קורס ניהול סיכונים ב IT

לימודים מרתקים ומאתגרים

קורס ניהול סיכונים ב IT
אם אתם מעוניינים להשתלב בעולם המחשבים וההייטק ככלל – ובעולם טכנולוגיית המידע בפרט, או אם אתם כבר עוסקים בתחום כמנהלי פרויקטים (או תפקידים קרובים אחרים) ומעוניינים לרכוש ידע, כלים ומיומנויות שיתרמו לאיכות עבודתכם ויעזרו לכם להתמודד עם הסיכונים השונים המאיימים בתחומי טכנולוגיות המידע – ייתכן כי הלימודים בקורס ניהול סיכונים ב-IT הם בדיוק מה שאתם צריכים!

לימודי ניהול סיכונים ב-IT -Information Technology הופכים למבוקשים יותר ויותר – ככל שטכנולוגיות המידע הופכות לחלק מרכזי וחשוב ב(כמעט) כל ארגון ועסק, וההתמודדות עם הסיכונים בתחום הופכת לקריטית במיוחד – ויכולה למנוע קשיים, מפלות והפסדים. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס ניהול סיכונים ב-IT.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס ניהול סיכונים ב-IT מיועדים, כמובן, לכל המעוניינים להתמקצע ולהתמחות בתחום חשוב ונדרש זה, והם מתאימים במיוחד למנהלי פרויקטים ועובדים בתחומי טכנולוגיות המידע המעוניינים להעשיר ידיעותיהם בתחום – לשפר את איכות עבודתם ואולי אף להתקדם לתפקידים בכירים יותר בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול סיכונים בטכנולוגיות מידע, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי ההייטק והמחשבים – קורס ניהול רשתות, קורס ניהול פרויקטי תוכנה, קורס בדיקות תוכנה, קורס ניתוח מערכות מידע, קורס ניהול מערכות מידע ועוד.

תנאי קבלה

במרבית המכללות ומוסדות הלימוד בתחום לא דרוש רקע או ניסיון בתחום על מנת להתקבל לקורס ניהול סיכונים ב IT, אולם, לעיתים קרובות, נערכים מבחני קבלה וראיונות אישיים על מנת לבדוק את מידת התאמתו של המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ניהול סיכונים בטכנולוגיות מידע משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים, כמו גם בהתאם להכשרתם ההתחלתית של הנרשמים והיכרותם עם תחום המחשבים וההייטק ככלל – וטכנולוגיות המידע בפרט.

מרבית הקורסים בתחום כוללים בין 70 ל-100 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים בין חודשיים לחצי שנה, בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל, מספר מפגשי הלימוד השבועיים (לרוב כוללים הקורסים כמפגש אחד או שניים בשבוע) ואורכו של כל מפגש לימודים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים איכותיים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנון חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר – כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס ניהול סיכונים ב-IT  דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע והכלים בתחום,  וברוב המכללות ומוסדות הלימוד בתחום כפופה תכנית הלימודים לנושאי ההסמכה CRISC של ארגון ISACA הבינלאומי, והתלמידים נהנים הן מלימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים, והן משלל תרגולים והתנסויות מעשיות.

תעודה

בוגרי קורס ניהול סיכונים ב-IT, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

תחום ניהול הסיכונים ב-IT הופך להיות חשוב ומרכזי יותר בשנים האחרונות – ולא רק חברות ועסקים גדולים זקוקים לאנשי מקצוע איכותיים בתחום – אלא גם עסקים בינוניים וקטנים יותר, ועל כן הביקוש לבוגרי הקורסים בתחום עולה – והם יכולים להשתלב בקלות יחסית בעבודה בשוק שוקק זה.

בוגרי לימודי ניהול סיכונים ב-IT אשר יצליחו להשתלב בעבודה בתחום ייהנו ממשכורת ותנאי העסקה טובים – וברוב המקומות השכר ההתחלתי לעוסקים בתחום נע בין 10000 ל 15000 ₪ בחודש.  

אפשרויות המשך לימודים

בוגרים המעוניינים להמשיך להתפתח ולהתקדם בתחום יכולים לפנות ללימודים בקורס ניהול פרויקטי תוכנה, קורס מנמ"רים CIO, קורס מנהלי מערכות מידע ועוד. כן יכולים הבוגרים לפנות ללימודי תואר ראשון רלוונטי – כגון מדעי המחשב או הנדסת תוכנה.
איפה אפשר ללמוד קורס ניהול סיכונים ב IT?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול סיכונים ב IT
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?