קורס טכנאי מחשבים ניידים

הכשרה מקצועית לעבודה מבוקשת

קורס טכנאי מחשבים ניידים
אם אתם מתעניינים בעולם המחשבים ואף התברכתם בכישורים טכניים טובים ואם אתם מעוניינים בלימודי הכשרה מקצועית קצרים שיקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בתחום עיסוק מבוקש ורווחי – הלימודים בקורס טכנאי מחשבים ניידים יכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים!

לימודי טכנאי מחשבים ניידים הפכו פופולאריים במיוחד בשנים האחרונות, עת הביקוש לאנשי מקצוע בתחום עולה – שכן המחשבים הניידים הולכים ודוחקים את המחשבים הניידים מהבכורה והשלטון בשוק המחשבים הביתיים. כיוון שהלפטופים נוטים, ככל מכשיר אלקטרוני מורכב אחר, להתקלקל מידי פעם – הביקוש לטכנאים בתחום הוא רב. אז בואו ליהנות מלימודים שיקנו לכם מקצוע מבוקש – בואו לקרוא עוד על קורס טכנאי מחשבים ניידים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס תיקון ותחזוקת מחשבים ניידים (טכנאי לפטופים) מיועדים, כמובן, לאנשים בעלי כישורים טכניים וחיבה לעולם המחשוב, המעוניינים בהכשרה מקצועית קצרה שתקנה להם מקצוע מבוקש ורווחי.

הלימודים מתאימים במיוחד לטכנאי PC המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולהתקדם ולהתפתח בעבודתם.

אם אתם מתעניינים בלימודי טכנאי לפטופים אולי תגלו עניין גם בקורס טכנאי טלפונים ניידים, קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים, קורס טכנאי שירות למוצרי חשמל וקורסים נוספים מעולם הטכנאות או המחשבים.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס טכנאי מחשבים ניידים משתנים, כמובן, בין הקורסים המיועדים לבעלי רקע לבין אלו שמיועדים לחסרי רקע בתחום.

הקורסים לחסרי רקע דורשים מהמועמדים להיות בעלי היכרות ברמת משתמש עם עולם המחשבים, ולעיתים קרובות נערכים מבחני קבלה וראיונות אישיים, לבדיקת התאמת המועמד ללימודים.

קורסים לבעלי רקע בתחום דורשים מהמועמדים להוכיח את בקיאותם בתחום, או להיות בוגרי קורסים בסייסים בו – כקורס טכנאי PC או קורס תחזוקת מחשבים, לדוגמא.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס טכנאי מחשבים ניידים משתנה בהתאם לעומק והיקף ההכשרה ובהתאם לרמת הידיעות ההתחלתית של התלמידים והיכרותם עם עולם המחשוב.

קורסים המיועדים לבעלי היכרות וניסיון בעולם המחשבים (כטכנאי PC, לדוגמא) הם קצרים למדי – כוללים כ-50 שעות לימוד לערך ונמשכים חודשים אחדים (בדרך כלל כשלושה חודשים), ואילו הקורסים המיועדים לחסרי רקע וניסיון בתחום הם, כמובן, ארוכים יותר וכוללים מעל ל-100 שעות לימוד אקדמיות.

אם גם אתם רוצים לזכות בהכשרה מקצועית איכותית זו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים, יכולים להשתלב בלימודים המרתקים בקלות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס טכנאי מחשבים היא מקיפה ומעמיקה – ודואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות לתיקון ותחזוקת מחשבים ניידים. התלמידים בקורס נהנים הן משיעורים עיוניים ותיאורטיים מרתקים והן מהתנסות מעשית נרחבת, המתבצעת במעבדות משוכללות ועתירות ציוד.

לימודי טכנאי מחשבים ניידים כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים:  מושגי יסוד באלקטרוניקה; מעגלים מודפסים; טרנזיסטורים; חומרים, כלים ועזרים הנדרשים להלחמה: עבודה באמצעות מלחם אוויר, הלחמה מעשית על לוח אם של מחשב נייד, הלחמת והחלפת צ'יפים ועוד; פירוק מעשי של מחשב נייד והרכבתו מחדש; עבודה באמצעות מכשירי מדידה, מדידות מתח והתנגדות בעזרת מולטימטר; חומרה למחשב נייד; איתור ותיקון תקלות אשר בלוח האם; תקלות נפוצות במחשב הנייד ודרכי הטיפול בהן ועוד.

כמו כן, בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד מקדישים הלימודים חלק גם לנושאי פרסום, שיווק והקמת עסק עצמאי.

תעודה

בוגרי קורס טכנאי מחשבים ניידים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס טכנאי לפטופים וקבלת התעודה יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל העבודות בתחום מבוקש זה – כשכירים במעבדות תיקון מחשבים וחנויות ציוד מחשבים, ואף כטכנאים עצמאיים.

רבות מהמכללות מסייעות לבוגריהן להשתלב בשוק העבודה בתחום – בין אם על ידי הפנייתם למעסיקים רלוונטיים ובין על ידי ליווי ותמיכה עת פתיחת עסק עצמאי בתחום, כך שהשתלבותם של הבוגרים בשוק העבודה צפויה להיות מהירה וקלה יחסית.
איפה אפשר ללמוד קורס טכנאי מחשבים ניידים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טכנאי מחשבים ניידים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?