קורס תסרוקות כלה וערב

עיצוב שיער לארועים מיוחדים

קורס תסרוקות כלה וערב
אם אתם מעצבי שיער מנוסים, המעוניינים להתקדם ולהתפתח בתחום, ואם ברצונכם ללמוד כיצד להכין את לקוחותיכם לאירועים המרגשים, החשובים והמהנים ביותר בחייהם – הלימודים בקורס עיצוב תסרוקות ערב ותסרוקות כלה יכולים להתאים לכם עד מאד! לימודים קצרצרים אלו, הנמשכים חודשים אחדים בלבד, יקנו לכם ידע וכלים מתקדמים בתחום – כך שתוכלו לעצב ללקוחותיכם תסרוקות שיכולות לעטר שערי ז'ורנל.

כיוון שבימינו לא רק כלות ביום חופתן דואגות לעיצוב תסרוקת מיוחד – אלא גם יתר אורחי (ובעיקר אורחות) החתונה, כמו גם תלמידות תיכון בערב הנשף, ו(כמעט) כל מי שהולכת לאירוע מיוחד ונוצץ מתהדרת בתסרוקות ייחודית – הביקוש למעצבי שיער הבקיאים בעיצוב תסרוקות ערב הוא רב. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס תסרוקות כלה וערב .
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס עיצוב תסרוקות ערב וכלה מיועדים, בראש ובראשונה, לספרים ומעצבי שיער מנוסים, המעוניינים להתקדם בתחומם ולהעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכלי זה, אשר יכול למשוף לקוחות רבים.

אם אתם מתעניינים בלימודים בקורס תסרוקות כלה וערב, ייתכן כי תמצאו עניין גם בקורס עיצוב שיער וספרות, קורס תספורות קלאסי מודרני, קורס הארכות שיער וקורסים נוספים מהתחום.

תנאי קבלה

בעוד חלק מהמכללות מקבלות ללימודי עיצוב תסרוקות כלה וערב רק בעלי ניסיון מעשי בתחומי עיצוב השיער, הטיפוח והאסתטיקה (או בוגרי קורסים בסיסיים, דוגמת קורס ספרות ועיצוב שיער), מכללות אחרות מאפשרות גם לחסרי כל ידע וניסיון בעיצוב שיער להתקבל ללימודים מרתקים אלו.

משך לימודים

הלימודים בקורס עיצוב תסרוקות כלה וערב כוללים, בדרך כלל, בין 15 ל-30 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חודש לשלושה חודשים. קורסים מעמיקים במיוחד בתחום, הכוללים גם אין ספור תרגולים, כוללים בסביבות ה-100 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך לא בטוחים כי תמצאו די זמן פנוי להקדיש להם – יש לנו חדשות מעולות עבורכם: מכללות רבות מציעות בחירה בין לימודי בוקר, לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בנוחות בלימודים, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.
 

נושאי לימוד

הלימודים בקורס תסרוקות ערב וכלה משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רלוונטי, לבין תרגולים ושלל התנסויות מעשיות, המקנות לבוגרים את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

לימודי עיצוב תסרוקות כלה וערב כוללים, בדרך כלל, את התכנים הבאים: יסודות התסרוקת הקלאסית והאופנתית - הכנת השיער לתסרוקת ולימוד הבסיסים והיסודות שמרכיבים תסרוקת, ציוד והחומרים הנכונים הנחוצים על מנת לבנות תסרוקות מושלמות, הכרה ושימוש בכל הכלים.

בניית תסרוקת - כל סוגי הבסיסים והתסרוקות, התאמת תסרוקת לסוג שיער, מבנה פנים ואישיות הלקוח. חלק זה של הקורס מכשיר את המשתתפים להבנה של צרכי הלקוח ומדגיש את המטרה הסופית של התהליך כולו - תוצאה הרצויה בעיניי הלקוח.

סוגי תסרוקות בשילוב תלתלים - בייביליס, רולים וביגודים, תסרוקות בשילוב צמות, קליעות ואריגות.

שילוב תוספות שיער - לימוד טכניקות ייחודיות של הרכבה, הדבקה ושזירה של תוספות, אביזרי אופנה ויופי בתסרוקות לכלה וערב. 

תעודה

בוגרי קורס תסרוקות כלה וערב, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בעבודה במכוני יופי, מספרות וסלוני כלות. כן יכולים הבוגרים לדרך עצמאית – ולפתוח סלון כלות/ מספרה משל עצמם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים לקבל הכשרה מתקדמת בתחומי עיצוב השיער, לעצב את תסרוקתם של לקוחותיכם ולהכינם לאירועים החשובים, המהנים והמרגשים בחייהם – חתונה, נשפים ייחודיים וכו' – הלימודים בקורס תסרוקות ערב וכלה מיועדים עבורכם.

אז בואו ליהנות מלימודים עם סגנון – בואו ללמוד בקורס עיצוב תסרוקות ערב.
איפה אפשר ללמוד קורס תסרוקות כלה וערב?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס תסרוקות כלה וערב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?