קורס מנהיגות

ללמוד להוביל!

קורס מנהיגות
מי לא מעוניין להיחשב כמנהיג מוצלח, המצליח להנהיג את עובדיו, חבריו או משפחתו אל עבר השגת מטרותיהם? כמעט כולנו מעוניינים ביכולות אלו, אולם רבים טועים לחשוב כי תכונות המנהיג הן מולדות ואינן ניתנות לרכישה בקלות, ועל כן הם מוותרים על שאיפותיהם בתחום. אולם, כפי שמראים מחקרים עדכניים, וכפי שתיאוריות פסיכולוגיות טוענות, את מרבית הכישורים המאפיינים את יכולת המנהיגות ניתן לרכוש ע"י לימודים ותרגול.

אם גם אתם מעוניינים לרכוש שלל כישורים, כלים ומיומנויות להנהגה איכותית – ודאי תשמחו לשמוע כי מכללות רבות מציעות קורסים בנושא, וכל אחד יכול למצוא קורס מנהיגות המתאים לו ולמטרותיו – בין אם אתם מנהלים בכירים המעוניינים בכלים למנהיגות אפקטיבית ובין אם מעוניינים בהכשרה מקצועית מעמיקה בנושאים כגון מנהיגות סביבתית, מנהיגות נשית ואחרים. בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס מנהיגות.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מנהיגות מוגדרת פעמים רבות כיכולת של הפרט להוביל פרטים אחרים אל עבר מטרה משותפת (או אל עבר מטרתו האישית), בעיקר דרך השפעה על המוטיבציה של הפרטים האחרים.

יכולת זו נתפסה בעבר כתכונה מולדת (או כתכונה בה מברך האל את המנהיגים הנבחרים), אולם כיום רבים מהחוקרים והתיאורטיקנים בתחום טוענים כי המנהיגות היא נרכשת ברובה המכריע.

אז אם גם אתם החלטתם כי ברצונכם להתחיל להנהיג – יש לנו חדשות טובות עבורכם: את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לכם תוכלו להשיג בלימודים מרתקים בקורס מנהיגות, המוצע לכם ע"י מיטב המכללות ומוסדות הלימוד.

תנאי קבלה

רבים מהקורסים בתחום המנהיגות מיועדים לקהל הרחב – לכל מי שמעוניין לרכוש ידע, כלים, מיומנויות וכישורי מנהיגות. קורסים אלו אינם מציבים תנאי קבלה רבים וחלק מהקורסים אף אינם מציבים כל תנאי קבלה. לעיתים נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה, הבודק את התאמתם ללימודים, ולעיתים פתוחים קורסים אלו לבוגרי 12 שנות לימוד או בעלי תעודת בגרות בלבד.

הקורסים בתחום המנהיגות המיועדים למנהלים ובעלי עסקים דורשים, בדרך כלל, מהמועמדים ניסיון ורקע בתפקידי ניהול, ולעיתים אף נדרשים הנרשמים להיות בעלי תואר ראשון.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מנהיגות משתנה בהתאם לאופיו של הקורס, מטרותיו והיקפו:

לצד סדנאות מנהיגות קצרות וממוקדות, הכוללות מפגשים ספורים בלבד, קיימים קורסים מקיפים ומעמיקים, אשר הלימודים בהם נעים בין מספר חודשים לשנה (ואפילו יותר).
מכללות רבות מציעות לימודי מנהיגות בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, במטרה להקל על אנשים עובדים וסטודנטים להשתלב בנוחות בלימודים מעשירים אלו - אשר יתרמו רבות לכישורי ההובלה וההנהגה שלהם.

נושאי לימוד

קורס מנהיגות מקיף מגוון נושאים נרחב, ולעיתים קרובות אף כוללים הלימודים התנסויות מעשיות חווייתיות.

לעיתים קרובות כוללים לימודי מנהיגות את התכנים הבאים: מהי מנהיגות, סוגי מנהיגות, פסיכולוגיה של מנהיגות, תקשורת אפקטיבית, תכונות המנהיג, דוגמא אישית, יצירתיות וחדשנות, התמודדות עם התנגדויות ועם סכסוכים, תקשורת בין אישית, פיתוח צוות וניהולו, ניתוח סוגיות במנהיגות, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס מנהיגות, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, הלימודים בקורס מנהיגות יכולים להתאים ולתרום רבות לכל אחד ואחד, גם אם אינו עוסק בפועל בתפקידי ניהול והנהגה. לימודים איכותיים אלו מקנים לבוגריהם שלל כלים, טכניקות ומיומנויות, אשר ניתן ליישם בקלות בסיטואציות שונות בחיי היום יום ובעבודה.

כלים ומיומנויות אלו יכולים לתרום הן לקידום אישי מקצועי, הן לניהול מיטבי ואפקטיבי, והן להעצמה והתפתחות אישית, אשר אינם קשורים לעולם התעסוקה. אז בואו ללמוד בקורס מנהיגות – ותתחילו להוביל את עצמכם אל עבר אפיקי ההצלחה.
איפה אפשר ללמוד קורס מנהיגות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מנהיגות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?