טיפול לילדים עם ADHD

לטיפול בבעיות קשב וריכוז

טיפול לילדים עם ADHD
אם אתם עוסקים בתחומי הטיפול, הייעוץ והחינוך – וודאי כבר יצא לכם להיתקל בילדים ובני נוער הסובלים מהפרעות קשב, ריכוז והיפראקטיביות (ADHD) ומבעיות רגשיות שונות, ובקשיים הרבים המלווים ילדים אלו – שכן הפרעות הקשב והריכוז יכולות לפגוע בכל תחומי החיים – הלימודיים, המשפחתיים, החברתיים והרגשיים. קורס טיפול בילדים עם הפרעות קשב וריכוז נועד לתת מענה לאנשי מקצוע– ולצייד בידע ובכלים ומיומנויות שיעזרו להם לסייע לילדים אלו ולקדמם.

קורס טיפול בילדים עם בעיות רגשיות והפרעות קשב וריכוז הוא אמנם קורס קצר יחסית, אך הוא יתרום לכם רבות– ואם אתם עוסקים בטיפול – לימודים אלו אף יכולים לעזור לכם להגדיל את קהל הלקוחות שלכם. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס טיפול בילדים עם ADHD ובעיות רגשיות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס טיפול לילדים עם הפרעות רגשיות והפרעות קשב וריכוז מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר מקרוב הפרעות אלו – ולרכוש שלל כלים ומיומנויות לטיפול בילדים הלוקים בהן.

הלימודים מתאימים במיוחד לכל מי שתחום עיסוקו מביא אותו למגע רב עם ילדים אלו – מורים (ובעיקר מורים לחינוך מיוחד), יועצים חינוכיים, מדריכי נוער, פסיכולוגים, מטפלים באמנות, מאמנים (קואצ'רים) ובעלי מקצוע נוספים מעולם הטיפול, הייעוץ והחינוך.

כן מתאימים הלימודים להורים של ילדים הסובלים מהפרעות אלו, המעוניינים בכלים שיעזרו להם לעזור לילדיהם.

אם אתם מתעניינים בקורס זה, אולי תמצאו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום: קורס אבחון דידקטי, קורס הוראה מתקנת, קורס אימון בהתמחות הפרעות קשב וריכוז ועוד.  

תנאי קבלה

בעוד חלק מהמכללות שמציעות לימודי טיפול בילדים עם הפרעות קשב וריכוז ובעיות רגשיות פותחות את הלימודים בפני הקהל הרחב – ותנאי הקבלה היחידי ללימודים הוא מעבר של ריאיון קבלה (לעיתים אף ניתן להתקבל ללימודים ללא ריאיון קבלה), חלק אחר מהמכללות דורש מהמועמדים להיות בוגרי תואר ראשון וניסיון תעסוקתי רלוונטי (חינוך, טיפול, ייעוץ וכיו"ב).

משך לימודים

משך הלימודים בקורס טיפול בילדים עם ADHD ובעיות רגשיות כולל, בדרך כלל, בין 60 ל-120 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בו נמשכים בין חודשיים לחצי שנה, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל והמתכונת בה מתקיימים הלימודים – מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש ומפגש.

אם אתם מעוניינים להשתלב בקורס מרתק זה, אך חוששים כי תתקשו לעשות כן, עקב סדר יומכם העמוס והמלא, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: רבים מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציעים אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר והצהריים לבין לימודים בערב ובימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והשמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

לימודי טיפול בילדים עם הפרעות קשב וריכוז ובעיות רגשיות כוללים, בדרך כלל, את התכנים והנושאים הבאים:

ADHD- ביטוייו ומאפייניו; התמודדות ההורים ובני המשפחה; התמודדות בבית הספר; התמודדות חברתית; רכישת ידע תיאורטי ומעשי בנושא הפרעת קשב; קשיים בוויסות ההתנהגותי-רגשי ובניהול הקוגניטיבי; היכרות עם מגוון אפשרויות טיפול והתמודדות בבית ובביה"ס: טיפול תרופתי, התנהגותי ומה שביניהם; היכרות עם תופעת ה-ADHD והשלכותיה על תפקודו האקדמי והכללי של התלמיד; ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס טיפול בילדים עם בעיות רגשיות והפרעות קשב וריכוז, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
 

סיכום

לסיכום, אם אתם עובדים בתחום בו אתם באים במגע רב עם ילדים ובני נוער הסובלים מהפרעות קשב וריכוז ובעיות רגשיות שונות, ואתם מעוניינים בידע, כלים ומיומנויות שיעזרו לכם לסייע לילדים אלה להשתלב ולהתקדם, ושיעזרו גם לכם עצמכם להתפתח מקצועית ולפנות לקהל לקוחות גדול יותר  – הלימודים בקורס טיפול בילדים עם ADHD מיועדים עבורכם.
איפה אפשר ללמוד טיפול לילדים עם ADHD?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
טיפול לילדים עם ADHD
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?