קורס הנחיית מעגלי נשים

לימודים מעשירים ומפתחים

קורס הנחיית מעגלי נשים
אם את רוצה לקבל שיעור בהקשבה, הקשבה אמיתית הנובעת מתוך רצון לשמוע באמת את עצמך ואת הסביבה, אם את רוצה לחוות הזדככות וקתרזיס, תוך הסרתן של מסיכות וקלישאות, אם את רוצה להרגיש שייכת ולהעניק תחושת שייכות, לתת ולקבל נחמה, ליהנות מצמיחה והתפתחות אישית – להתחבר לכוחותייך הנשיים וליהנות מהתנסות בשלל חוויות ייחודיות – החל מדמיון מודרך וכלה בציור מנדלות – הלימודים בקורס הנחיית מעגלי נשים יכולים להתאים לך עד מאד.

לימודים מרתקים אלו, המיועדים, כמובן, לנשים בלבד, יכשירו אותך להיות מנחת מעגלי נשים מקצועית ואיכותית, וכיוון שמעגלים נשיים הולכים וזוכים לפופולאריות רבה בשנים האחרונות – לימודים אלו אף יפתחו בפניכם שלל אפשרויות תעסוקה. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס הנחיית מעגלי נשים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס הנחיית מעגלי נשים מיועדים לכל מי שמעוניינת לעבור תהליך מרתק, שיתרום להעצמתה האישית ולהתחברותה לכוחות הנשיים הטמונים בה. הלימודים מתאימים הן למעוניינות בהעשרה אישית בלבד, והן למעוניינות בהכשרה שתעזור להם להשתלב בעבודות בתחום.

הלימודים מתאימים במיוחד למטפלות בתחומים שונים (פסיכולוגיה, טיפול באמנות וכו'), כמו גם למנחות קבוצה, מורות, מדריכות הנקה והתפתחות הילד, דולות וכו'.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס הנחיית מעגלי נשים אינם רבים בדרך כלל, וכוללים רק מעבר של ראיון אישי, הבודק את מידת התאמת  המועמדת ללימודי התחום ולעיסוק בו.

ניסיון מעשי בעבודות הנחייה, הדרכה וייעוץ מהווה יתרון בקבלה בחלק מהמכללות בתחום, כמו גם תואר ראשון או סיום לימודים בקורס רלוונטי (קורס הנחיית קבוצות, קורס טיפול באמנות וכיו"ב).

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מנחות מעגלי נשים משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים. הקורסים הקצרים בתחום כוללים כ-45 שעות לימוד אקדמיות לערך ונמשכים כחודשיים – שלושה, ואילו קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד בתחום כוללים בסביבות ה-110 שעות לימוד מאקדמיות ונמשכים כחצי שנה לערך.

אם אתן מעוניינות ליהנות מלימודים מעשירים ומפתחים אלו, אך חוששות כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכן: מרבית המכללות בתחום מציעות אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר והצהריים ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתן עובדות במהלך היום, סטודנטיות או אימהות צעירות – תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכן ביותר.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הכשרות מנחות מעגלי נשים הם מעשירים ומרתקים במיוחד, והמשתתפות בקורס נהנות הן מלימודים עיוניים ותיאורטיים מגוונים, והן משלל התנסויות מעשיות מרתקות – ביוגה ומדיטציה, נשימה מודעת, קלפים טיפוליים, דמיון מודרך ועוד (בחלק מהמכללות בתחום ובהתאם לתכנית הלימודים).

לעיתים קרובות כוללים לימודי הנחיית מעגלי נשים את התכנים הבאים: מהות מעגל נשים עפ"י הגישה ההוליסטית – שילוב של כל ממדי האישה – הגופני פיזי, הרגשי נפשי וזה הרוחני; לימוד אודות מטרותיו וכוונותיו של המעגל,  למידה ותרגול של הקשבה אמפטית, התבוננות פנימית, רפלקציה (שיקוף), טעימות מרפואות ברחבי העולם – שמאניזם, פעילות עם יסודות הטבע  - אוויר מים אדמה ואש והשפעתם על חיינו, האנתרופולוגיה של טקסי נשים בכל העולם, טקסי מעבר ועוד.

כן כוללים הלימודים, בדרך כלל, נושאים נוספים כגון: הנחייה אינטואיטיבית – הנחייה מהבטן – פיתוח ותרגול הנחייה מאפשרת, חכמת הרחם, בניית מעגל על פי נושא ספציפי: גילאים ,שלבים בחיים, מעברים בחיים, הכנות אישיות פנימיות לקראת המעגל, כלים להעצמה אישית נשית, ארגז הכלים ליצירה ועבודה עם תהליכי מודעות עצמית והתפתחות אישית: דמיון מודרך, כתיבה אינטואיטיבית, מדיטציה, עבודה עם קלפם טיפוליים - קלפי מודעות וקלפים השלכתיים, ציור מנדלות ועוד.

תעודה

בוגרות קורס הנחיית מעגלי נשים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאיות לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהן.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הנחיית מעגלי נשים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?