקיפים ומעמיקים במיוחד, הדואגים להקנות לבוגריהם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום – ולהכינם, כמובן, למעבר מוצלח של מבחני ההסמכה הבינלאומיים של CISCO. הלימודים משלבים בין הרצאות ותיאורטיות מרתקות לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים היא מלאה ושלמה – הן בפן העיוני והן בפן הפרקטי.

לעיתים קרובות כוללים לימודי CCENT את התכנים הבאים: Businesses, peripheral devices, Verify and troubleshoot network and Internet connectivity ,Configure and verify common Internet applications, Configure basic IP services through a GUI, Describe the structure of the Internet and how Internet communications occur between hosts, Implement basic WAN connectivity using Telco services ,Troubleshoot problems using an organized layered procedure ועוד.

תעודה

בוגרי קורס CCENT, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר ייגשו למבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת CISCO ויעברו אותם בהצלחה – יהיו זכאים לתעודת ההסמכה היוקרתית מטעם סיסקו – CCENT.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום לימודי CCENT וקבלת ההסמכה מטעם חברת CISCO יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל הבודות בתחום – בתפקידי ניהול רשתות, תמיכה טכנית וכיו"ב. כיוון שהסמכת ה-CCENT היא יוקרתית ומבוקשת, ומעידה כי האוחזים בה הם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה – יוכלו הבוגרים להשתלב בקלות יחסית בשוק העבודה השוקק של עולם ההייטק.
איפה אפשר ללמוד קורס CCENT?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס CCENT
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?