קורס הדמיה דיגיטאלית

כל המידע על הלימודים

קורס הדמיה דיגיטאלית
אם אתם עוסקים בתחומי העיצוב, האדריכלות, פיתוח משחקי המחשב, האנימציה, הגרפיקה – או כל תחום אחר שמערב שימוש בתוכנות גרפיות ככלל – ותוכנות הדמיה תלת ממד בפרט – או אם אתם מעוניינים להשתלב באחד מתחומי תעסוקה מרתקים ויצירתיים אלו – כדאי לכם להכיר את קורס הדמיה דיגיטלית – הקורס שיקנה לכם היכרות מעמיקה עם התוכנות הטובות ביותר בתחום (כתוכנת 3D MAX, לדוגמא) ואשר יכשיר אתכם בשלל כלים וידע רב לביצוע הדמיות דיגיטליות למגוון תחומים.

לימודי הדמיה דיגיטלית הם עולם ומלואו – וכל אחד ואחת יכולים למצוא קורס המתאים עבור מטרותיהם: בין אם הם חסרי ניסיון בתחומי האנימציה ורוצים ללמוד תוכנה אחת, ובין אם הם אנימטורים ותיקים (או מעצבים, אדריכלים וכו') המעוניינים להתפתח והעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. בואו לקרוא עוד על קורס הדמיות דיגיטליות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הדמיה דיגיטלית נמצאת בשימוש בתחומים רבים: החל מטלוויזיה ומשחקי מחשב, דרך אדריכלות ועיצוב פנים וכלה במחקר ופיתוח.

השימוש בהדמיה דיגיטאלית, אשר צובר תאוצה בשנים האחרונות, תורם רבות לחסכון כלכלי לחברות ולארגונים המשתמשים בו- לא עוד בניית דגמים מסובכים ועריכת מבדקים בשיטת הניסוי והטעייה אשר גורמים להפסדים כלכליים מרובים, אלא, שימוש בהדמיה דיגיטאלית לצורך יצירת מודלים ממוחשבים עליהם ניתן לבצע מספר רב של ניסויים המדמים מציאות מבלי לפגוע באיכות המוצר הראשוני.

יתרונות ההדמיה הדיגיטלית הופכות אותה למבוקשת מאד – ועל כן, אם אתם עוסקים באחד מהתחומים הרלוונטיים, או מעוניינים להשתלב באחד מהם, מומלץ מאד להשתלב באחד מהקורסים המעולים בתחום, עליהם תוכלו לקרוא בעמוד זה.

קהל יעד

הלימודים בקורס הדמיה דיגיטלית לכל המעוניינים לרכוש ידע וכלים בתחומי האנימציה, הגרפיקה, ההדמיה הממוחשבת והעיצוב התלת ממדי, בין אם לצורך השתלבות בעבודה בתחום ובין אם לצורך העשרה אישית בלבד. הלימודים מתאימים במיוחד למעצבים מתחומים שונים, ארכיטקטים, גרפיקאים, אנימטורים ומפתח משחקי מחשב, המעוניינים להכיר לעומק חלק מהתוכנות המובילות בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי הדמיה דיגיטלית, אולי תגלו עניין גם בקורס עיצוב גרפי, קורס אנימציה, קורס 3D Max, קורס מאיה, קורס אילוסטרייטור וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי הדמיה תלת ממדית אינם מסובכים או קשים בדרך כלל – ולמרבית הקורסים בתחום ניתן להתקבל בקלות – באם אתם יודעים אנגלית ומכירים (ברמת משתמש בסיסית) את עולם המחשבים והאינטרנט.

קורסים מתקדמים בתחום, לעומת זאת, מיועדים, בדרך כלל, רק לבעלי היכרות עם אחת מהתוכנות הגרפיות הנפוצות (פוטושופ, מאיה, אילוסטרייטור וכו'), ולבעלי ידע וניסיון בתחומי העיצוב, הגרפיקה או האנימציה. לעיתים אף מותנית הקבלה לקורס הדמיה דיגיטלית מתקדם בהצגת תיק עבודות.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הדמיות דיגיטליות ומולטימדיה משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים, כמו גם בהתאם למטרת הלימודים ורמת ההכשרה לה זוכים הבוגרים, כך שכל אחד יכול למצוא העונה על מטרותיו – בין אם ברצונו בקורס בסיסי קצר הכולל לימודי תוכנה אחת, ובין אם הוא גרפיקאי מומחה המעוניין בקורס מתקדם, מקיף וארוך במיוחד בתחום.

מרבית הקורסים הקצרים להדמיה דיגיטלית כוללים בין 45 ל-70 שעות לימוד אקדמיות, ואילו הקורסים המקיפים והמעמיקים בתחום כוללים בין 120 ל-200 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי הדמיות דיגיטליות, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים או אף בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים וכל מי שלוח הזמנים שלו צפוף – יכול להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לו ביותר.
 

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס הדמיות דיגיטליות היא עשירה במיוחד, ובמרבית הקורסים בתחום נהנים התלמידים הן מלימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים והן משלל התנסויות מעשיות ותרגולים, הדואגים לציידם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

חלק מרכזי מלימודי הדמיה דיגיטלית כולל, כמובן, לימודי תכנות דיגיטליות שונות, כשהמרכזיות שבהן הן 3D Max, VRay ו- Unity, אולם, לעיתים קרובות, גם מקומן של התוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור לא נפקד.

שימו לב- חשוב לברר טרם ההרשמה אילו תוכנות כלולות בתכנית הלימודים בקורס אליו אתם מעוניינים להירשם, שכן לא כל הקורסים כוללים את כל התוכנות.

לעיתים קרובות כוללים לימודי הדמיה דיגיטלית את התכנים הבאים: מבוא לאנימציה ממוחשבת, מושגי יסוד בגרפיקה תלת-מימדית והדמייה, בניית גופים תלת-מימדיים, הנפשה של מודלים תלת-מימדיים, שינוי גופים, פרספקטיבה, צל ונקודות מבט, סוגי תאורה, קומפוזיציה, בניית דמויות, הפשטה של רעיון, רינדורים של תמונות ואנימציה, טקסטורות והדמיית חומרים, תוכנות מוליטימידיה והדמייה, הדמיות אדריכליות, הדמיות פנים וחוץ, הדמיות עיצוב רב תחומי ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס הדמיה דיגיטלית, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס הדמיה דיגיטאלית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הדמיה דיגיטאלית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?