קורס איפור קבוע

כל הפרטים על הקורס

קורס איפור קבוע
אם אתם מחפשים עבודה מלאת יופי ויצירתיות ואם ברצונכם להשתלב בטופ של עולם האיפור והקוסמטיקה – ולקבל הכשרה מקצועית איכותית באחד הטרנדים המבוקשים בתחומי היופי והטיפוח – הלימודים בקורס איפור קבוע, הנמשכים חודשים אחדים בלבד, יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים אלו יקנו לכם את מיטב הכלים, הידע והמיומנויות הדרושים לאיש המקצוע בתחום – כך שתוכלו להשתלב בשוק העבודה בקלות ומהירות יחסית.

איפור קבוע, אשר רבים בו את הטרנד הלוהט של עולם האיפור, הוא, למעשה, קעקוע של קווי איפור על פני הלקוחות. מעבר ליופי של איפור זה, הוא חוסך את הצורך להתאפר מידי יום ואף מונע את סכנת הימרחות האיפור. אז אם גם אתם רוצים להוביל את תחום האיפור – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס איפור קבוע.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס איפור קבוע מיועדים בעיקר לאנשי מקצוע מתחומי היופי, הטיפוח והאסתטיקה (כגון מאפרים, קוסמטיקאיות וכו'), המעוניינים לרכוש כלי מתקדם זה, הזוכה לביקושים הולכים וגוברים מצד קהל הלקוחות. כן מתאימים הלימודים לחסרי כל ניסיון בתחום – המעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית זו.

אם אתם מתעניינים בלימודי איפור קבוע, אולי תמצאו עניין גם בקורסים קרובים נוספים – קורס איפור, קורס איפור אמנותי, קורס קוסמטיקה, קורס מקעקעים, קורס עיצוב גבות ועוד.

תנאי קבלה

בעוד חלק מהמכללות שמציעות לימודי איפור קבוע אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודים, מכללות אחרות מקבלות אל שורותיהן רק בעלי ניסיון בעבודות איפור וקוסמטיקה (ותחומים רלוונטיים אחרים) או בוגרי קורסים בסיסיים בתחום. כמו כן, חלק מהמכללות מקבלות ללימודים רק בני 18 ומעלה, בוגרי 10 שנות לימוד לפחות.

משך לימודים

הלימודים בקורס איפור קבוע אינם נחשבים לארוכים כלל וכלל – וברוב המכללות ומוסדות הלימוד כוללים לימודי איפור קבוע בין 30 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חודשיים לשלושה חודשים, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לימודי איפור קבוע בשעות הערב ובימי שישי בבוקר (בנוסף לקורסים "הרגילים" של שעות הבוקר), כך שגם אנשים עובדים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בנוחות בלימודים, בזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס איפור קבוע משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רלוונטי לבין שלל התנסויות מעשיות ותרגולים – כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא, ובסיום הלימודים הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום.

לימודי איפור קבוע כוללים, בדרך כלל, את נושאי הלימוד הבאים: מבוא לאיפור קבוע, הדגשה והצלת תווי פנים, טשטוש כתמי עור, מבנה ופיגמנטציה, תורת הצבעים (מיקרופיגמנטציה), גבות ותיקוני גבות, הדגשת נקודות חן, תיחום ועיבוי שפתיים, איליינר עליון ותחתון, היגיינה, סטריליזציה, הכרת האביזרים והמכשור, סוגי שיטות עבודה, עזרה ראשונה, מחיקות ותיקוני טעויות, הגבלת רפואיות ועוד.

תעודה

בוגרי קורס איפור קבוע, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

מיד בסיום הלימודים בקורס איפור קבוע יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל העבודות בתחום. מכוני יופי רבים מחפשים מאפרים בעלי הכשרה לביצוע טיפולי איפור קבוע – ועל כן צפויים הבוגרים להשתלב בעבודה בקלות יחסית.

יתירה מכך – מכללות רבות מסייעות לבוגריהן להשתלב בעבודה בתחום – הן מסייעות לבוגרים ליצור קשר עם מעסיקים מובילים ואף מלוות אותם עת צעדיהם הראשוניים בהקמת עסק בתחום – כך שהשתלבותם בשוק העבודה השוקק צפויה להיות מהירה וקלה.
איפה אפשר ללמוד קורס איפור קבוע?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס איפור קבוע
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?