קורס הלחמת והארכת ריסים

להשתלב בעבודה בתחומי הקוסמטיקה

קורס הלחמת והארכת ריסים
העיניים הן ראי הנפש, כמאמר המימרה המפורסמת, והריסים – הן המסגרת בה הן נתונות. מראה הריסים משפיע רבות על המראה הכללי של העין – ועל כן – על יופיים של כל הפנים. ריסים ארוכים, צפופים ומעוגלים הן משאת נפשן של נשים רבות, ועל כן פותחו לאורך השנים מספר שיטות להארכת והדגשת ריסים – כשאחת הפופולאריות והאיכותיות שבהן היא הלחמת ריסים, היוצרת מראה טבעי וזוהר.

הביקוש הרב לטיפולי הלחמת ריסים הוביל לביקוש רב לקוסמטיקאים וקוסמטיקאיות המתמחים בתחום, ויכולים להעניק טיפול איכותי זה. אז אם גם אתם עוסקים בתחומי היופי והטיפוח (או אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום זה) – הלימודים בקורס הלחמת ריסים מיועדים עבורכם – שכן הם יכולים לעזור לכם למשוך לקוחות רבים. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי הלחמת ריסים.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הלחמת ריסים הולכת וצוברת פופולאריות רבה בשנים האחרונות ורבים (למעשה, בעיקר רבות) מבקשים לעבור טיפול קוסמטי זה, אשר יהפוך את ריסיהם לארוכים, מעוגלים ויפהפיים. הלחמת הריסים משפיעה באופן משמעותי על מראה הפנים – וכמעט כל מי שעברה טיפול זה – מופתעת לגלות כמה מוסיף טיפול קצר זה ליופי פניה.

הליך הלחמת הריסים הוא בטוח וכמעט שאינו כולל סיכונים, והוא נמשך, בדרך כלל, לא יותר משעתיים. אולם, על מנת לבצע את הטיפול בהצלחה – דרושים ידע, מיומנויות וכלים – אותם ניתן לרכוש בקלות בקורס קצרצר, הנמשך שעות אחדות בלבד– קורס הלחמת ריסים, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.

קהל יעד

הלימודים בקורס שזירת ריסים מיועדים לכל מי שמעוניין בידע וכלים שיעזרו לו להפוך כל זוג ריסים – לריסים מלאים, ארוכים ויפהפיים. הלימודים מתאימים הן למעוניינים להשתלב בעבודה בתחום והן למעוניינים בהעשרה אישית בלבד, שתעזור להם לעצב את ריסיהם כרצונם.

הלימודים מתאימים במיוחד לקוסמטיקאים וקוסמטיקאיות (ולעובדים אחרים בתחומי היופי והטיפוח) המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם בכלי מבוקש זה – ובכך למשוך לקוחות חדשים לטיפולם.

אם אתם מתעניינים בלימודי הארכת ריסים, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום – קורס עיצוב גבות, קורס בניית ציפורניים, קורס מניקור ופדיקור, קורס איפור, קורס קוסמטיקה וכיו"ב.

תנאי קבלה

הלימודים בקורס הלחמת ריסים אינם מציבים כל תנאי קבלה – וכל המעוניין לגלות את כל סודות התחום – מוזמן לבוא ולהירשם ללימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס הארכת ריסים הם קצרצרים – וברב המכללות הם כוללים בין 5 ל-10 שעות לימוד אקדמיות בלבד, הנפרשות על פני ארבעה מפגשים לכל היותר (ולעיתים אף פגישה אחת מרוכזת וארוכה) – כך שתוך חודש ימים תוכלו גם אתם לאחוז במיטב הידע, הכלים והמיומנויות להלחמת והארכת ריסים.

מכללות רבות בתחום מציעות לכם בחירה בין לימודים בשעות הבוקר או בשעות הערב (או בימי שישי בבוקר), במטרה להקל על אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) ליהנות אף הם מהלימודים בקורס – מבלי לוותר או לפגום בעיסוקיהם היומיומיים.
 

נושאי לימוד

הלימודים בקורס הארכת ריסים משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רלוונטי – לבין התנסות מעשית בעבודה, כך שהכשרת הבוגרים הינה מלאה ושלמה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי הלחמת ריסים את התכנים הבאים: מידע כללי על הארכת ריסים, מאפייני שיער הריס הטבעי, הלחמת ריסים, לימוד התאמת הריסים למבנה הפנים והעיניים, הכרות עם חומרים וכלי עבודה ותפקידם במהלך האפליקציה, פתרונות לריסים דלילים, דקים או קצרים, הדבקת ריסים לערב, הדגשה ומילוי של הריסים, כללי בניית מסגרת ריסים, עיבוי ריסים, בטיחות והיגיינה בעבודה ועוד.

תעודה

בוגרי קורס הלחמת ריסים, אשר יעמדו בהצלחה בכל תנאי הקבלה, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס הלחמת והארכת ריסים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הלחמת והארכת ריסים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?