קורס ADF

להתקדם בעולם ההייטק

קורס ADF
אם אתם עובדים בעולם ההייטק והמחשבים ועוסקים בפיתוח תוכנה – ודאי כבר הבנתם כי ידע וכלים לעבודה על תשתיות אורקל יכולים לא רק לתרום עבודתכם – אלא גם לעזור לכם להתקדם למשרות נחשקות יותר בתחום. את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושות לכם על מנת לשלוט בעבודה עם ADF – תוכלו ללמוד בקורס קצר יחסית, הנמשך חודשים אחדים, ומוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.

קורס ADF (ראשי תיבות של Application Development Framework) הופך פופולארי במיוחד לאחרונה, שכן העבודה עם ADF מקלה על העבודה, מגדילה את התפוקה ומאפשרת פיתוח מערכות מידע ואפליקציות אנטרפרייז במהירות ויעילות. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס Oracle ADF.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

תשתיות הפיתוח של אורקל (Oracle) הולכות ותופסות מקום משמעותי בעולם הפיתוח, עקב היתרונות הרבים שלהן, ובראשן הפיכת הפיתוח ב J2EE ופיתוח אפליקציות enterprise לפשוטות ונוחות יותר, וצמצום הצורך בכתיבתו של קוד מקשר בין תשתיות האפליקציה ל Design Pattern.

הדרישה למפתחים בעלי ידע וכלים לעבודה ב- ADF הולכת וגדלה, ועל כן, אם ברצונכם לשפר את איכות עבודתכם – ולפתוח לעצמכם שלל אפשרויות תעסוקה חדשות – הלימודים בקורס ADF מיועדים עבורכם – והם יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

קהל יעד

הלימודים בקורס אורקל ADF מיועדים  למפתחים ומתכנתים המעוניינים להתמחות בפיתוח בסביבת ה –ADF, ובמיוחד מתאימים הלימודים למפתחים בסביבות JAVA.

אם אתם מתעניינים בלימודי אורקל ADF, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מעולם המחשבים וההייטק בכלל – ועולם הפיתוח והתכנות בפרט, כגון קורס תכנות, קורס שפת C, קורס ג'אווה, קורס C++, קורס פיתוח אפליקציות ומגוון קורסים נוספים מהתחום.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס ADF כוללים, בדרך כלל, דרישה לרמת אנגלית טובה, היכרות עם עולם המחשבים ככלל – ורקע בתכנות בפרט (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד קיימת עדיפות למועמדים עם רקע או ניסיון בתכנות מונחה עצמים).

חלק מהמכללות אף מקיימות ראיונות קבלה ו/ או מבחני התאמה שונים – במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

לימודי Oracle ADF כוללים, בדרך כלל, בין 70 ל-110 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים חודשים אחדים (לרוב בין חודשיים לחמישה חודשים), בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל, מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש לימודים.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מפתחים אלו, אך חושבים כי תתקשו להשתלב בקורס, עקב סדר יומכם המלא והעמוס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים או אנשים עסוקים אחרים, יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס Oracle ADF היא עשירה, מגוונת ומרתקת, ודואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, וזאת על ידי שילוב של לימודים תיאורטיים ועיוניים מקיפים ומעמיקים לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות מפתחות, לרבות השתתפות בפרויקט גמר (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).

לימודי ADF כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים והנושאים הבאים: מבוא לJAVA, הגדרת אובייקטים, מנגנון ה- Exceptions, בניית אפליקציות JAVA באמצעות Oracle Jdeveloper, שימות במשתנים, בניית אפליקציות באמצעות ADF Business Components ,ADF data binding ו- ADF Faces, Managing Applications with Application Modules,  Exploring Primitive Data Types and Operators ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס ADF, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס אורקל ADF יוכלו להשתלב בעולם ההייטק במשרות פיתוח שונות.
איפה אפשר ללמוד קורס ADF?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ADF
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?