קורס ניהול זמן

לימודים שחבל על הזמן

קורס ניהול זמן
זמן הוא כסף" אמר בנג'מין פרנקלין, אולם זמן הוא גם הרבה מעבר לכסף – זמן פנוי הוא חיוני לבריאות הנפשית ולאיכות החיים, כמו גם לטיבן של מערכות היחסים שאנו מנהלים. העולם המודרני הפך את הזמן הפנוי למצרך נדיר למדי – רבים מאתנו מתרוצצים ממשימה אחת לאחרת, ואינם מצליחים למצוא לעצמם זמן לנפוש ולהירגע, ואף אינם מצליחים למצוא זמן לעמוד בכל התחייבויותיהם.

אם גם אתם מרגישים כי אינכם מנצלים את זמנכם ביעילות – תוכלו להירשם לקורס ניהול זמן, אשר יתרום לכם רבות – בין אם אתם מנהלים, עובדי הייטק או עוסקים בכל תחום אחר. בקורס זה תלמדו כיצד לנהל את זמנכם באופן הטוב ביותר- כך שתעמדו בכל משימותיכם ויעדיכם, ואף תצליחו להקדיש אחדות למנוחה והנאה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

טיפים לניהול זמן

אמנם את הטיפים החשובים ביותר לניהול נכון של הזמן תוכלו לקבל רק בקורסים המעולים לניהול זמן, אך אם אתם לא מוצאים זמן פנוי להירשם ללימודים חשובים אלו, להלן תוכלו למצוא טיפים פשוטים, אותם תוכלו לאמץ, כך שיתפנה לכם מעט זמן להירשם ללימודים שיקנו לכם הרבה זמן:

-בנו רשימת מטלות יומית ושבועית, ודרגו את חשיבות המטלות מהחשובה ביותר לפחות חשובה. רשימה זו לא רק תעזור לכם להבין למה ראוי כי תקדישו את מירב זמנכם, אלא אף "תעשה לכם סדר בראש", וסדר הוא האלפבית של ניצול נכון של זמן.

-וכיוון שסדר הוא גורם מכריע בניהולו המיטבי של הזמן – דאגו כי שולחן העבודה שלכם יהיה מסודר. דאגו לתייק כל נייר ומסמך במקומו, כך שתוכלו למצוא אותו במהירות במידת הצורך.

-התחלתם משימה? – סיימו אותה! אל תערבבו מין שאינו במינו, וברגע שאתם עוסקים במשהו אחד, התרכזו בו ובו בלבד, ואל תנסו לפסוח על שני הסעיפים ולטפל בו זמנית בדברים שונים.

-סיימתם משימה? הגיעה הזמן לשכוח ממנה! אל תבזבזו זמן במחשבות על "מה היה קורה אילו" ו"אם הייתי עושה כך או אחרת, אולי היה יותר טוב". אמנם יש חשיבות רבה בהערכה של מטלות שהושלמו ובקבלת משוב עליהם, אך תהליך זה אמור להיות מסודר, ולא לכלול מחשבות נודדות וחסרות קוהרנטיות.

-עובדים על משימה חשובה? כבו את הטלפון! אמנם בימינו יש "דרישה" לא כתובה, ומעיין הרגשת מחויבות כי עלינו להיות זמינים כל הזמן, אבל אם תתרכזו במשימה אותה עושים, במקום לבזבז זמן בקריאת הודעות לא רלוונטית ומענה לטלפונים לא חשובים, תוכלו לסיימה במהירות.

-קחו הפסקות! מנוחה תעזור ליכולת הריכוז ולמוטיבציה שלכם.

טיפים אחדים אלו הם רק טעימה על קצה המזלג, מהרעיונות, הכלים והמיומנויות הרבות אותן תרכשו בקורס ניהול זמן. אז למה אתם מחכים? בואו ללמוד כיצד לשלוט בזמנכם – והירשמו לקורסים בתחום.  

קהל יעד

לימודי ניהול זמן מיועדים לכולם – שכן מי לא מרגיש כי עוד שעות אחדות ביממה היו יכולות להיות לעזר רב?

הלימודים מתאימים במיוחד למנהלים מכל הדרגים ומכל התחומים (מנהלי משאבי אנוש, מנהלי שיווק ופרסום, אנשי עסקים וכו'), לאנשי הייטק, ולבעלי עסקים עצמאיים, אולם כל מי שמרגיש כי עיתותיו אינן בידיו, וכי זמן פנוי יכול להיות לעזר רב – ייתרם רבות מלימודים אלו.

אם אתם מתעניינים בקורס ניהול זמן – ייתכן כי תמצאו עניין רב גם בקורס ניהול פנאי.

תנאי קבלה

בחלק ניכר של הקורסים לניהול זמן אין כלל תנאי קבלה, וכל אחד (עם מעט זמן פנוי) מוזמן להצטרף ללימודים המעשירים. בחלק מהמכללות בתחום יש הגבלת גיל, ורק בני 18 ומעלה (ולעיתים בני 20 ומעלה) יכולים להירשם ללימודים. כמו כן, לעיתים מקיימות המכללות ראיונות אישיים, במטרה לבדוק את התאמת המועמד ללימודים בקורס.

משך לימודים

קורס ניהול זמן לא יגזול, בדרך כלל, רבות מזמנכם היקר (אלא להיפך – תמורת השקעה פעוטה, תפנו לכם זמן רב).

חלק מהקורסים בתחום הם קצרצרים למדי, וכללים כשניים- שלושה מפגשים בלבד (בסביבות ה-10 שעות לימוד אקדמיות), ואילו קורסים מקיפים ומעמיקים יותר נמשכים כחודשיים –שלושה, וכוללים כ-40-50 שעות לימוד אקדמיות לערך.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי ניהול זמן, אך חוששים כי לא תמצאו זמן פנוי לעשות זאת, עקב סדר יומכם העמוס – יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ניכר מהמכללות מציעות לימודים בשעות אחר הצהריים והערב, ולעיתים אף בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים עמוסים יכולים בקלות ובנוחות להשתלב בלימודים המרתקים והמועילים, ללא לוותר על בדל מעיסוקיהם היומיומיים.

נושאי לימוד

לימודי ניהול זמן כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים לצד הקניית שלל כלים ומיומנויות מעשיות.

בדרך כלל כולל קורס ניהול זמן את התכנים הבאים: ניהול זמן אפקטיבי – איך עושים את זה?, יעדים יומיים, שבועיים וחודשיים, ניהול זמן בטווח הזמן הקצר והארוך, הגדרת יעדים ומטרות, שימוש בכלים שונים לניהול זמן, ניהול פנאי, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים, שילמדו אתכם כיצד לנצל את זמנכם ביעילות רבה.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מרגישים כי כל היום והשבוע אתם מתרוצצים ממשימה למשימה, כי כמעט ולא נותר לכם זמן לנשום – לא כל שכן לבלות ולנוח – לימודי ניהול זמן הם בדיוק מה שאתם צריכים!

לימודים מרתקים אלו יכשירו אתכם במיטב הכלים, השיטות והמיומנויות לניהול זמן מיטבי, כך שבסיומם לא תחלמו עוד על הוספת שעות נוספות ליממה, שכן תבינו כי 24 השעות הקיימות מספיקות לכל צרכיכם. אז בואו ליהנות מלימודים שינעימו את זמנכם – בואו ללמוד בקורס ניהול זמן.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול זמן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?