קורס קוסמטיקה רפואית

להשתלב בעבודה במקצוע מבוקש

קורס קוסמטיקה רפואית
אם אתם מעוניינים להוביל את תחומי היופי והטיפוח בישראל, להשתלב בעבודה מלאת יופי בה תעבירו למטופליכם טיפולים קוסמטיים מתקדמים, הנסמכים על ידע רפואי מתקדם – הלימודים בקורס קוסמטיקה רפואית יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים איכותיים אלו יכשירו אתכם בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לקוסמטיקאית (או קוסמטיקאי) רפואית מקצועית – ויפתחו בפניכם את השער לקריירה מרתקת.

הקוסמטיקה הרפואית, המשלבת בין עולם הטיפוח והאסתטיקה לעולם הרפואה המודרנית, נחשבת לפסגה של עולם הקוסמטיקה, והביקוש לאנשי מקצוע איכותיים בתחום – המסוגלים להעביר טיפולים קוסמטיים מתקדמים ויעילים במיוחד הוא רב. אז אם גם אתם רוצים להתפתח בעולם הקוסמטיקה – הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי קוסמטיקה רפואית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס קוסמטיקה רפואית מיועדים לכל מי שמעוניין להשתלב בטופ של עולם הקוסמטיקה – בין אם הוא כבר עובד בתחום או השלים קורסים בסיסיים בו – ובין אם אין לו כל ניסיון בתחומי היופי, הטיפוח והקוסמטיקה.

הלימודים מתאימים במיוחד לקוסמטיקאים, אחיות ומטפלים ברפואה משלימה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בשלל כלים טיפוליים חדשים – ובכך למשוך לקוחות חדשים לטיפולם.

אם אתם מתעניינים בלימודי קוסמטיקה רפואית, אולי תגלו עניין גם בקורסים קרובים נוספים – קורס קוסמטיקה טבעית, קורס קוסמטיקה, קורס רפלקסולוגיה, קורס דיקור סיני קוסמטי ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי קוסמטיקה רפואית כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: גיל 18 ומעלה והשלמה של 12 שנות לימוד (לעיתים אף נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה).

חלק מהמכללות מקבלות אל שורותיהן רק בעלי ניסיון מעשי או בוגרי קורסים בסיסיים בתחומי הקוסמטיקה, היופי והטיפוח, או אחיות מנוסות ומטפלים ברפואה משלימה.

משך לימודים

קורס קוסמטיקה רפואית הוא קורס הכשרה מקצועית מקיף ומעמיק במיוחד, המקנה לבוגריו ידע רב ושלל כלים – ועל כן הלימודים אינם קצרים כלל וכלל. בדרך כלל כוללים לימודי קוסמטיקה רפואית בין 800 ל-1000 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בהם נמשכים בין עשרה חודשים לשנה וחצי, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך אינכם בטוחים כי תמצאו די זמן פנוי להקדיש להם – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות בחירה בין לימודי בוקר ללימודי ערב (ולעיתים אף ניתן להשתלב בלימודים בימי שישי בבוקר) כך שכל אחד יכול להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לו ביותר.
 

נושאי לימוד

הלימודים בקורס קוסמטיקה רפואית כוללים הקנייה של ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק, כמו גם תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות בשיטות טיפול שונות בתחום. חלק מהמכללות אף כוללות מפגשי העשרה מרתקים עם רופאים מובילים, כחלק מתכנית הלימודים.

בדרך כלל כוללים לימודי קוסמטיקה רפואית את הנושאים הבאים: מבוא לקוסמטיקה, אנטומיה ופיזיולוגיה, מבנה העור, תזונה, היגיינה, כימיה קוסמטית, מכשור אלקטרו-קוסמטי, אבחון בעיות בעור, טיפול באקנה, אנטי איג'יינג, רפלקסולוגיה קוסמטית, היכרות עם עולם הכירורגיה הפלסטית, פילינגים, עזרה ראשונה, טיפול פנים, עיצוב גבות, איפור, עיסוי, הסרת שיער בשעווה, מערכת הלימפה ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס קוסמטיקה רפואית, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. מכללות רבות בתחום מזכות את בוגריהן בתעודה מקצועית המוכרת על ידי משרד התמ"ת.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס קוסמטיקה רפואית יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כשכירים במכוני יופי ומרכזי קוסמטיקה, ואף כעוזרים במרפאות וקליניקות של טיפול בעור. כן יכולים הבוגרים להקים עסק עצמאי בתחום.
איפה אפשר ללמוד קורס קוסמטיקה רפואית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קוסמטיקה רפואית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?