קורסי רכש ולוגיסטיקה

מגוון קורסים מרתקים בתחום

קורסי רכש ולוגיסטיקה
המערך הלוגיסטי והתפעולי הוא אחד הגורמים המרכזיים שמשפיעים על הצלחתם של עסקים שונים, ועל כן, על מנת שמחלקות הרכש, הלוגיסטיקה והתפעול יתרמו ככל הניתן לארגון, לחברה או למפעל, נדרשים עובדים מקצועיים ואיכותיים לניהולן ולתפקודן השוטף. אם גם אתם עובדים במחלקות הרכש והלוגיסטיקה ומעוניינים בקידום מקצועי או בעדכון בהתפתחויות האחרונות בו, או אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בתחומים חשובים אלו – הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תמצאו מידע אודות אפשרויות הלימוד בקורסים השונים בתחומי הרכש והלוגיסטיקה.

מגוון הקורסים המוצעים בתחום הוא נרחב במיוחד ומתאים לכל רמה, דרגה ומטרה – בין אם ברצונכם בקורס להכשרת מנהלי רכש בכירים, או בקורס להכשרת קניינים מתחילים – תוכלו למצוא את הקורס המתאים לכם. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורסים בתחום הרכש והלוגיסטיקה. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורסי רכש ולוגיסטיקה מיועדים הן למעוניינים להשתלב בשלל העבודות בתחום, כמו גם לעובדים מנוסים במחלקות הרכש והלוגיסטיקה – קניינים, מנהלי אספקה, מנהלי רכש, עובדי תפעול, וכיו"ב, המעוניינים להתקדם בתחום ולהעמיק ידיעותיהם והבנתם בו.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי לוגיסטיקה ורכש משתנים בהתאם לאופיו ומטרתו של הקורס – בעוד קורסים בסיסיים בתחום פתוחים לקהל הרחב, וכל בוגר 12 שנות לימוד יכול להירשם אליהם, קורסים מתקדמים ומקצועיים יותר – כגון קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר – מיועדים רק לעובדים בעלי ניסיון בתחומים אלו.

משך לימודים

כאמור, מגוון הקורסים בתחום הרכש והלוגיסטיקה הוא נרחב למדיי, ומספר המכללות המציעות קורסים בתחום גדול אף הוא, ועל כן קיימים הבדלים באורכם של הקורסים השונים בתחום.

חלק ניכר מהקורסים בלוגיסטיקה כוללים בין 100 ל-200 שעות לימוד אקדמיות, אולם, קיימים יוצאים מן הכלל, וחלק מהקורסים הינם קצרים יותר, וחלקם אף ארוכים יותר.

אם אתם מתעניינים בלימודי לוגיסטיקה ורכש, ודאי תשמחו לדעת כי רבות מהמכללות (ורבים מהקורסים בתחום) מקיימים לצד הלימודים במסלול בוקר גם לימודים במסלולי ערב (ולעיתים אף לימודים במסלול שישי בוקר) כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בנוחות וקלות בלימודים, ולזכות להכשרה איכותית ולקידום המקצועי אשר לעיתים קרובות נלווה אליה.

מסלולי לימוד

תחום הרכש והלוגיסטיקה כולל מגוון נרחב של קורסים, וכל אחד יכול למצוא את הקורס העונה על שאיפותיו המקצועיות.

בין הקורסים הפופולאריים בתחום ניתן למנות את: ניהול מחסן ממוחשב, ניהול מערכות אחזקה, ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר, ניהול לוגיסטי ממוחשב – ERP, לוגיסטיקה ותפעול, ניהול מחסן ממוחשב, קניינות, ניהול מערכי אחסון והפצה, ניהול שרשראות אספקה, ניהול רכש וקניינות, ועוד קורסים מרתקים רבים – בכל נושא (רלוונטי) ולכל רמה ודרגה.

תעודה

בוגרי הלימודים בתחום, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישותיהם, זכאים לתעודת גמר מטעם מוסד הלימודים. בחלק מהקורסים והמוסדות מוענקת לבוגרים גם מטעם ארגונים רלוונטיים שונים (כגון "ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל") ולעיתים אף זכאים הבוגרים להסמכה בינלאומית.

סיכום

לסיכום, אם אתם עובדים במחלקות השונות בתחומי הרכש והלוגיסטיקה ומעוניינים בקידום מקצועי ובהזנקת הקריירה, או אם אתם שואפים להשתלב בעבודה בתחומים חשובים אלו – מגוון הקורסים בתחום הרכש והלוגיסטיקה מיועדים עבורכם.

מגוון הקורסים האדיר בתחום מתאים לכל רמה, דרגה ומטרה, כך שכל אחד יכול למצוא את הקורס ה"תפור" על מידותיו.

מרבית הקורסים בתחום מוצעים ע"י מכללות איכותיות ועתירות מוניטין, המספקים לבוגריהם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים להם על מנת להשתלב בעבודה ולתרום להצלחת הרכש והלוגיסטיקה בארגון. אז בואו ללמוד בקורסים בתחום הרכש והלוגיסטיקה – ותתחילו "להניע" את עצמכם קדימה!
איפה אפשר ללמוד קורסי רכש ולוגיסטיקה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסי רכש ולוגיסטיקה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?