קורס מסחר אלקטרוני

להשתמש באינטרנט להגדלת ההכנסות

קורס מסחר אלקטרוני
רשת האינטרנט פרצה לחיינו לפני עשור או שניים חוללה מהפיכה רבתי בדרכי חיינו, והשפעותיה בולטות בתחומים רבים. אחד התחומים בהם השפעתה גדולה במיוחד היא תחום המכירות והקניות – והמסחר און ליין - הסחר דרך רשת האינטרנט, מציע כיום הזדמנויות פז, למוכרים וקונים כאחד, לנצל את האינטרנט לגריפת רווחים וקניות זולות ומוצלחות.

המסחר האלקטרוני יכול להתאים כמעט לכל אחד ואחת, ובין אם יש לכם עסק קיים, או בין אם אתם מעוניינים לנצל את שעותיכם הפנויות לעשיית רווחים מביתכם, המסחר האלקטרוני יכול להיות פתרון מושלם עבורכם. כדי לקבל את כל הידע, הכלים והמיומנויות למסחר אלקטרוני מוצלח, מומלץ להירשם לאחד מהקורסים בתחום. בואו לקרוא את כל הפרטים אודות הלימודים בקורס סחר באינטרנט.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מסחר אלקטרוני (E-commerce) משמעו ביצוע עסקאות מסחריות באמצעות תקשורת מחשבים. הלה כולל באמתחתו פעילויות מגוונות המתבצעות ברשת האינטרנט או ברשתות פרטיות בין ארגונים (Virtual Private Network- VPN), הכוללות פעילויות קנייה ומכירה של מוצרים ושירותים,  ניהול ממשק, תמיכה בלקוח או במוצר לאחר ביצוע המכירה ועוד.

בעקבות המהפכה הטכנולוגית פותחו אין ספור תוכנות מחשב מותאמות ואתרי אינטרנט ייעודיים, שבאמצעותם ניתן לרכוש מוצרים ושירותים ללא צורך בפגישה בין המוכר והקונה. קורס מסחר אלקטרוני באינטרנט שם לו למטרה להכשיר אנשים להתמודדות בצורה הטובה, הנכונה והרווחית ביותר עם ניהול עסק באינטרנט ומסחר בסחורות ושירותים באינטרנט במגוון האפיקים העומדים לרשותו וכיצד להגיע לאלפי לקוחות פוטנציאליים.

קהל יעד

הלימודים בקורס מסחר מקוון מיועדים לקהלי יעד רבים ומגוונים – למנהלים ובעלי עסקים המעוניינים לנצל את יתרונות המסחר ברשת האינטרנט על מנת להגדיל את מכירותיהם והכנסותיהם, למעוניינים בהקמת עסק עצמאי מביתם הפרטי במטרה להשתלב בעולם המסחר האלקטרוני, ולאנשי שיווק, פרסום וקידום מכירות, כמו גם לעוסקים בתחום קידום האתרים, המעוניינים בכלים ומיומנויות בתחום חשוב זה.

אם אתם מתעניינים בלימודי מסחר מקוון, אולי תגלו עניין גם בקורס המסחר ב –e-Bay או אולי אף בקורסים בתחומי שוק ההון. 

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים ללימודים בקורס מסחר אלקטרוני להיות בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית, יכולת עבודה בסיסית עם המחשב ועם תוכנות האופיס הנפוצות, והיכרות ברמת משתמש עם רשת האינטרנט. חלק מהמכללות בתחום אף דורשות מהמועמדים להיות שליטה בסיסית ב HTML, אולם ניתן להשלים את לימודי ה HTML במסגרת לימודי מכינה.

כמו כן, לעיתים מקיימות המכללות ראיונות קבלה, טרם תחילת הלימודים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מסחר באינטרנט משתנה בהתאם לעומקם של הלימודים, הנושאים הנכללים בתכנית הלימודים ומשך הזמן שמוקדש לתרגולים ותרגולים מעשיים.

בדרך כלל כוללים לימודי מסחר אלקטרוני בין 50 ל-200 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים חודשים אחדים (בין חודשיים לשבעה חודשים). קורסים המתמקדים במסחר באיביי בלבד, כוללים בין 15 ל 50 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם רוצים להירשם ללימודים מרתקים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם המלא בעבודה או לימודים יקשה עליכם לעשות זאת, יש לנו חדשות טובות עבורכם: חלק ניכר מהמכללות מציעות קורסים בשעות הערב ואחר הצהריים (לעיתים בנוסף ולעיתים במקום קורסי הבוקר), כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים המפתחים, ללא להפסיד ימי עבודה או לימודים.

נושאי לימוד

לימודי מסחר אלקטרוני משלבים בין הקניית ידע תיאורטי ועיוני מעמיק, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות בתחום, כך שהכשרת הבוגרים הינה מלאה ושלמה.

בד"כ כוללים לימודי מסחר באינטרנט את הנושאים הבאים: מבוא למסחר אלקטרוני, מבוא ל HTML, מבנה רשת האינטרנט, מחקר וחיפוש של מילות מפתח, Google Ad Words, ביצוע מחקרים וסקרי שוק, הקמת אתר אינטרנט, אמצעי תשלום וסליקה, ביצוע משלוחים, קידום אתרים ו SEO, שימוש בפרסום ממומן, רכישות מדיה, אתרי השוואת מחירים, אתרי מכירות – איביי, אמזון ועוד, טיפול בהזמנות, באנרים, ועוד.

תעודה

בוגרי קורס מסחר אלקטרוני, אשר יעמדו בכל דרישות הלימודים בהצלחה, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בסיום הלימודים בקורס מסחר אינטרנטי יכירו הבוגרים את כל סודות המסחר המוצלח באינטרנט ויוכלו לנצל אותו לצרכיהם:

בעלי עסקים ומנהלים יוכלו להגדיל את מכירותיהם פלאים, אנשי שיווק, פרסום ומכירות יוכלו להשתמש בכלים הנלמדים על מנת לשפר את עבודתם ולפתוח לעצמם אפשרויות קידום, אנשי קידום אתרים יוכלו אף הם להשתמש בכלים חשובים אלו, וכל אחד יוכל להשתמש בחומר הנלמד על מנת לנהל עסק למכירות און ליין מהנוחות של ביתו פרטי, ולהגדיל את הכנסותיו החודשיות – בין אם הוא עוסק בכך בזמנו הפנוי, ובין אם הוא מתרכז בניהול העסק האינטרנטי בלבד.

כן יוכלו הבוגרים להשתלב כמנהלי מסחר אלקטרוני וכמובילי קמפיינים בחברות, עסקים וארגונים שונים.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם רוצים לנצל את שלל ההזדמנויות הטמונות ברשת האינטרנט, הזדמנויות המאפשרות (כמעט) לכל אחד להגדיל את הכנסותיו החודשיות וליהנות מרווחים נאים – לימודי מסחר אלקטרוני מיועדים עבורכם.

קורסים אלו יקנו לכם את הידע העדכני והמתקדם ביותר בתחום, ויכשירו אתכם בשלל מיומנויות וכלים מעשיים, אשר יהפכו גם אתכם לאשפי מכירות און ליין. אז בואו ליהנות מלימודים שיעזרו לכם להרוויח – בואו ללמוד בקורס מסחר אלקטרוני.
איפה אפשר ללמוד קורס מסחר אלקטרוני?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מסחר אלקטרוני
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?