קורס דיקור סיני קוסמטי

יופי של לימודים

קורס דיקור סיני קוסמטי
נפלאותיו הרפואיות והטיפוליות של הדיקור הסיני (אקופונקטורה) כבר ידועים כמעט לכולם, אולם, השימוש בדיקור סיני למטרות קוסמטיות עדיין אינו כה מוכר בציבור הרחב, וזאת על אף יעילותו הרבה לטיפוח היופי ויתרונותיו האחרים. אף כי שימוש בדיקור לצרכים קוסמטיים קיים כבר מאות שנים, רק בשנים האחרונות, זכתה השיטה להתפרסם בעולם המערבי, לאחר שהיא אומצה על ידי מיטב כוכבי וכוכבות הוליווד.

הדרישה לטיפולים קוסמטיים בדיקור סיני הולכת וגוברת בהתמדה, ורבים מבקשים ליהנות מיתרונותיו ויעילותו של הטיפול. על כן גם הביקוש למטפלים מוסמכים בתחום הינו רב. אז אם גם אתם מעוניינים בלימודים מרתקים המשלבים בין עולמות היופי, הטיפוח והקוסמטיקה, לבין תחום הרפואה המשלימה – הגעתם למקום הנכון. בואו לקרוא מידע נוסף אודות קורס דיקור קוסמטי. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

דיקור סיני קוסמטי זוכה בשנים האחרונות להצלחה כבירה, מאז הוא אומץ בחום על ידי סלבריטאים מסביב לעולם. דיקור זה הינו יעיל לטיפוח העור ולטיפול במגוון בעיות קוסמטיות – לריענון העור, הצערתו וחידוש מראהו, להורדת נפיחות בפנים, להעלמת שקיות כהות מתחת לעיניים, לטיפול בקמטים ומניעת הופעתם, לטיפול בצלקות, לטיפול באקנה (פצעי בגרות), להעלמת קמטים ולטיפול במחלות ופגמי עור שונים.

טיפול זה אף נושא בחובו שלל יתרונות נוספים – הוא טבעי לחלוטין, אינו כואב ואינו מסוכן, והוא אינו כולל ניתוחים או זריקות – אך תוצאותיו אינן נופלות מתוצאות הניתוחים וטיפולי הבוטוקס. יתרונותיו הרבים ויעילותו המופלאה של הטיפול הפכו אותו למבוקש במיוחד, ורבים מבקשים להתנסות וליהנות מממנו. על כן, הדרישה למומחים בדיקור סיני קוסמטי היא רבה, ורוב העוסקים בתחום מצליחים להשתלב במהירות בשוק העבודה בתפקידים רווחיים.

מהלך הטיפול

הטיפול בדיקור קוסמטי כולל, בדרך כלל, מספר מפגשים טיפוליים, כאשר אורכו של כל מפגש הוא כ-90 דקות לערך. במהלך הטיפול מוחדרות מחטים עדינות ודקות לאזורים מסוימים בפנים (ולעיתים קרובות גם לשאר חלקי הגוף, במטרה לשמור על איזון), במטרה לעודד את הזרימה של אנרגיית החיים – הצ'י – בתעלות האנרגיה – המרידיאנים, ובכך לאפשר זרימת דם וחמצן מוגברות לעור הפנים, ולתרום רבות לשיפור מראה העור ולטיפול במגוון בעיות.

הטיפול מבוצע בשכיבה ובלבוש מלא, ואף על פי שהשגת התוצאות הסופיות דורשת מספר טיפולים, את תחילת השיפור במראה ניתן לראות, בדרך כלל, כבר לאחר שניים – שלושה מפגשים.

קהל יעד

הלימודים בקורס דיקור סיני קוסמטי מיועדים, בראש ובראשונה, למטפלים מוסמכים ברפואה סינית (או ברפואה יפנית), כמו לגם לבוגרי קורס דיקור – אקופונקטורה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בידע וכלים לשימוש בדיקור למען צרכים קוסמטיים, ובכך לפנות אל קהלי יעד רחבים הרבה יותר, למשוך שלל לקוחות חדשים לטיפולם ולהרחיב את מקומות העבודה הפנויים עבורם.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי דיקור קוסמטי כוללים דרישה לניסיון בעבודה מעשית בדיקור, או, לכל הפחות, סיום לימודים (או עמידה בפני סיום לימודים) ברפואה סינית, רפואה יפנית או דיקור. כמו כן, חלק מהמכללות בתחום מקבלות אל שעריהן בוגרי 12 שנות לימוד בלבד, ולעיתים אף מקיימים מוסדות הלימודים ריאיון קבלה אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי הדיקור הקוסמטי ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

כיוון שלימודי דיקור סיני קוסמטי הם לימודי התמחות (שכן תלמידי הקורס מגיעים אליו מצוידים בידע והכלים הבסיסיים בתחום הדיקור), הלימודים בו אינם ארוכים במיוחד, ובדרך כלל הם כוללים כ-30 עד 55 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין חודש לשלושה חודשים.

אם אתם מתעניינים בקורס הדיקור הקוסמטי, ודאי תשמחו לדעת כי חלק גדול מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציעים קורסים המתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים ליהנות מאפשרות להשתלב בלימודים המעשירים במועדים הנוחים להם ביותר.

נושאי לימוד

קורס דיקור הסיני הקוסמטי כולל מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, כמו גם שלל התנסויות מעשיות ותרגולים של כל החומר הנלמד במהלך הקורס.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: ההיסטוריה של הדיקור הקוסמטי, העור בראייתה של הרפואה הסינית, טכניקות בסיסיות ומתקדמות בעיסוי טבעי, תופעות לוואי בדיקור, התוויות נגד, תוצאותיו של הטיפול, נקודות ההשפעה בפנים ובגוף כולו, צמחי מרפא סיניים למטרות קוסמטיות, סוגי המחטים ואופן השימוש בהם, השפעת התזונה ואורח החיים על מהלך הטיפול, טיפול באקנה (פצעי בגרות) ומניעתו, טיפול בצלקות, טיפול במחלות ופגמי עור, הפחתת קמטים וטשטושם, טיפול בעיגולים שחורים מתחת לעיניים, הצערת עור הפנים ועוד.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס הדיקור הסיני הקוסמטי יכולים להשתלב במגוון מקומות עבודה – בקופות החולים ובקליניקות לרפואה משלימה, במכוני יופי ומרכזי ספא וכיו"ב. למעשה- כל מקומות העבודה של בוגרי קורס רפואה סינית פתוחים בפניהם, כמו גם מקומות עיבודה נוספים – המתרכזים בתחומי היופי והקוסמטיקה. כמו כן, יכולים הבוגרים לצאת לדרך עצמאית ולפתוח קליניקה פרטים משל עצמם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מטפלים מוסמכים ברפואה סינית (או באחד התחומים הקרובים לה), וברצונכם להמשיך ולהתקדם בתחום – לימודי הדיקור הסיני הקוסמטי מיועדים עבורכם.
לימודים אלו, אשר יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, יפתחו בפניכם עולם חדש של אפשרויות תעסוקה, ויעזרו לכם למשוך שלל קהלי יעד חדשים. אז בואו ליהנות מיופי של לימודים – מרתקים, מעשירים ופרקטיים – בואו ללמוד בקורס דיקור סיני קוסמטי.
איפה אפשר ללמוד קורס דיקור סיני קוסמטי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס דיקור סיני קוסמטי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?