קורס וורדפרס

קורס בניית אתרים בוורדפרס

קורס וורדפרס
וורדפרס (WordPress) היא אחת התוכנות המוכרות והנוחות ביותר לבניית אתרים וניהול תוכן באתרים – במיוחד לחסרי רקע וידע בעולם התכנות, ולמעשה היא מערכת ניהול התוכן הפופולארית ביותר באינטרנט. לוורדפרס יתרונות רבים, וביניהן קלות ונוחות השימוש בה והיותה חופשית לשימוש ומבוססת על קוד פתוח, ועל כן אם ברצונכם להשתלב בעבודה בעולם פיתוח האתרים או לפתח אתר אישי עבור עצמכם או עסקיכם – כדאי לכם להירשם לקורס וורדפרס.

קורס WordPress ידאג להכשירכם בזמן קצר (כחודשיים-שלושה בלבד, בדרך כלל) בכל הידע, המיומנויות והכלים על מנת לעבוד במקצועיות עם וורדפרס – כך שתוכלו לבנות אתרים באופן עצמאי – ללא עזרתו של מתכנת. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי וורדפרס.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

קורס בניית אתרים בוורדפרס מיועד למנהלים ובעלי עסקים המעוניינים ללמוד כיצד לבנות אתר אינטרנט בעצמם, ובכך לחסוך את העלויות הרבות הכרוכות בבניית וניהול האתר, כמו גם עבור המעוניינים בהכשרה בבניית אתרי וורדפרס המעוניינים להשתלב בעבודה כמנהלי ובוני אתרים.

כן מתאימים הלימודים למעצבי אתרים, מנהלי אתרים ועורכי ומנהלי תוכן, המעוניינים להתקדם בעבודתם, ולרכוש שלל כלים ומיומנויות חדשים בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי WordPress, אולי תגלו עניין גם בקורס בניית ועיצוב אתרים, קורס דרופל, קורס ג'ומלה וקורסים נוספים מעולם בניית וניהול האתרים והתוכן.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס וורדפרס אינם כוללים דרישות רבות, ואתם לא צריכים להיות בעלי ידע בתכנות על מנת להשתלב בלימודים: כל שדרוש מכם הוא לדעת אנגלית ושליטה בסיסית ביישומי המחשב (ברמת משתמש).

חלק קטן מהקורסים בתחום מציבים תנאי קבלה נוספים – דוגמת ראיונות אישיים או ניסיון מעשי בעבודה בעולם ניהול האתרים.

משך לימודים

ודאי תשמחו לדעת כי הלימודים בקורס וורדפרס אינם ארוכים כלל וכלל, ובדרך כלל הם כוללים בין 15 ל-30 שעות לימוד אקדמיות בלבד, כאשר קורסים לניהול אתרי וורדפרס הם קצרים יחסית ומונים כ-15-20 שעות לימוד, ואילו הקורסים לפיתוח אתרי וורדפרס ארוכים מעט יותר וכוליים כ-20-30 שעות לימוד.

מרבית הקורסים בתחום מתנהלים במתכונת של מפגש אחד או שניים בשבוע, והלימודים בהם נמשכים בין חודש לשלושה חודשים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מפתחים אלו, אך חושבים כי עקב סדר יומכם העמוס תתקשו להשתלב בלימודים בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים (או אנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס וורדפרס דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, ועל כן משלבים הקורסים בנושא בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות.

נושאי הלימוד המדויקים משתנים בהתאם למטרתו של הקורס, שכן קיימים שני מסלולי לימוד עיקריים בתחום: קורס ניהול אתרי וורדפרס וקורס פיתוח ובניית אתרי וורדפרס.

על אף הבדלים אלו, לעיתים קרובות כוללים לימודי WordPress את הנושאים הבאים: מבוא לתכנות בסביבת וורדפרס, עבודה עם תוכנות קוד פתוח, לוח הבקרה של וורדפרס, מבוא ל-HTML, תחזוקת האתר, גיבוי אתר, ניהול שוטף של אתר וורדפרס, מושגי יסוד בבניית אתרים, ניהול משתמשים, קידום אתרים, הוספת תוכן, שפת התכנות PHP, עיצוב תבניות ומראה האתר – CSS ותוכנות גרפיות, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס WordPress אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס וורדפרס יוכלו להשתלב בעבודות מבוקשות בעולם המחשבים וההייטק –בבניית, פיתוח ועיצוב אתרים ובניהול תוכן. בוגרים הקורס אשר הינם מנהלים ובעלי עסקים יוכלו לבנות במו ידיהם אתר חדש לעסק שלהם, ובכך לחסוך עלויות רבות, וליהנות משליטה מרבית על פיתוח האתר.
איפה אפשר ללמוד קורס וורדפרס?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס וורדפרס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?