קורס אקופרסורה תאילנדית

שיטת הטיפול במגע הפופולארית

קורס אקופרסורה תאילנדית
אקופרסורה תאילנדית, הידועה גם כאקופרסורה רפואית ופיזיותרפיה תאילנדית, היא שיטת טיפול במגע המתבססת על שימוש בלחץ של האצבעות, כפות הידיים, המרפקים והברכיים על נקודות ספציפיות בגוף האדם, על מנת להקל ולסייע בהבראת כאבי גב ושרירים, בעיות במפרקים, ובעיות רבות נוספות. שיטה זו מזכירה למדי את הטיפול באקופנקטורה (דיקור), בכך שהיא כוללת עבודה על נקודות הנמצאות על ערוצי האנרגיה של הגוף, אולם, בניגוד לאקופנקטורה, אין האקופרסורה כוללת שימוש במחטים, אלא באבריי הגוף בלבד.

שיטה זו, הנפוצה במזרח מזה שנים רבות, זוכה, בשנים האחרונות, להצלחה רבה גם בעולם המערבי כולו, ובישראל בפרט, והביקוש למטפלים מוסמכים ומיומנים בשיטה נמצא בעלייה מתמדת. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי אקופרסורה תאילנדית.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אקופרסורה תאילנדית היא שיטה פיזיותרפית, הנמצאת בשימוש נרחב במרפאות כאב בתאילנד ובמדינות השכנות לה מזה שנים ארוכות, ואשר לאחרונה הולכת וזוכה לפופולאריות הולכת וגוברת גם בצדו המערבי של העולם.

השיטה ידועה כבעלת יעילות גבוהה בפתרון בעיות אורתופדיות פשוטות ומורכבות גם יחד, כגון: כאבי שרירים, בעיות בשלד הגוף, בעיות במפרקי הגוף השונים, וכדומה. ייחודיותה של השיטה נובעת מהעובדה כי היא שיטה מובנית, בעלת צורת אבחון פשוטה ושיטה טיפולית קלה ללמידה ויישום ועל כן מטפלים מיומנים בשיטת אקופרסורה תאילנדית יוכלו לאתר ולטפל במגוון בעיות פיזיות על ידי נגיעה בלבד באזורים הרלוונטיים.

קהל יעד

הלימודים בקורס אקופרסורה תאילנדית מיועדים לכל המעוניינים להתמחות בשיטה טיפולית ייחודית ויעילה זו. הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים במקצועות הטיפול במגע השונים (כגון עיסוי תאילנדי, לדוגמא), כמו גם למטפלים מתחומיה השונים של הרפואה המשלימה, המעוניינים לרכוש כלי טיפולי רב עוצמה נוסף לארגז הכלים המקצועי שלהם, ובכך להגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלהם ולפנות לקהלי יעד חדשים רבים.

תנאי קבלה

לימודי אקופרסורה תאילנדית פתוחים, בדרך כלל, בפני הקהל הרחב ואינם כוללים כל תנאי קבלה, אולם קורסים אחדים בתחום דורשים מהמועמדים רקע או ניסיון באחד מתחומי הטיפול במגע, או השלמה של קורסים בסיסיים בתחום (כגון השלמת קורס שיאצו). כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד מקבלים לשורותיהם בוגרי 12 שנות לימוד בלבד, ולעיתים אף מתקיימים ראיונות קבלה הבודקים את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

לימודי אקופרסורה תאילנדית כוללים, בדרך כלל, בין 60 ל – 90 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים מספר חודשים (לרוב, בין חודשים לחמישה חודשים). כמו כן, מתקיימים קורסים אינטנסיביים, הכוללים לימודים מרוכזים במשך שבוע או שבועיים, למי אשר מעוניינים לקבל הסמכה יוקרתית זו בזמן קצר ביותר.

אם אתם מתעניינים בלימודי אקופרסורה תאילנדית, ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר מהמכללות ומוסדות הלימוד מציעים קורסים בשעות הערב ואחר הצהריים, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בנוחות בלימודים מרתקים אלו, וליהנות מהכשרה איכותית ומעמיקה בתחום.

נושאי לימוד

קורס אקופרסורה תאילנדית כולל מגוון נרחב של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, כמו גם שלל תרגולים והתנסויות מעשיות בשיטה טיפולית ייחודית זו – הן כמטפלים והן כמטופלים.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: טכניקות בסיסיות ומתקדמות באקופרסורה תאילנדית, טכניקות אבחון, בניית מהלך טיפולי, איתור מסלולי הריפוי ונקודות הלחיצה, תשאול מטופלים, יחסי מטפל – מטופל, מערכי טיפול לבעיות שונות (כאבי ראש, צוואר, כתפיים, מרפקים, זרועות, נקעים של אצבעות הידיים, מפרק כף היד, גב אמצעי, גב תחתון, אגן, רגליים, נקעים של הקרסוליים, ברכיים, כף הרגל ונקעים של בהונות הרגליים ועוד), אתיקה מקצועית, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיו, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד המלמד.

סיכום   

לסיכום, אם אתם עוסקים באחד מתחומי העיסוי והטיפול במגע או הרפואה המשלימה וברצונכם בהסמכה מתקדמת בתחום, ובלימודי שיטה ייחודית ויעילה במיוחד לטיפול במגוון בעיות – לימודי אקופרסורה תאילנדית מיועדים עבורכם.

לימודים אלו הם הפתרון המושלם גם למי שאינם בעלי רקע או ניסיון בתחום, אך ברצונם להשתלב במהירות ובקלות בשדה טיפולי מרתק זה. בואו להכיר מקרוב שיטה ייחודית זו, וליהנות מהכשרה מקצועית איכותית ומעמיקה – בואו ללמוד בקורס אקופרסורה תאילנדית.
איפה אפשר ללמוד קורס אקופרסורה תאילנדית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אקופרסורה תאילנדית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?