קורס שעווה

לימודי הסרת שיער בשעווה

קורס שעווה
שעווה, על אף היותה אחת מהשיטות הוותיקות להסרת שיער מהגוף, היא עודנה אחת השיטות הפופולאריות והמבוקשות ביותר. הסרת שיער בשעווה מביאה למראה חלק לאורך זמן והטיפול הוא מהיר יחסית לשיטות אחרות – כגון אפילציה או הסרת שיער בלייזר. אולם, על מנת לבצע הסרת שיער בשעווה באופן חלק ומוצלח – דרושים ידע, כלים ומיומנויות – אותם ניתן לרכוש בקלות ומהירות בקורס שעווה.

קורס שעווה, הנמשך, בדרך כלל, לא יותר משלושה חודשים, יהפוך גם אתכם ל"מומחים" להסרת שיער במגוון השיטות בתחום – שעווה קרה, שעווה חמה וכו', כך שתוכלו, מיד בסיומו, להשתלב בעבודה רווחית בתחומי היופי, הטיפוח והקוסמטיקה. אז עלו גם אתם על הדרך החלקה להצלחה – בואו לקרוא מידע נוסף על קורס שעווה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס שעווה מיועדים לכל מי שמעוניין בהכשרה מקצועית איכותית וזריזה – שתאפשר לו, תוך חודשים אחדים, להשתלב בעבודה רווחית בתחומי היופי והטיפוח, ולעזור ללקוחותיו להיפטר מהשיער המכביד עליהם. כן מתאימים הלימודים גם למי שמעוניין להכיר לעומק את שיטות העבודה בתחום – על מנת להסיר בקלות והצלחה את שערותיו הוא.

הלימודים מתאימים במיוחד לקוסמטיקאים וקוסמטיקאיות, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם בכלי מבוקש זה.

אם אתם מתעניינים בלימודי שעווה, אולי תגלו עניין גם בקורסים קרובים נוספים – קורס אפילציה, קורס עיצוב גבות, קורס הלחמת ריסים וכיו"ב.

תנאי קבלה

רוב רובן של המכללות בתחום אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודים בקורס שעווה. קורסים אחדים בתחום, המיועדים לקהלי יעד ספציפיים (כגון קורס שעווה לקוסמטיקאיות או קורס שעווה למעצבי שיער) מיועדים, כמובן, רק למי שנמנה על קהל היעד הרלוונטי.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס שעווה משתנה בהתאם לעומק והיקף ההכשרה וכמות הזמן המוקדשת לתרגולים בקורס. בעוד קורסים בסיסיים, הכוללים התמקדות רק בשיטה אחת או שתיים להסרת שיער בשעווה, נמשכים כ-10 שעות אקדמיות לערך, קורסים ארוכים יותר – הכוללים לימודי מספר שיטות ותרגולים רבים – כוללים כ-20 שעות לימוד אקדמיות לערך.

קורס שעווה הכולל גם לימודים של תחומים קרובים אחרים – כגון עיצוב גבות, לדוגמא, כוללים בסביבות ה-30 שעות לימוד אקדמיות.

מכללות רבות בתחום מציעות לכם בחירה בין לימודי בוקר ולימודי ערב (לעיתים אף ניתן להשתלב בלימודים בימי שישי בבוקר), כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בקלות בלימודים, בשעות והזמנים הנוחים להם ביותר.
 

נושאי לימוד

הלימודים בקורס הסרת שיער בשעווה משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רלוונטי, לבין תרגולים רבים (בחלק מהמכללות בתחום) – המקנים לבוגרים את מיטב הכלים והמיומנויות הדרושים לאיש המקצוע האיכותי בתחום.

לעיתים קרובות כוללים לימודי הסרת שיער בשעווה את התכנים הבאים: מבנה השערה, סוגי שיער, היכרות עם סוגי שעווה, התאמת השעווה אזורי הגוף השונים ולסוגי העור והשיער, שעווה קרה ושעווה חמה, שעווה מתקלפת, כללי זהירות ובטיחות, היגיינה, הסרת שיער מהפנים, הסרת שיער מאזורי הגוף השונים (ידיים, רגליים, מפשעות, בית שחי, גב וכו'), חיטוי והרגעת העור, התמודדות עם שיעור יתר, היגיינה, היכרות עם הציוד והמכשור להסרת שיער ועוד.

תעודה

בוגרי קורס שעווה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה במכוני יופי, מספרות ומכוני קוסמטיקה – או אף לעבוד כעצמאיים בתחום. כיוון שהביקוש להסרת שיער בשעווה רב הוא – ואף עולה בהתמדה, עת גברים רבים מבקשים אף הם להיפטר משיער גופם – קליטתם של הבוגרים בשוק העבודה צפויה להיות מהירה וקלה יחסית.
איפה אפשר ללמוד קורס שעווה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס שעווה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?