קורס סייעות לגני ילדים

לטפח את דור העתיד

קורס סייעות לגני ילדים
אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה רבת אחריות ומהנה במיוחד, עבודה בה תעזרו לשמור על היקר מכל, ובה תיהנו ממשחקים עם ילדים ופעוטות – הלימודים בקורס הכשרת סייעות לגני ילדים מיועדים עבורכם. הסייעת מהווה חלק אינטגרלי וחשוב בצוות המקצועי- החינוכי והטיפולי של הגן, ועל כן, על מנת לבצע תפקיד זה בהצלחה, כדאי להצטרף לקורס ההכשרה – שידאג להקנות לכם את מיטב הידע והכלים הדרושים לסייעת האיכותית.

תפקיד הסייעת בגן ילדים אף יכול להוות את נקודת הפתיחה שלכם לקריירה מרתקת ורווחית בתחומי החינוך והטיפול – ולאחר שתצברו ניסיון מעשי בתחום תוכלו אף לפנות ללימודי ניהול גן, או לימודי חינוך וטיפול לגיל הרך – ולהשפיע רבות על התפתחותכם של ילדים ופעוטות. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס סייעות לגני ילדים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס סייעות בגני ילדים מיועדים, כמובן, למי שרוצה להשתלב במשרה מרתקת ומאתגרת זה, בה הוא יהיה מוקף בילדים ופעוטות, יתרום רבות להתפתחותם ויסייע בניהולו השוטף של הגן. הלימודים מתאימים גם לסייעות בפועל, הנדרשות להשלים קורס זה על מנת לשמור על מקום עבודתן.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורס ניהול והקמה של גן ילדים, קורס סייעות לחינוך המיוחד, לימודי תואר ראשון בחינוך, לימודי תעודת הוראה, קורס מחול ותנועה לגיל הרך ומגוון קורסים נוספים מתחומי החינוך והגיל הרך.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס הכשרת סייעות לגני ילדים כוללים דרישה להשלמה של 12 שנות לימוד (חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה) ומעבר של ריאיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

הלימודים בקורס סייעות לגננות כוללים, בדרך כלל, 270 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים בין שנה וחצי לשנתיים, בהתאם למתכונת הלימודים – מספר מפגשי הלימוד בשבוע ואורכו של כל מפגש לימודים.

במטרה להקל גם על אנשים עובדים להשתלב בקורס זה, מציעות מספר מכללות בתחום לימודים הנערכים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר. אולם, חשוב לזכור כי גם אם אתם בוחרים ללמוד במסלול לימודי ערב – חלקי הקורס המוקדשים להתנסות מעשית – יתקיימו, כמובן, בשעות הבוקר.
 

נושאי לימודים

לימודי הכשרת סייעות לגני ילדים הם לימודים מקיפים ומעמיקים, הדואגים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לסייע המקצועי והאיכותי. בחלק ניכר מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום נהנים התלמידים לא רק מלימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים, אלא גם משלל התנסויות מעשיות – ולעיתים אף מהתנסות מעשית בעבודת הסייעת בגני ילדים שונים.

לימודי סייעות בגני ילדים כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים והתכנים הבאים: תפקידי הסייעת ותפקידים נוספים בגן הילדים, כלים ומתודות לעבודה בגן הילדים, תאוריות פסיכולוגיות, פסיכולוגיה התפתחותית ופסיכולוגיה של החינוך, ארגון הסביבה החינוכית, דרכי עבודה בגן, תקשורת בין-אישית ותקשורת עם הילד, עבודה עם ההורים, עבודת צוות, משחק ואומנויות בגן, מיומנויות מחשב, בעיות התנהגות אצל ילדים והדרכים להתמודד עמן, בריאות ובטיחות בגני ילדים, עזרה ראשונה ועוד.
 

תעודה

בוגרי ובוגרות קורס סייעות לגני ילדים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת הסמכה, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים וקבלת התעודה יוכלו בוגרות הקורס להשתלב בעבודה כסייעות בגני ילדים בכל רחבי הארץ.

אמנם על מנת להתחיל בעבודה כסייעת בגן ילדים אין דרישה להשלים לפני כן את קורס ההכשרה, אולם בוגרות הקורס מצליחות להשתלב בעבודה בתחום בקלות ומהירות גבוהה יותר ממי שלא סיימו את קורס ההכשרה, וסייעות שאינן בוגרות הקורס מחויבות להשלים לימודים אלו תוך שנתיים, באם ברצונן להמשיך בעבודתן.
איפה אפשר ללמוד קורס סייעות לגני ילדים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס סייעות לגני ילדים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?