קורס בקרת איכות

לימודים איכותיים במיוחד

קורס בקרת איכות
אם אתם מחפשים לימודים איכותיים, שיעזרו לכם להתקדם במקום עבודתכם – ואף יפתחו בפניכם שער למשרות חדשות בתעשייה, לימודים שיכשירו אתכם לביצוע אחד התפקידים החשובים בהליך הייצור – הלימודים בקורס בקרת איכות מיועדים עבורכם. הליך בקרת האיכות נועד להבטיח כי המוצר יהיה נטול פגמים ותקין לחלוטין טרם שיווקו – ועל כן כמעט כל ארגון ומפעל יצרני – בין אם בתעשיית המתכת או בעולם המחשבים וההייטק-  זקוק לבקרי איכות איכותיים.

לימודי בקרת איכות (נא לא לבלבל עם לימודי אבטחת איכות ולימודי הבטחת איכות) מיועדים בעיקר למי שכבר מעט ידע או ניסיון בתחום – כגון עובדים בתחומי האיכות, הנדסאי ייצור, אנשי פיתוח וכיו"ב, אולם גם חסרי רקע יכולים למצוא קורס התפור על מידותיהם – שיכשיר אותם לעבודה בתחום מרתק וחשוב זה. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי בקרת איכות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס בקרת איכות מיועדים, בראש ובראשונה, לעוסקים בתחומי האיכות, כמו גם לעוסקים בתחומי הייצור והפיתוח, הנדסאים, מהנדסים וטכנאים המעוניינים להתמחות בתחום ולהרחיב את ארגז כליהם המקצועי. כן מיועדים הלימודים למנהלי ארגונים, המעוניינים להעמיק היכרותם עם הנושא.

אם אתם מתעניינים בלימודי בקרת איכות, אולי תגלו עניין גם בקורס אבטחת איכות – QA, קורס בדיקות תוכנה, קורס הנדסת איכות וכיו"ב.

תנאי קבלה

בעוד חלק מהמכללות בתחום מאפשרות גם לאנשי חסרי רקע וניסיון בתחומי האיכות והייצור להתקבל ללימודים – מרבית המכללות בתחום מקבלות אל שעריהן רק עובדים בעלי ניסיון בתחום (כנאמני איכות בארגונים ובתעשייה, לדוגמא) או מועמדים בעלי הכשרה מתאימה (כהנדסאים וטכנאים, לדוגמא).

חלק מהמכללות אף מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקרס בקרת איכות אינו ארוך במיוחד – ובדרך כלל כוללים הקורסים בתחום בין 40 ל-80 שעות לימוד אקדמיות בלבד, והם נמשכים בין חודשיים לחמישה חודשים – בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל ומתכונת הלימודים – קרי, מספר המפגשים השבועיים (בדרך כלל מתקיימים מפגש אחד או שני מפגשים בשבוע) ואורכו של כל מפגש לימודים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים איכותיים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים בתחום מאפשרים לכם ללמוד גם בשעות הערב ואחר הצהריים – ואף בימי שישי בבוקר – כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס בקרת איכות הם מקיפים ומעמיקים, ודואגים לצייד את בוגריהם במיטב הידע, המיומנויות והכלים הנדרשים לאיש המקצוע האיכותי בתחום. מרבית המכללות בתחום כוללות בתכנית הלימודים לא רק הקצאות עיוניות ותיאורטיות מעשירות – אלא אף שלל התנסויות מעשיות, המשלימות את הכשרתם של הבוגרים ומקנות להם כלים יישומיים לעבודה בתחום.

נושאי הלימוד המדויקים בלימודי בקרת איכות משתנים בין קורסים שונים בתחום, שכן חלק מהקורסים מתמקדים בשדה תעסוקתי מסוים – כגון קורס בקרת איכות תוכנה או קורס בקרת איכות ומדידות בתחום המתכת, לדוגמא.

לימודי בקרת איכות כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים הבאים: מושגים ועקרונות בבקרת איכות, מדידות, מבוא לבקרת איכות סטטיסטית -SPC, ביקורת ובחינה, ISO9000: עקרונות, מבנה, יישום והפעלה, בקרת תהליך הרכש, דגימת קבלה, שלבי מחזור החיים של המוצר, בקרת איכות סטטיסטית, מדדי איכות של מוצר ותהליך, גישה תהליכית בניהול איכות, איכות תהליכים תפעוליים, עלות האיכות, בקרת איכות של תשומות התהליך, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס בקרת איכות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס בקרת איכות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס בקרת איכות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?