קורס XRM

תוכנה לניהול קשרי לקוחות

קורס XRM
אם אתם תופסים תפקידים ניהוליים ובכירים בארגון או עסק כלשהו וברצונכם ליהנות מלימודים שיתרמו רבות לאיכות העבודה בארגון, לסדר ולארגון בו ואשר יקלו מאד על כל תחום ניהול קשר הלקוחות – הלימודים בקורס XRM יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים אלו יקנו לכם, תוך חודשים אחדים, שליטה מלאה בתוכנה מובילה זו, התורמת רבות להצלחתם של ארגונים ועסקים רבים.

לימודים אלו, המשלבים בין עולם המחשבים וטכנולוגיות המידע לבין עולמות השיווק וניהול קשרי הלקוחות הופכים מבוקשים יותר ויותר – ובוגריהם נהנים מיתרון משמעותי בשוק התעסוקה בתחום – כמו גם משיפור משמעותי באיכות ויעילות העבודה בארגון בו הם מועסקים. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס XRM.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

XRM היא, למעשה, תוכנה לניהול של קשרי לקוחות המיועדת להחליף את תוכנת ה- CRM המוכרת, שארגונים רבים עשו (ועדיין עושים) בה שימוש. התוכנה מיועדת לניהול יחסים עם לקוחות, ספקים, שותפים, עובדים בסניפים אחרים של הארגון, מתעניינים וקהלי היעד של הארגון. אם ניתן לסכם את מהותה של תוכנת XRM  במשפט אחד ניתן לומר שמדובר בפלטפורמה המאפשרת הקמתם של יישומים עסקים כאלה ואחרים, כאשר הגורם האנושי נמצא במרכז השרשרת ומהווה חוליה מקשרת.

למעשה, ה-XRM היא תוכנה לאיסוף מידע בצורה מאורגנת ומסודרת המאפשרת שליפתו בעת הצורך באופן שיטתי, מהיר ומידי, והיא עוזרת לנו לבנות תמונה מלאה של הלקוח: על מאפייניו, העדופתיו, מידת השביעות הרצון שלו ועוד. ה- XRM אף עוזרת לנו לארגן את הליכי השיווק בארגון, ועל כן שליטה בתוכנה זו יכולה לתרום רבות לאיכות ויעילות העבודה בכל ארגון גדול.

קהל יעד

הלימודים בקורס XRM מיועדים למנהלים ובעלי תפקידים בכירים בארגונים שונים (פרטיים וציבוריים, חברתיים ועסקיים וכו'), המעוניינים לרכוש שלל כלים מתקדמים שיעזרו להם בתחומי ניהול קשרי הלקוחות וניהול המידע בארגון.

הלימודים מתאימים, כמובן, גם למי שעבד עם תוכנת CRM, ומעוניין להכיר כעת את מחליפתה – תוכנת ה- XRM.

תנאי קבלה

בעוד חלק מהמכללות בתחום אינן מציבות כלל תנאי קבלה ללימודים בקורס XRM, חלק מהקורסים בתחום דורשים מהנרשמים להיות בוגרי תואר ראשון ו/או בעלי ניסיון מעשי רלוונטי. כמו כן, לעיתים עורכות המכללות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס XRM אינם נחשבים לארוכים במיוחד, ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 50 ל-80 שעות לימוד ונמשכים בין חודשיים לחמישה חודשים. משכו המדויק של הקורס כפוף, כמובן, למספר שעות הלימוד הכולל ולמתכונת הלימודים – כלומר, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש לימודים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, היכולים לתרום רבות להתפתחותכם והתקדמותכם המקצועית, אך אתם חושבים כי תתקשו להשתלב בלימודי הקורס, עקב סדר יומכם העמוס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר והצהריים ללימודים בשעות הערב ואחה"צ (או בימי שישי בבוקר), כך שגם אנשים עסוקים (כאנשים עובדים, לדוגמא), יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס XRM משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק בתחום לבין תרגולים ושלל התנסויות מעשיות בעבודה עם התוכנה, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא, ובסיום הלימודים האם אוחזים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

לימודי XRM כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: מיפוי כלים ומגנונים לניהול ידע בארגון, מערכות בינה עסקית (BI), אסטרטגיות ניהול ידע בארגון, הפסיכולוגיה של האינטרנט, רתימת עובדים, מתודולוגיית ניהול הידע בארגון, קהילות ידע מקוונות, תהליך איתור צורכי ידע, שימוש ברשת לקידום המטרות העסקיות, אסטרטגיה ארגונית ומרכיבי ניהול הידע בה, עבודה עם שותפי תפקיד, אתגרי ההטמעה של פתרונות ניהול ידע, פורטל ארגוני, הפקה וניהול לקחים, ניהול ידע חוץ-ארגוני באמצעות אתרי אינטרנט ועוד.

תעודה

בוגרי קורס XRM, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס XRM
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?