קורס הנדסת רשתות MCITP

"הנדסו" לעצמכם קריירה מוצלחת

קורס הנדסת רשתות MCITP
רוצים לעבוד בעולם ההייטק? מעוניינים לקבל הכשרה יוקרתית ובינלאומית מטעם חברת מיקרוסופט? אם עניתם כן לשאלות אלו – כדאי שתכירו את קורס מהנדסי רשתות תקשורת מוסמכי מיקרוסופט – MCITP (הידוע גם כקורס ניהול רשתות): קורס איכותי במיוחד, המקנה לכם – תוך חצי שנה עד שנה – את כל המיומנויות, הכלים והידע הדרושים על מנת להשתלב בעבודה נדרשת בתחום מבוקש זה.

קורס הנדסת רשתות ילמד אתכם כיצד לתכנן, להקים ולתחזק רשתות תקשורת בסביבת מיקרוסופט (אחת הסביבות הנפוצות – לצד סביבת סיסקו) כך שתוכלו לספק לעסקים וארגונים שונים פתרונות עסקיים ממוחשבים. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי הנדסת רשתות – הגעתם למקום הנכון: בוראו לקרוא עוד על קורס מהנדסי רשתות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס ניהול רשתות MCITP מיועדים, כמובן, למעוניינים לזכות בהסמכה יוקרתית מבית מיקרוסופט אשר תעזור להם להשתלב במשרות נחשקות בשוק ההייטק הפורח. בעלי כישורים טכניים ומשיכה לעולם המחשבים הם קהל היעד העיקרי ללימודים אלו. הלימודים יתאימו במיוחד לטכנאי מחשבים, המעוניינים להתקדם ולהתפתח בעבודתם.

אם אתם מתעניינים בלימודי מהנדסי רשתות תקשורת MCITP, אולי תגלו עניין גם בקורסים המשלימים (והדומים למדי) מבית מיקרוסופט – קורס MCSA וקורס MCSE. כן ייתכן כי תגלו עניין בקורס ניהול רשתות תקשורת CISCO.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס מהנדסי רשתות מיקרוסופט MCITP כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית והיכרות ברמת משתמש עם עולם המחשבים והאינטרנט. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף מקיימים ראיון קבלה אישי או מבחן התאמה, על מנת לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס מהנדסי רשתות מוסמכי מיקרוסופט MCITP כוללים, בדרך כלל, בין 200 ל-400 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים, במרבית המקרים, בין חצי שנה לשנה. לרוב מתקיימים הקורסים במתכונת של מפגש לימודים אחד או שני מפגשי לימודים בשבוע.

אם אתם רוצים להשתלב בלימודים אלו, אך חושבים כי תתקשו לעשות זאת – עקב סדר יומכם העמוס לעייפה, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים או לומדים בשעות היום (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

קורס הנדסת רשתות MCITP משלב בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים ומקיפים לבין תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים היא מן המעלה הראשונה ובסיום הלימודים הם אוחזים במיטב הידע והכלים בתחום – ואף יכולים לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה הבינלאומיים של מיקרוסופט.

לימודי הנדסת רשתות כוללים, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים: מבוא לתקשורת Network Essentials; Windows Server 2008 Windows Server 2008, Enterprise Administrator Windows Server 2008 Network Infrastructure Configuration ;Active Directory Configuration;; Windows Server 2008 Applications Infrastructure Configuration; Planning and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Network Infrastructure ועוד.

כן כוללים הלימודים, לרוב, את הנושאים הבאים: Implementing & Supporting Windows XP Professional; Managing and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Environment; Designing Security for Microsoft Networks; Implementing a Microsoft Windows Server 2003 Network Infrastructure: Network Hosts; Implementing, Managing, and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Network Infrastructure: Network Services ועוד.

תעודה

בוגרי קורס מהנדסי רשתות תקשורת MCITP, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר יעברו בהצלחה את מבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת מיקרוסופט העולמית, יהיו זכאים לקבל תעודה יוקרתית ומבוקשת – MCITP -Microsoft certified Information Technology Professional.
איפה אפשר ללמוד קורס הנדסת רשתות MCITP?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הנדסת רשתות MCITP
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?