קורס ניהול אבטחת איכות

לימודים איכותיים במיוחד

קורס ניהול אבטחת איכות
אם אתם עוסקים בתחומי אבטחת האיכות ומרגישים כי הגיע זמנכם להתקדם בעבודה, לרכוש שלל כלים חדשים ולהעמיק ידיעותיכם בתחום – הלימודים בקורס ניהול אבטחת איכות מיועדים עבורכם. לימודי אבטחת איכות, הנמשכים חודשים ספורים בלבד (בדרך כלל כחצי שנה לערך) יכשירו אתכם בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למנהל אבטחת איכותי – היכול לתרום רבות להצלחת הארגון בו הוא מועסק.

כיום, תעשיות רבות נדרשות לעמוד בתקני איכות בינלאומיים או מקומיים שונים, על מנת שיוכלו לשווק את תוצרתם ועל מנת להבטיח כי הליכי הייצור בטוחים הם, ועל כן חשיבות עבודתו של מנהל אבטח האיכות היא רבה במיוחד- והביקוש לאנשי מקצוע מוסמכים בתחום הוא רב. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס ניהול אבטחת איכות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אבטחת האיכות היא התחום האחראי על הבטחת איכותם של מוצרים שונים ועמידתם בתקנים שונים– כמו גם על התקינות שבהליכי ייצורן ומנהל אבטחת האיכות אחראי על תפקודה התקין של המחלקה עליה הוא אחראי – ולמעשה, על כל תהליכי אבטחת האיכות בארגון בו הוא עובד.

על כן, על מנהל אבטחת האיכות לאחוז בידע רב ובשלל כלים ומיומנויות בתחום – אשר אותם ניתן לרכוש בקורס ניהול הבטחת איכות, המוצע לכם על ידי מכללות ומוסדות לימוד מובילים בתחום.

קהל יעד

הלימודים בקורס ניהול אבטחת איכות מיועדים לעובדים מן התחום – מהנדסים, הנדסאים, מנהלי פרויקטים ועובדים ומנהלים נוספים בתחומי האיכות, המעוניינים להרחיב את הכשרתם המקצועית – ולפתוח לעצמם אפשרויות קידום בעבודה.

אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול הבטחת איכות, אולי תגלו עניין גם בקורס ניהול פרויקטים, קורס ממונה בטיחות בעבודה וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס QA – ניהול אבטחת איכות כוללים דרישה לידע וניסיון בתחומי אבטחת האיכות. מהנדסים והנדסאים בעלי ניסיון תעסוקתי רלוונטי יכולים אף הם להתקבל ללימודים בתחום.

חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף מקיימים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

הלימודים בקורס ניהול אבטחת איכות כוללים, בדרך כלל, בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות, בהתאם לעומק והיקף הלימודים. מרבית הקורסים בתחום נמשכים בין שלושה חודשים לחצי שנה, בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל ובהתאם למתכונת הלימודים – מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים איכותיים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד (כמי שעובדים במשרה מלאה, לדוגמא) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס מנהלי אבטחת איכות היא עשירה ומרתקת, ודואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למנהל אבטחת איכות מקצועי ואיכותי. לצד הנושאים העיוניים והתיאורטיים הנלמדים בקורס, נהנים התלמידים מהכשרה מעשית – הכוללת, בין היתר, גם השתתפות בפרויקט גמר מונחה.

לימודי ניהול אבטחת איכות כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: עקרונות האיכות, מערכות ניהול איכות, איכות במחזור חיי המוצר, שיטות כמותיות באבטחת איכות, מבדקים פנימיים, בדיקות איכות, תורת המדידה, דגימות קבלה, עקרונות מיפוי תהליכים, מיומנויות ניהול, הנעת צוות, בקרה ותכנון של תהליכי עבודה, שיטות לבקרת איכות ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס ניהול אבטחת איכות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות אף מזכות את בוגריהן הסמכה יוקרתית מטעם האיגוד הישראלי לאיכות, ומכללות אחרות בתחום מכינות את בוגריהן להצלחה בבחינת ההסמכה של האיגוד.  

כן מקנה הקורס לבוגריו הכרה בימי כשירות לממונים על הבטיחות בעבודה, מטעם משרד התמ"ת (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).
איפה אפשר ללמוד קורס ניהול אבטחת איכות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול אבטחת איכות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?