קורס אימון הוליסטי

להתחבר לפוטנציאל הטבעי

קורס אימון הוליסטי
אם אתם מחפשים לימודים ייחודיים ומרתקים, המשלבים בין עולמות האימון, הייעוץ והטיפול ועולם הרפואה המשלימה, אשר יכשירו אתכם תוך חודשים אחדים לעבודה מאתגרת ומלאת סיפוק, בה תעזרו לרבים לצעוד בנתיבי ההתפתחות והצמיחה, ותובילו אותם לעבר הגשמתם מטרותיהם – הלימודים בקורס אימון הוליסטי מיועדים עבורכם.

האימון ההוליסטי רואה את האדם כישות הוליסטית שלמה, המורכבת מגוף, נפש ורוח. על פי האימון ההוליסטי, מטרת האימון היא לחשוף בפני המתאמן את הכוחות והעוצמות הטמונים בו, דרך למידת ההקשבה לקול הפנימי, ותפקידו של המאמן הוא ללוות את האדם בחשיפת האמת הטמונה בו עמוק בפנים. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס אימון הוליסטי.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס אימון הוליסטי מיועדים לכל מי שמעוניין להתחיל לעסוק בתחום ייחודי זה, המשלב בין עולמם הרפואה המשלימה לעולם האימון, הייעוץ והטיפול, וליהנות מעבודה מאתגרת ומרתקת, בה הוא יוכל לעזור לרבים להוביל שינויים בחייהם, להתפתח ולהגיע להגשמה עצמית.

הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים (פסיכולוגים, מטפלים באמנות וכו'), מאמנים ומטפלים ברפואה משלימה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בשלל כלים חדשים ורבי עוצמה.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי אימון הוליסטי כוללים, בדרך כלל, ריאיון קבלה אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום. לא דרוש ידע או ניסיון קודם בטיפול, אימון או רפואה משלימה על מנת להתקבל ללימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס אימון הוליסטי כוללים, בדרך כלל, בין 200 ל-250 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים חודשים אחדים (לרוב בין ארבעה לשבעה חודשים, ובהתאם למתכונת הלימודים – מספר המפגשים בשבוע ואורכו של כל מפגש).

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מפתחים ומעשירים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות לכם אפשרות בחירה בין לימודי יום ללימודי ערב (לעיתים אף ניתן להשתלב בלימודים בימי שישי בבוקר), כך שגם אם אתם עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.
 

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס אימון הוליסטי היא עשירה ומרתקת למדי, והתלמידים נהנים הן מרכישת ידע עיוני ותיאורטי רב והן מהשתתפות בשלל התנסויות מעשיות חווייתיות מעשירות – סדנאות, סימולציות וכיו"ב. בחלק מהמכללות בתחום אף נהנים הסטודנטים מהשתתפות בפרקטיקום – בו הם מלווים הליך אימון הוליסטי על כל שלביו, תוך הדרכה והנחייה צמודה של סגל הקורס.

לעיתים קרובות כוללים לימודי אימון הוליסטי את הנושאים והתכנים הבאים:  מהו אימון הוליסטי, עקרונות האימון האישי, עבודה עם קבוצות, איתור מכשולים רגשיים, התאמת האימון למתאמן, דמיון מודרך, מבוא למדעי ההתנהגות, טכניקות אימון באימון ההוליסטי,  פיתוח מיומנויות הקשבה, אמנות שאלת השאלות, עקרונות הקוד האתי ואחריות מקצועית, טכניקות מיוחדות עוקפות מח לקבלת מידע ישירות מהתת מודע, כוחן של מילים ומושג ההדהוד, טכניקות מדיטציה שונות; שיווק ויזמות אישית בתחום ועוד.

תעודה

בוגרי קורס אימון הוליסטי, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות מזכות את בוגריהן בתעודת נוספות – כתעודת מטפל בדמיון מודרך, לדוגמא, בהתאם לתכנים הנלמדים בקורס.

בוגרים אשר יסיימו את חובת הפרקטיקום (הכשרה מעשית) יהיו זכאים לתעודת "מאמן הוליסטי", המוכרת, פעמים רבות, על ידי האיגודים המקצועיים הרלוונטיים, כלשכת המאמנים בישראל, לדוגמא.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי אימון הוליסטי, אשר ישלימו את חובת ההתמחות ויזכו לתעודת מאמן הוליסטי יוכלו להתחיל לעבוד בתחום כשכירים או כעצמאיים, ולהוביל רבים בדרכי ההתפתחות, הצמיחה וההגשמה העצמית.
איפה אפשר ללמוד קורס אימון הוליסטי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אימון הוליסטי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?