קורס ג'ומלה Joomla

לימודים מקיפים ומעמיקים

קורס ג'ומלה Joomla
אם אתם מעוניינים להשתלב בעולם המרתק של בניית אתרי אינטרנט – וליהנות מלימודים איכותיים שיכולים להוות עבורכם מקפצה לעבודה בעולם המחשבים וההייטק (באם תמשיכו ללימודים מתקדמים בתחום) – כדאי שתכירו את קורס ג'ומלה (Joomla) – קורס קצר יחסית אשר יכשיר אתכם לשימוש מקצועי במערכת ניהול תוכן חופשית זו, המבוססת על שפת PHP, ומאפשרת לכם לנהל תכני אינטרנט באופן קל ופשוט, ללא צורך לדעת תכנות או לכתוב קוד ב-HTML.

מערכת הג'ומלה היא פשוטה יחסית לשימוש (פשוטה יותר מדרופל, אך מורכבת יותר מוורדפרס) וטומנת בחובה יתרונות רבים – ועל כן היא פופולארית למדי – וזוכה למיליוני הורדות בכל שנה. אז אם גם אתם רוצים ללמוד כיצד להשתמש במערכת ניהול תוכן מובילה זו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס ג'ומלה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקןרס Joomla מיועדים לבוני ומנהלי אתרים (כמו גם עבור המעוניינים להתחיל לעסוק בתחומים אלו), המעוניינים להכיר ולדעת לעבוד עם מערכת ניהול תוכן חשובה ונפוצה זו. כן מתאימים הלימודים לבעלי עסקים ומנהלים, המעוניינים לקבל ידע וכלים לבניית אתר אינטרנט עסקי במו ידיהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי Joomla, אולי תגלו עניין גם בקורס בניית אתרים, קורס HTML, קורס דרופל, קורס PHP וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס ג'ומלה כוללים, לעיתים קרובות, את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית והיכרות (ברמת משתמש) עם עולם המחשב והאינטרנט. חלק מהקורסים בתחום מיועדים רק לבעלי ידע וניסיון בעולם בניית האתרים, ולעיתים נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע ב-HTML.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ג'ומלה משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים, אך מרבית הקורסים בתחום הם קצרים למדי – וכוללים בין 15 ל-30 שעות לימוד אקדמיות בלבד. קורסים מעמיקים יותר בתחום כוללים כ-50 שעות לימוד אקדמיות לערך.

ניתן ליהנות מלימודי ג'ומלה גם כחלק מקורס בניית אתרים מקיף (הכולל, לצד לימודי ג'ומלה גם לימודי מערכות CMS נוספות), הנמשך בין חצי שנה לשנה.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס זה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות קורסים המתנהלים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים, סטודנטים או עסוקים מכל סיבה אחרת – תוכלו למצוא קורס המתקיים בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

כמו כן, מכללות ומוסדות לימוד אחדים מציעים קורס Joomla און-ליין, בו אתם קובעים מהן שעות הלימוד, כך שאתם יכולים להתאימן בדיוק לזמנכם הפנוי.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס ג'ומלה ידאגו כי תכירו היטב מערכת ניהול תוכן מובילה ונפוצה זו, וכי תרכשו את מיטב הידע, המיומנויות והכלים לבניית אתרים עם פלטפורמה זו. הלימודים משלבים, בדרך כלל, בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב ומקיף בתחום, לבין שלל התנסויות מעשיות ותרגולים, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא.

לימודי Joomla כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: מושגי יסוד בעולם האינטרנט הדינמי, סקירה על ג'ומלה כמערכת ניהול תוכן, התקנה וסקירת סביבת העבודה, מנגנון התפריטים ומודולי התפריטים, מבנה האתר וקונספט מיקומי המודולים, היכרות עם רכיבים ומודולים מובנים במערכת ועם רכיבים ומודולים חיצוניים, ניהול תוכן, ניהול דף בית, הוספה ועריכת מאמרים ועוד.

כמו כן, בדרך כלל כוללים לימודי ג'ומלה גם את הנושאים הבאים: שימוש בתבנית, מאפייני עיצוב ושינויים במראה האתר באמצעות מודולים, בניית תבנית בעזרת Dreamweaver, התקנה ושימוש ברכיבים ומודולים, ניהול מדיה, מידור מידע, התאמות לעברית, התקנת תבניות, מיקומים, ניהול משתמשים, מבוא למבנה התבנית, הגדרות מתקדמות ומאפיינים ועוד. 

תעודה

בוגרי קורס Joomla, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס ג'ומלה Joomla?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ג'ומלה Joomla
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?