קורס אומנות הקעקועים

הכשרת מקעקעים מקצועיים ואיכותיים

קורס אומנות הקעקועים
אם יש לכם כשרון לציור, משיכה לתרבות אלטרנטיבית, ראש צעיר ויכולות אמנותיות מפותחות, ואם אתם מחפשים עבודה לא שגרתית ומלאת יצירתיות – הלימודים בקורס הכשרת מקעקעים יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים אלו יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למקעקע המקצועי והאיכותי – היכול להגשים את חלומות לקוחותיו ולעטר את גופם בציור מקסים לפי בחירתם.

כיום, רבים בוחרים לקעקע את גופם, ועל כן הדרישה למקעקעים מקצועיים עולה בהתמדה. עבודת המקעקע, המשלבת בין עולמות האמנות והציור לבין עולמות האסתטיקה, הטיפוח והאופנה, היא עבודה מרתקת, מאתגרת ורבת אחריות, ועל כן הכשרתו חייבת להיות מקיפה ויסודית. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס הכשרת מקעקעים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס מקעקעים (הידוע גם כקורס אמנות הקעקועים) מיועדים, כמובן, לאנשים יצירתיים, בעלי כשרון ציור, המעוניינים להשתלב בעבודה אמנותית ולא שגרתית זו.

אם אתם מתעניינים בלימודי מקעקעים, אולי תגלו עניין גם בקורס פירסינג, קורס ציורי גוף, קורס ציור ורישום וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס הכשרת מקעקעים כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: גיל 18 ומעלה וכישרון ציור מפותח (מכללות רבות דורשות הצגת תיק עבודות או מעבר של מבחנים ייעודיים בציור). בחלק מהמכללות אף נערכים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

מכללות אחדות מציעות קורס קדם למי שאינו עומד בתנאי הקבלה, בו לומדים המשתתפים את הבסיס לציור קעקועים ורוכשים היכרות עם עולם זה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הכשרת מקעקעים כולל, בדרך כלל, בין 70 ל-130 שעות לימוד אקדמיות (בהתאם לעומק והיקף הלימודים וכמות הזמן המוקדשת לתרגולים בקורס), והלימודים בו נמשכים בין חצי לשנה, בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל, מספר המפגשים בשבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי הכשרת מקעקעים, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות: מכללות רבות בתחום מציעות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר לבין לימודי ערב (או ימי שישי), כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות.

כמו כן, מכללות ומוסדות לימוד אחדים בתחום מציעים לימודי מקעקעים בהתאמה אישית – בה נהנים התלמידים מקורס פרטי, אחד על אחד, המותאם בדיוק לזמנים והשעות הנוחים להם ביותר.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס הכשרת מקעקעים דואגים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום. התלמידים בקורס נהנים הן מלימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים בתחום והן משלל תרגולים והתנסויות מעשיות – תחילה "על יבש" ולאח מכן – בקעקוע על גופם של מתנדבים (בחלק מהמכללות בתחום), תוך פיקוח וליווי של מורי הקורס ומקעקעים בעלי ניסיון.

לעיתים קרובות כוללים לימודי הכשרת מקעקעים את הנושאים הבאים: אנטומיה ומבנה העור, היבטים פיזיולוגיים והיבטים אמנותיים של הקעקוע, הכרת המכשירים והאביזרים בעבודת המקעקע (מכשירי הקעקוע, מחטים), היגיינה, סטריליזציה, תורת הפיגמנטים, אומנות הקעקוע, שיטות עבודה, עזרה ראשונה, כיסוי ושיפוץ קעקועים, תיקון קעקועים, ועוד שלל נושאים מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס מקעקעים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. כמו כן, בסיום הקורס מקבלים הבוגרים תיק עבודות המאגד את כל העבודות אותן ביצעו במהלך הלימודים.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס קעקועים, יוכל הבוגרים להשתלב בעבודה כשכירים – במכוני קעקועים שונים ברחבי הארץ, או כעצמאיים – בעלי סטודיו לקעקועים משל עצמם.

חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד מסייעים לבוגריהם להשתלב בעבודה בתחום – מפנים אותם למעסיקים רלוונטיים, ומסייעים להם עת צעדיהם הראשונים בפתיחת עסק עצמאי בתחום.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אומנות הקעקועים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?