קורס הסבה לקובול

לימודי שפת התכנות הנפוצה

קורס הסבה לקובול
אם אתם עובדים בעולם ההייטק וכבר רכשתם ידע באחת משפות התכנות הנפוצות, ואתם מחפשים לימודים מרתקים בתחום זה, שיקנו לכם מומחיות נדרשת שתעזור לכם להתקדם בעבודה ולהשתלב בשלל משרות חדשות – כדאי לכם את קורס ההסבה ל-COBOL: קורס איכותי במיוחד, המכשיר את בוגריו כתכניתנים בשפת תכנות וותיקה ונפוצה זו.

שפת הקובול, אשר פותחה כבר בשנת 1959, משמשת בעיקר לניהול ועיבוד נתונים. הקובול מזכירה בסגנונה אנגלית, ועל כן התכנות בה הוא פשוט יחסית. השימוש בקובול נפוץ במיוחד במערכות גדולות – כבנקים ומשרדי ממשלה, לדוגמא, ועל כן הביקוש למתכנתים השולטים בשפה זו הוא רב. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס COBOL.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שפת התכנות cobol היא שפת תכנות וותיקה ונפוצה במיוחד, הנמצאת בשימוש הולך וגובר בשרתי  systemi של IBM ובמערכות Transaction Management של מחשב ה-Mainframe. עקב השימוש הרב של מערכות אלו בארגונים קטנים כגדולים, ישנה דרישה בשוק למתכנתי קובול מיומנים ומנוסים. קורס הסבה לתכניתני cobol שם לו למטרה להכשיר תכניתנים מקצועיים אשר יענו על הצורך הגובר בתכנתים מומחים אלו.

קהל יעד

הלימודים בקורס הסבה ל-COBOL מתאימים לבעלי רקע או ניסיון בתחומי המחשבים וההייטק ככלל ובתכנות בפרט, המעוניינים להכיר ולהתמחות בשפת תכנות וותיקה ונפוצה זו, ובכך להרחיב את אפשרויות התעסוקה הפתוחות בפניהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי הסבה לקובול, אולי תגלו עניין בקורסים נוספים מעולם המחשבים וההייטק – קורס תכנות, קורס שפת C, קורס PHP, קורס ניתוח מערכות מידע, קורס פיתוח אפליקציות ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס הסבה לקובול כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית והיכרות מעמיקה יחסית עם עולם המחשבים. מכללות רבות בתחום אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי רקע וניסיון בתכנות, ולדעת לפחות שפת תכנות אחת (C++, C, או אחרות).

חלק מהמכללות אף עורכות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמתו של המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

הלימודים בקורס הסבה לקובול כוללים, בדרך כלל, בין 260 ל-310 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים, לרוב, בין חצי שנה לשנה, בהתאם למתכונת הלימודים – כלומר, בהתאם למספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש ומפגש.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מפתחים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם סטודנטים, אנשים עובדים או עסוקים מכל סיבה אחרת, תוכלו להשתלב בלימודים בקלות יחסית, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס COBOL משלבת בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מעמיקות ומקיפות לבין תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות, כך שהבוגרים נהנים מרכישת מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום והכשרתם האיכותית היא מן המעלה הראשונה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי קובול את הנושאים והתכנים הבאים: IO statements Accept Display Debugging mode, Menu creation by using SDA , Data types Variables Constants Figurative constants, Work management and performance, Arithmetic statements Compute Add Subtract Multiply Divide Rounded Size Error, CL programming, Move statement Including Reference Modification, Creating Reports General , מערכת ניהול טרנזקציות CICS , מסד נתונים DB2 , JCL  ועוד.

תעודה

בוגרי קורס קובול, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר (תוכניתן Cobol) מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס הסבה לקובול?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הסבה לקובול
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?