מסחר מודרני בחוזים עתידיים

לסחור באופן מקצועי

מסחר מודרני בחוזים עתידיים
המסחר בחוזים עתידיים בשוק ההון הוא תחום מרתק במיוחד, הזוכה לפופולאריות רבה בקרב משקיעים מנוסים ומתחילים כאחד. החוזה העתידי (Futures Contract) הינו הסכם בין מוכר לקונה אודות העברה עתידית של נכס או סחורה, תוך קביעה מראש של מועד המסירה ומחירה. היתרון הנובע מחוזה זה לקונה ולמוכר ברור – שני הצדדים יודעים כי במועד מסוים, הנקבע מראש, תהא להם הכנסה (למוכר) או הוצאה (לקונה) קבועה וידועה, ובכך מצמצמים שניהם את הסיכון הכרוך בכל עסקה ומסחר.

החוזה העתידי אף מאפשר אפשרויות רווח נאות, שכן, במקרה ואתם, בתור צד הקונה, מאמינים כי ערכו של נכס או סחורה יעלה בתקופת הזמן הקבועה, ביכולתכם לרכוש אותו במחיר נמוך ממחיר השוק הצפוי, ולגרוף תוך כך רווח נאה, תוך סיכון מינימלי. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי מסחר בחוזים עתידיים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

חוזה עתידי הוא מכשיר פיננסי הנסחר בבורסה, אולם הרעיון העומד בבסיסו עתיק הרבה יותר, ויש הרואים כבר בסיפור התנ"כי אודות ההסכם בין לבן ליעקב חוזה עתידי. הרעיון בבסיס החוזה העתידי הינו פשוט למדיי – התחייבות לרכוש (ולספק) נכס כלשהו (נפט, זהב, אורז, מטבע חוץ, נייר ערך וכו') במחיר קבוע ובמועד עתידי קבוע מראש.

המסחר בחוזים עתידיים מתאים, אם כן, הן למי שמעוניין להגן על השקעותיו מתנודתיות השוק, והן למעוניינים בהפקת רווח, ע"י חיזוי נכון של התנהגות השוק.

אולם, על מנת "להגן" על ההשקעה, כמו גם על מנת לגרוף רווחים, דרוש ידע רב בתחום והבנה מעמיקה של סוג מסחר זה. את כל הידע והכלים הדרושים לכם על מנת להצליח בתחום המסחר בחוזים עתידיים תוכלו לרכוש בקלות ובמהירות – תוך שבועות ספורים – באם תבחרו להירשם לקורס מסחר בחוזים עתידיים.

תנאי קבלה

הלימודים בקורס מסחר בחוזים עתידיים מיועדים, בד"כ, לסוחרים מתחילים בשוק ההון, אשר הינם בעלי ניסיון במסחר והשקעות בשוק ההון, או בוגרי קורסים בסיסיים בתחום (דוגמת קורס מבוא לשוק ההון). יחד עם זאת, לחלק מהמכללות מוסדות הלימוד בתחום ניתן להתקבל לקורס גם ללא ידע מוקדם וניסיון במסחר בשוק ההון.

משך לימודים

לימודי מסחר בחוזים עתידיים הם לימודים קצרים יחסית, הכוללים, בדרך כלל, בין פגישה אחת לחמש פגישות, ומונים בין 5 ל-20 שעות לימוד אקדמיות.

מכללות רבות בתחום מציעות מסלולי לימוד ייחודיים לאנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים), המתנהלים בשעות הערב או בבוקר שישי. מסלולים אלו מוצעים, כמובן, לצד מסלולי הבוקר "הרגילים".

נושאי לימוד

לימודי מסחר מודרני בחוזים עתידיים כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מבוא להשקעה בסחורות, אפשרויות השקעה בסחורות, מבוא לחוזים עתידיים, המסחר ב – CFD, אסטרטגיות מסחר, טיפים למסחר מעשי, אתרי אינטרנט רלוונטיים, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד.

כדאי לדעת כי רבים מהקורסים בנושא משלבים, לצד הקניית הידע העיוני והתיאורטי, גם שלל תרגולים מעשיים, תוך ליווי ופיקוח של סגל ההוראה, כך שהמשתתפים נהנים מהכשרה יסודית ואיכותית, המכינה אותם להשתלבות קלה ומוצלחת במסחר בחוזים עתידיים מיד בסיום הקורס.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם הצטרפתם לאחרונה לשוק ההון, או אף אם אתם נהנים מפירותיו כבר זמן מה, כדאי לכם להכיר מקרוב את תחום המסחר המודרני בחוזים העתידיים, אשר מאפשר לכם, מחד גיסא להגן על השקעותיכם בשוק תזזיתי ותנודתי, ומאידך גיסא – לגרוף רווחים נאים ביותר כתוצאה של חיזוי נכון של התנהגות השוק.

לימודי חוזים עתידיים, הנמשכים, בדרך כלל, שבועות ספורים בלבד, מכשירים אתכם בזמן קצר זה בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לכם על מנת להצליח במסחר זה, וליהנות מהיתרונות הייחודיים הנלווים אליו.

אז בואו להעמיק ידיעותיכם בשוק ההון, לרכוש שלל כלים חדשים ולהכיר את התחום המרתק של המסחר בחוזים עתידיים – בואו ללמוד באחד מן הקורסים האיכותיים בתחום, המוצעים לכם ע"י מיטב המכללות מוסדות הלימוד.
איפה אפשר ללמוד מסחר מודרני בחוזים עתידיים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מסחר מודרני בחוזים עתידיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?