קורס איפור מקצועי

ללמוד לאפר לכל מטרה

קורס איפור מקצועי
אם אתם בעלי כשרון אמנותי, חובבי אופנה וקוסמטיקה ובעלי חוש אסתטי מפותח – למה שלא תנצלו כישרונותיכם אלו על מנת להשתלב בעבודה בתחום מבוקש, מרתק ורווחי? הלימודים בקורס איפור ידאגו כי תקבלו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום – כך שתוכלו להשתלב במהירות בשלל העבודות בתחום – וליהנות מעבודה יצירתית ומלאת יופי.

קורס איפור, המתאים, כמובן, גם למי שמעוניין רק בהעשרה אישית בתחום, נמשך, בדרך כלל, חודשים אחדים בלבד, במהלכם מגלים התלמידים את כל הסודות לאיפור מוצלח. מגוון הקורסים בתחום הוא נרחב – החל מקורס איפור בסיסי וכלה בקורס איפור אמנותי מקצועי, כך שכל אחד יכול למצוא קורס המתאים לרמתו ומטרותיו. אז בואו ליהנות מלימודים מלאי יופי – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי איפור.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס איפור מיועדים, כמובן, לכל חובבי היופי, הטיפוח והקוסמטיקה, המעוניינים ללמוד לאפר כמו המקצוענים – בין אם להעשרה אישית בלבד – ובין אם לצורך הכשרה מקצועית שתעזור להם להשתלב בשלל העבודות בתחום.

קיים מגוון נרחב של קורסים בתחום האיפור – קורס איפור להעשרה אישית, קורס איפור אמנותי, קורס איפור כלות, קורס איפור מקצועי, קורס איפור קבוע ועוד – כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את הקורס בדיוק למטרותיהם וצרכיהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי איפור, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי הטיפוח והקוסמטיקה: קורס קוסמטיקה, קורס עיצוב גבות, קורס עיצוב שיער וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס הכשרת מאפרים משתנים בהתאם לסוג הקורס: מרבית הקורסים הבסיסיים בתחום אינם מציבים כלל תנאי קבלה (אם כי לעיתים הלימודים בהם מיועדים לבני 18 ומעלה ובוגרי 10 או 12 שנות לימוד בלבד), ואילו הקורסים המתקדמים בתחום (כקורס איפור אמנותי, לדוגמא) מציבים, לעיתים שלל דרישות – ניסיון וידע באיפור, הצגת תיק עבודות ומעבר של ראיון אישי.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס איפור מקצועי משתנה בהתאם לסוג הקורס ומטרתו – ולצד קורסים בסיסיים באיפור, שנועדו בעיקר להעשרה ונמשכים שבועות ספורים בלבד, קיימים גם קורסי איפור מקצועי – להכשרתם של אנשי מקצוע בתחום, בהם הלימודים נמשכים מספר חודשים (בדרך כלל בין שלושה לשמונה חודשים).

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי איפור, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחה"צ ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס מאפרים כוללים מגוון נרחב של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, ולצדם, כמובן, התנסות מעשית נרחבת, כל שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, ובסיום הלימודים הם אוחזים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

נושאי הלימוד המדויקים משתנים בין הקורסים השונים בתחום (קורס איפור מקצועי, קורס איפור אמנותי, קורס העשרה באיפור וכו') אך לעיתים קרובות כוללים לימודי איפור את התכנים הבאים: טכניקות איפור, בחינה ובדיקת איכות מוצרי איפור, אבחון והתאמת איפור למבנה הפנים וצבע העור, איפור טבעי, איפור כבד, איפור כלות, התאמת איפור לסוג האירוע, איפור אופנה, איפור בתאורת במה, איפור ייעודי לטלוויזיה, טכניקות איפור לצילומי סטילס, טכניקות להסתרת גבות, עבודה עם צבעי גוף ועוד.

תעודה

בוגרי קורס איפור, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם – תעודת איפור מקצועי/ תעודת איפור אמנותי/ תעודת איפור יופי וכו', בהתאם לקורס בו למדו.

מכללות רבות אף מעניקות לבוגריהן תעודת מקצוע המוכרת על ידי משרד התמ"ת.

כמו כן, בסיום הלימודים מקבלים הבוגרים תיק עבודות בו מאוגדות עבודות האיפור שביצעו במהלך הקורס. תיק עבודות זה מהווה את כרטיס הביקור המקצועי שלהם – ויכול לעזור להשתלב בעבודות בתחום ובלימודים של קורסים מתקדמים בו.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס איפור מקצועי יכולים להשתלב בשלל העבודות בתחום, כשכירים או כעצמאיים: בסלוני יופי וסלוני כלות, בעולם התקשורת (בהפקות לטלוויזיה ולקולנוע, לדוגמא), בעולמות הפרסום והאופנה וכיו"ב.
איפה אפשר ללמוד קורס איפור מקצועי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס איפור מקצועי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?