קורס דילרים

הלימודים שיעזרו לכם להרוויח

קורס דילרים
אם אתם רוצים להשתלב בעבודה מרתקת ודינאמית במיוחד בשוק ההון, לסגור עסקאות על ימין ועל שמאל, ואולי אף לגרוף רווחים נאים במיוחד – קורס דילרים יכול להתאים לכם עד מאד. הדילר, אשר הכנסתו היא, למעשה, הפרשי המחירים בין הקניות והמכירות שהוא מבצע, צריך להכיר את שוק ההון מלפני ומלפנים על מנת להצליח בעסקאותיו, ועל כן מומלץ להירשם לקורס דילרים – באם ברצונכם להשתלב בתחום. 

קורס דילרים ידאג כי תקבלו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות על מנת להצליח ולהתפתח בתחום. כיוון שהקורסים בתחום הם קצרים יחסית, ונמשכים חודשים אחדים בלבד – תוכלו במהירות ליהנות גם אתם מהפעילות המסעירה בשוק ההון. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי הכשרת דילרים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל היעד

הלימודים בקורס דילרים מיועדים לכל מי שמעוניין בהכשרה איכותית ומעמיקה לעבודה דינאמית ורווחית בשוק ההון.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכשרת דילרים – אולי תמצאו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי שוק ההון: קורס אסטרטגיות מסחר, קורס מסחר במט"ח, קורס ניהול תיק השקעות עצמי וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס ברוקרים אינם נוקשים במיוחד- ואם אתם שולטים בשפה האנגלית ויודעים כיצד לעבוד עם מחשב – לא צפויה לכם כל בעיה להתקבל ללימודים במרבית המכללות בתחום. מכללות אחדות בתחום מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

הקבלה לקורסים הקצרים יותר – מיועדת רק לבעלי ידע וניסיון בתחומי השוק ההון, או לבוגרי קורסים בסיסיים בתחום (כקורס מבוא לשוק ההון, לדוגמא).
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורס דילרים משתנה בהתאם לעומקו והיקפו של הקורס (והללו נגזרים מרמת ההיכרות התחילית ומידת ניסיון הנרשמים עם ההשקעות והמסחר בשוק ההון).

לעיתים קרובות כוללים לימודי דילרים בין 40 ל-80 שעות לימוד (כשהקורסים הקצרים הם, כמובן, אלו המיועדים לבעלי ידע וניסיון בשוק ההון, והארוכים – לחסרי כל נגיעה בתחום) והלימודים בהם נמשכים חודשים אחדים.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס הכשרת דילרים, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי לכך – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות מסלולי לימוד בשעות הערב ואחר הצהריים (ולעיתים גם בימי שישי בבוקר), כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים, יכולים להשתלב בנוחות בלימודים, מבלי לוותר או לשנות (כמעט) את סדר יומם הרגיל.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הכשרת ברוקרים כוללים מגוון עשיר במיוחד של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, כמו גם שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – לרבות התנסות במסחר בליווי ופיקוח של סגל המורים, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא – והיכרותם עם שוק ההון מעמיקה היא.

בדרך כלל כוללים לימודי הכשרת דילרים את הנושאים הבאים: הכרת שוק המניות בארץ ובארה"ב; מונחי יסוד בשוק ההון; מאפייני שוק ההון; היכרות ראשונית עם המכשירים הפיננסיים: אג"ח, מניה, כתב אופציה, תעודות סל, קרנות נאמנות ועוד; מאפייני שוק מטבע החוץ - עלויות עסקה נמוכות, רציפות מסחר.

לעיתים כוללים הלימודים גם את התכנים הבאים: מושגי יסוד בניתוח פונדמנטלי – קריאת דוחות מניות, דוחות ריביות והודעות שוק נוספות; התנהלות מול לקוח – הכרת מערכת ניהול הלקוח וחשבונות המסחר במניות ובמט"ח; ניתוח טכני לדילרים - חוקי המסחר והגדרת השיטה; מכשירי ההשקעה בבורסה – סוגי תעודות סל וקרנות; חוזים עתידיים מסחר ב- סחורות ופיננסיים; ניתוח דוחות כספיים, הפסיכולוגיה של הסוחרים ועוד.

תעודה

בוגרי קורס ברוקרים, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
 

סיכום

לסיכום, אם אתם מבקשים להשתלב בעבודה מרתקת ורווחית בסביבה סוערת ודינאמית במיוחד – בבנקים ובחדרי המסחר בשוק ההון – הלימודים בקורס הכשרת דילרים יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים!

אז בואו לעשות עסקה מצוינת – בואו ללמוד בקורס דילרים.
איפה אפשר ללמוד קורס דילרים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס דילרים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?