קורס סטיילינג

לימודים עם סטייל

קורס סטיילינג
אם אתם חיים ונושמים אופנה, אם תמיד קבלתם מחמאות על הסטייל הייחודי שלכם, על היצירתיות שלכם ועל בחירת והתאמת הבגדים והאקססוריז המעולה שלכם – למה שלא תבנו לעצמכם קריירה מרתקת וסוערת בעולם האופנה – בעזרת לימודים בקורס סטיילינג? קורס סטיילינג, הנמשך חודשים ספורים בלבד, יכשיר אתכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לסטייליסט האיכותי.

הדרישה לסטייליסטים מקצועיים עולה לאחרונה – שכן שירותיהם הטובים נדרשים לא רק להפקות אופנה, מסעות פרסום והפקות קולנועיות, ושירותיהם לא נשכרים על ידי סלבריטאים ודוגמנים בלבד – אלא גם אנשים מהשורה התחילו להיעזר בסטייליסט אישי, על מנת לעצב את מלתחתם. אז בואו ליהנות מלימודים עם סטייל – בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס סטיילינג.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס סטיילינג מיועדים, כמובן, לפאשניסטים ופאשניסטיות – וכל מי שהתברך בסטייל משובח, יצירתיות, חוש אופנתי, ורצון להשתלב בעבודה בעולם הסוער, הדינאמי והמרגש של האופנה.

כן מתאימים הלימודים לחובבי אופנה המעוניינים בהעשרה אישית בתחום, ובשלל כלים אותם יוכלו ליישם בחיי היום יום שלהם.

הלימודים מתאימים במיוחד למעצבי אופנה וקנייני אופנה – המעוניינים להתמחות בתחום, כמו גם למאפרים ומאפרות המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכלי חשוב זה – או לעבור הסבה מקצועית מרתקת לתחום קרוב יחסית.

אם אתם מתעניינים בלימודי סטיילינג – אולי תגלו עניין גם מקורסים נוספים מעולם האופנה – קורס עיצוב אופנה, קורס תדמיתנות, קורס עיצוב אקססוריז, קורס איפור ואחרים.

תנאי קבלה

חלק ניכר מהמכללות בתחום אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודים בקורס סטייליסטים, אך חלק אחר מהמכללות בתחום דורש מהמועמדים להיות בעלי רקע וידע בתחומי האופנה.

מכללות אחדות אף מקיימות ראיונות אישיים, ועורכות מבחני קבלה ייעודיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס סטיילינג אופנה משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים – ודרגת ההכשרה לה זוכים הבוגרים. הקורסים הבסיסיים בתחום כוללים בסביבות ה-25 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים שבועות אחדים, ואילו קורסים מקצועיים, מקיפים ומעמיקים בתחום כוללים כ-80 שעות אקדמיות לערך, ונמשכים בין שלושה חודשים לחצי שנה.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אופנתיים אלו – אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי בכדי להירשם לקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, במטרה להקל גם על אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב בלימודים בנוחות.

נושאי לימוד

תכנית הלימודים בקורס הכשרת סטייליסטים תדאג להכשירכם לא רק בידע מקיף ומעמיק בתחום – אלא גם כי תזכו למספיק תרגולים – כך שתהפכו לסטייליסטים מקצועיים ואיכותיים במיוחד. כן כוללים הלימודים, בחלק מהמכללות בתחום, מגוון התנסויות מעשיות מעשירות – כסיורים מקצועיים, השתתפות בימי צילום, מפגשים עם אנשי אופנה וסטייליסטים מובילים, הפקת פרויקט גמר וכו'.

לעיתים קרובות כוללים לימודי סטיילינג אופנה את התכנים הבאים: מבוא לעולם עיצוב האופנה ומושגים בסיסיים בתחום, תפקידו של הסטייליסט, יצירת סגנון לבוש אישי, שימוש בצבעים, התאמת פריטים, עבודה מול לקוחות, איפור וטיפוח, תולדות האופנה, מגמות וטרנדים עכשוויים, סטיילינג אישי ועוד.

תעודה

בוגרי קורס סטיילינג אופנה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. כמו כן, מקבלים הבוגרים בסיום הלימודים תיק עבודות המאגד את כל העבודות שביצעו במהלך הקורס (לרבות פרויקט הסיום), ותיק עבודות זה יהוו את "כרטיס הביקור" שלהם לצרכי השתלבות בעבודות בתחום.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כסטייליסטים עצמאיים או כשכירים, ולייעץ ולבחור ללקוחותיהם פרטי אופנה ולבוש. כן יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כסטייליסטים בתעשיית האופנה או הפרסום, או אף בעולם התקשורת וההפקה לטלוויזיה ולקולנוע.

אפשרויות המשך לימודים

בוגרי לימודי סטיילינג יכולים להמשיך, להתקדם ולהתמקצע בעולם האופנה, בעזרת פנייה ללימודים מתקדמים בתחום – אליהם הם יוכלו ביתר קלות כבוגרי קורס סטיילינג: תואר ראשון בעיצוב אופנה, קורס קניינות אופנה, קורס עיצוב אופנה הם רק חלק מאפשרויות הלימודים המרתקות שפתוחות בפני בוגרי קורס סטיילינג.
איפה אפשר ללמוד קורס סטיילינג?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס סטיילינג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?