קורס אימון מנטלי

לימודים מעשירים ומעצימים

קורס אימון מנטלי
אם אתם מרגישים כי לעיתים קרובות הלחץ בעבודה כמעט וגובר עליכם, כי יכולותיכם נפגמות עקב חששות, פחדים ולחצים, כי לפעמים אתם אולי אף מכשילים את עצמכם וכי אינכם מממשים את מלוא הפוטנציאל שלכם – לימודי אימון מנטאלי מיועדים עבורכם. לימודים קצרים אלו, הנמשכים חודשים אחדים בלבד, יקנו לכם ידע רב, כמו גם שלל כלים ומיומנויות, שיעזרו לכם להתמודד היטב עם לחצים – לנצל את מלוא הפוטנציאל שלכם ולשפר פלאים את תפקודכם.

קורס אימון מנטלי מיועד הן למאמנים ומטפלים המעוניינים לרכוש שלל כלים שיעזרו להם בעבודתם – אך גם לאנשים מן השורה – ספורטאים, מנהלים, סוחרים בשוק ההון וכיו"ב, המעוניינים לרכוש שלל כלים להתמודדות טובה יותר עם לחצי היום יום. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס אימון מנטאלי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס אימון מנטאלי מיועדים כמעט לכל אחת ואחד – שכן מי מאתנו לא מתמודד עם לחצים ואתגרים שונים, והיה מעוניין בכלים שיעזרו לו להתמודד איתם ביעילות, למצוא שלווה ורוגע, ולקבל החלטות מתאימות בקלות?

לימודי אימון מנטאלי מתאימים, אם כן, לכל מי שתחום עיסוקו מכניס אותו ללחצים – וברצונו לדעת כיצד להתמודד היטב עם הלחצים השונים ולהפיק את המקסימום מיכולותיו.
חלק מהקורסים בתחום פונים לקהלי יעד ספציפיים – כגון קורס אימון מנטלי לספורטאים, או קורס אימון מנטלי למנהלים בכירים, ואילו חלק מהקורסים מיועדים לקהל הרחב.

כמו כן, מתאימים הלימודים במיוחד למאמנים (קואצ'רים) ומטפלים בגישות שונות (פסיכולוגים, מטפלים באמנות וכיו"ב), המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי קבלה

מכללות רבות אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודים בקורס אימון מנטאלי, ואילו מכללות אחרות מקיימות ראיונות אישיים, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים.

כמו כן, חלק מהקורסים בתחום מיועדים למאמנים מוסמכים בלבד, או לעוסקים במקצועות טיפוליים שונים.

משך לימודים

הלימודים בקורס אימון מנטלי אינם ארוכים כלל וכלל – ובדרך כלל הם כוללים בין 20 ל-50 שעות לימוד אקדמיות (בהתאם לעומק והיקף הלימודים ומטרתו של הקורס – הכשרת ספורטאים או סוחרים בשוק ההון, לדוגמא), והם נמשכים בין חודש לארבעה חודשים (בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש).

מכללות רבות מציעות אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר והצהריים לבין לימודים בשעות הערב וימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים – וכל מי שזמנו דחוק – יכול להשתלב בלימודים בקלות יחסית, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לו ביותר.

מסלולי לימוד

לימודי אימון מנטלי מוצעים במגוון מסלולים: לימודי אימון מנטלי להכשרת מאמנים, לימודי אימון מנטלי לספורטאים, לימודי אימון מנטלי לסוחרים ומשקיעים בשוק ההון, לימודי אימון מנטאלי למנהלים וכיו"ב, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא קורס אימון מנטלי המתאים בדיוק בשבילם.

נושאי לימודים

נושאי הלימודים בקורס אימון מנטאלי הם רבים ומרתקים, ובדרך כלל כוללות תכניות הלימודים בתחום לא רק הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב, אלא גם שלל התנסויות מעשיות חווייתיות ומפתחות.

נושאי הלימוד המדויקים משתנים, כמובן, בין קורסים שונים בתחום, שכן אין נושאי הלימוד בקורס אימון מנטלי לספורטאים זהים לאלו של קורס אימון מנטלי לסוחרים בשוק ההון, לדוגמא.

על אף הבדלים אלו, לעיתים קרובות כוללים לימודי אימון מנטלי את התכנים הבאים: מהו אימון ומהו אימון מנטלי?, כשלים מנטאליים נפוצים, ניהול סיכונים, לחץ וקבלת החלטות, מוטיבציה וחשיבה חיובית, שליטה בכעסים, ביטחון עצמי, הצבת מטרות ויעדים, תהליכי שינוי, שיטות לריפוי עצמי אישי ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, המלווים בהתנסויות מעשיות מעשירות.

תעודה

בוגרי קורס אימון מנטאלי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום אף מזכים את בוגריהם בתעודות המוכרות על ידי מוסדות ואיגודים רלוונטיים – כגון הקמפוס לאימון וניהול בינלאומי, לדוגמא.
איפה אפשר ללמוד קורס אימון מנטלי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אימון מנטלי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?