קורס עריכת וידאו

שילוב של יצירתיות וטכנולוגיה

קורס עריכת וידאו
אם אתם מחפשים לימודים יצירתיים ומעשירים במיוחד, לימודים המשלבים בין עולם האמנות לעולם המחשבים והטכנולוגיה – ייתכן כי לימודי עריכת וידאו יתאימו לכם עד מאד. לימודים איכותיים אלו מתמקדים, בדרך כלל, בהיכרות מעמיקה עם אחת (או יותר) מתוכנות העריכה המובילות בשוק – והם מספקים לבוגריהם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת לערוך וידאו במקצועיות.

כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה, עריכת הווידאו היא פשוטה מאי פעם – ואפילו המחשב הביתי יכול להציג תוצאות מרשימות ומעוררות התפעלות. ההתפתחות המהירה של עולם האינטרנט אף הובילה לביקוש עולה לעורכי וידאו איכותיים (המוצאים את מקומם גם בעולמות התקשורת המסורתיים, כמובן) ועל כן קורס זה גם יכול לפתוח לכם שלל אפשרויות תעסוקה חדשות. בואו לקרוא עוד על קורס עריכת וידאו.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס עריכת וידאו מיועדים לכל המעוניין להתמקצע בתחום ולהכיר את תוכנות עריכת הווידאו המובילות – בין אם לצורך השתלבות והתקדמות בעבודות בתחום ובין אם לצורך העשרה אישית יצירתית ומהנה. הלימודים מתאימים במיוחד לגרפיקאים, יוצרי אנימציה, צלמים, בוני אתרים, במאים וכו'.

אם אתם מתעניינים בלימודי עריכת וידאו אולי תגלו עניין גם בלימודי התוכנות הרלוונטיות – קורס פרמייר, קורס אביד, קורס אפטר אפקטס וכו', או בקורסים יצירתיים נוספים – כגון קורס צילום, קורס בימוי והפקה וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס עריכת וידאו כוללים, בדרך כלל, דרישה לשליטה טובה (או לכל הפחות – סבירה) בשפה האנגלית והיכרות בסיסית (ברמת משתמש) עם עולם המחשבים והאינטרנט. חלק מהקורסים בתחום מיועדים רק לבעלי ידע וניסיון בתחום – והנרשמים אליהם נדרשים להיות בעלי ידע באחת מתוכנות העריכה.

כמו כן, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד עורכים ראיונות קבלה או/ ו מבחני התאמה שונים כחלק מהליך הקבלה, ולעיתים אף נדרשים המועמדים להציג תיק עבודות.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס עריכת וידאו משתנה בהתאם למטרת הלימודים ועומק והיקף הלימודים בקורס: חלק מהקורסים בתחום מתרכזים רק בלימודי תוכנת עריכה או פוסט פרודקשן אחת (פרימייר, אפטר אפקטס וכו') ועל כן הם קצרים יחסית – ונמשכים חודשיים – שלושה בלבד, ואילו קורסים אחרים בתחום הם מקיפים ומעמיקים יותר – כוללים לימודי מספר תוכנות עריכה ולימודי תיאוריה נוספים – והם נמשכים, לרוב, בין שלושה חודשים לשנה.

קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד בתחום – כקורס עריכה לקולנוע ולטלוויזיה, הם ארוכים במיוחד – ונמשכים בין שנה וחצי לשנתיים.

אם אתם מתעניינים בלימודים מלאי יצירתיות אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים (או אנשים שעסוקים מסיבות אחרות) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס עריכת וידאו היא עשירה ומגוונת, והתלמידים נהנים הן מרכישת ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק בתחום – הודות להרצאות המרתקות, והן מרכישת שלל כלים ומיומנויות יישומיות – הודות לשלל התרגולים וההתנסויות המעשיות הכלולות בקורס. במרבית המכללות בתחום אף נהנים הסטודנטים מהשתתפות בפרויקט גמר מעשי מונחה.

לימודי עריכת וידאו כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים הבאים: מושגי יסוד של השפה האודיו-וויזואלית, מושגי יסוד בעריכה, שלבים ותהליכים בעריכת וידאו,הכרת הציוד הטכני שמעורב בתהליך העריכה, שימוש בחלון התזמון, פורמטים של צילום, שתילת סרט בתוך סרט, הקלטה ושידור, הכרות ראשונית עם תוכנת העריכה פרימייר premiere  ותוכנות נוספות, שילוב תוכן וצורה, חיתוכים בין שוטים, שכבות, עריכת צבעים דגימה ממצלמה או טייפ, ייצוא הסרטון המוגמר, שימוש בפילטרים ואפקטים, עריכת סאונד, שילוב והסרת אפקטים ועוד.

תעודה

בוגרי קורס עריכת וידאו, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס עריכת וידאו?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עריכת וידאו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?