קורס אופציות

קורס מסחר במעו"ף

קורס אופציות
שוק ההון כולל מגוון נרחב של אפשרויות השקעה מפתות. אחד התחומים "החמים" בשוק ההון הישראלי הוא המסחר באופציות המעו"ף (מכשירים עתידיים ופיננסיים), אשר הינו מסחר בו החשיפה לסיכון אמנם גבוהה, אך באותה מידה גם התשואות בו הן גבוהות במיוחד, ועל כן מתאים המסחר במעו"ף במיוחד לחובבי סיכונים, אתגרים וריגושים, המעוניינים במסחר דינאמי בו אפשרויות הרווח הן גבוהות.

על מנת להצליח במסחר באופציות מעו"ף דרושה הבנה מעמיקה של התחום, כמו גם היכרות עם שלל הכלים, הטכניקות והמיומנויות אשר הופכות את הסוחר באופציות ל"מומחה", אשר יודע כיצד לבנות אסטרטגיות השקעה מתאימות לכל מצב בו השוק נמצא. אם גם אתם מעוניינים להצטרף לסוחרים הרבים הנהנים מהמסחר באופציות מעו"ף, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא להירשם לקורס אופציות מעו"ף, שיכשירכם במיטב הידע והכלים להצלחה במסחר סוער זה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אופציות מעו"ף, כשמן כן הן – אופציות על מדד המעו"ף (הידוע גם כמדד ת"א 25), המדד המאגד יחדיו את 25 החברות בעלות שווי השוק הגבוה ביותר בבורסה הישראלית. המסחר באופציות המעו"ף זוכה לפופולאריות גדולה במיוחד במהלך השנים האחרונות, ורבים מבקשים להצטרף למסחר שוקק וסוער זה, בו התשואות יכולות להיות גבוהות במיוחד.

אולם, לצד התשואות הגבוהות קיים גם סיכון לא קטן להפסדים, ועל מנת להימנע מהפסדים ולצמצמם ככל הניתן (שכן, לא ניתן להשקיע לאורך זמן באופציות ולא להפסיד בכלל) ולדאוג כי בשורה התחתונה הרווחים יהיו גבוהים בהרבה מההפסדים, דרושים לימודים מעמיקים ומקיפים. בואו לקרוא על הלימודים בקורס מעו"ף, אשר יקנו לכם הבנה של מסחר זה, ושלל כלים ומיומנויות למסחר נבון ומושכל באופציות.

תנאי קבלה

הלימודים בקורס אופציות מעו"ף מיועדים, בדרך כלל, לקהל הרחב – כל מי שמעוניין להכיר ולהבין את תחום ההשקעה באופציות מעו"ף מוזמן להשתלב בלימודים. בדרך כלל לא מציבים הקורסים בנושא תנאי קבלה בפני המועמדים, ואף אין המועמדים נדרשים להיות בעלי ידע מוקדם בשוק ההון או ניסיון במסחר בו.

יחד עם זאת, חלק מהקורסים בתחום, אשר הינם מתקדמים יותר ואינם כוללים לימודי מבוא לשוק ההון, דורשים מהמועמדים להיות בעלי היכרות בסיסית עם הפעילות בשוק ההון, ולעיתים אף נדרש ניסיון קל במסחר.

משך לימודים

לימודי מעו"ף כוללים, בדרך כלל, בין 30 ל-60 שעות אקדמיות, אולם קיימים גם קורסים קצרים וארוכים יותר בנושא.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי אופציות מעו"ף, ודאי תשמחו לשמוע כי מרבית המכללות מציעות מגוון מסלולי לימוד – בשעות הבוקר, בשעות הערב, בימי שישי ואפילו לימודים און ליין, כך שגם אנשים עובדים ועסוקים במיוחד יכולים להשתלב בלימודים במועדים ובזמנים הנוחים להם ביותר.

נושאי לימוד

לימודי אופציות מעו"ף כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: היכרות עם שוק ההון, מהן אופציות המעו"ף, אסטרטגיות בסיס בהשקעה באופציות, מימוש אופציה, מודל בלאק ושולץ, ניהול דינאמי של אסטרטגיה, מודלים לתמחור אופציות, הערכת אופציות, ההבדל בין אופציה לכתב אופציה, אופציות CALL ואופציות PUT, הפרמטרים המשפיעים על שווי האופציות, מקדמי האופציות והשימוש בהן, סטית תקן וסטית תקן גלומה, ועוד שלל נושאי לימוד.

כמו כן, בדרך כלל הלימודים בקורס מעו"ף כוללים חלק מעשי נרחב, הכולל התנסויות מרתקות במסחר, תוך ליווי ופיקוח של צוות ההוראה.

סיכום

לסיכום, המסחר באופציות מעו"ף הינו מסחר תוסס וסוער, היכול להוביל לרווחים נאים במיוחד, אך גם טומן בחובו שלל סיכונים. על מנת למקסם את הסיכוי לרווח, ולמזער את ההפסדים, דרושה היכרות מעמיקה עם הנושא, הבנה מקיפה שלו, ושלל כלים ומיומנויות למסחר מוצלח.

את כל הדרוש לכם על מנת להצליח במסחר באופציות תוכלו לקבל תוך זמן קצר, אם תבחרו ללמוד בקורס אופציות מעו"ף. אז הצטרפו גם אתם לרבים אשר סיימו את הקורס והתחילו להרוויח – בואו ליהנות מלימודי אופציות מעו"ף.
איפה אפשר ללמוד קורס אופציות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אופציות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?