הקמת וניהול מסעדות

ללמוד לנהל עסק מצליח בתחומי המזון והבילוי

הקמת וניהול מסעדות
מי לא שמע על הסיכון הכרוך בפתיחת בית קפה, פאב או מסעדה חדשה? כולנו הרי מכירים עסקים בתחום שלא הצליחו לשרוד, ושעל אף המוטיבציה הרבה של מקימיהם והרעיונות המעולים שהיו להם – ההצלחה לא האירה להם פנים. אחת הסיבות המרכזיות לחוסר ההצלחה של עסקים בתחום היא המחשבה של מקימי ומנהלי העסקים כי קונספט מנצח והבנה בקפה (או אלכוהול, או אוכל איטלקי וכו') הן תנאי מספיק להצלחה ושגשוג.

אך לא כך היא - תנאים אלו אמנם הכרחיים להצלחה, אך הם בהחלט אינם מספיקים, שכן, על מנת לנהל עסק דרושים גם ידע וכלים "סקסיים" פחות – בניהול עובדים ותקציב, בעבודה מול רשויות שונות (עירייה, מיסים וכו'), בשיווק ומכירות ועוד. קורס הקמת וניהול מסעדות ובתי קפה יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים להקמה וניהול של עסק מצליח בתחומי המזון והבילויים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

רבים חולמים להקים ולנהל עסק פרטי משל עצמם בתחומי המזון והבילויים – בית קפה אינטימי, פאב ייחודי או מסעדה אנינת טעם, אולם, כפי שוודאי אתם כבר יודעים, המרחק בין רעיון מוצלח לביצוע מוצלח הוא רב.

כדי לגשר על פער זה, ולדאוג כי הרעיון המוצלח לא יתנפץ אל מול חומות המציאות, מציעים מספר מוסדות לימוד ומכללות קורסים אשר נועדו לעזור לכם להגשים את חלום הקמת העסק, ולדאוג כי בית הקפה או המסעדה שתקימו תשגשג ותפרח. בואו ללמוד בקורס הקמת וניהול בתי קפה ומסעדות, כך שתוכלו לצאת ל"הרפתקה" זו מצוידים במיטב הידע והכלים בתחום.

קהל יעד

קורס הקמת וניהול בתי הקפה והמסעדות (והפאבים) מיועד לכל המעוניינים להגשים את חלומם ולהקים עסק עצמאי בתחום. כן מיועד הקורס למנהלים בפועל של עסקים בתחום, המעוניינים בהרחבת והעמקת ידיעותיהם, ובהקניית שלל כלים לניהול אופטימלי של העסק בבעלותם, כך שהעסק בניהולם יעלה ויפרח.
 

תנאי קבלה

לימודי הקמת וניהול בתי קפה, פאבים ומסעדות אינם מציבים, בדרך כלל, בפני המועמדים כל תנאי קבלה, ולא נדרש ידע או ניסיון בניהול על מנת להשתלב בלימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הקמת וניהול מסעדות ובתי קפה משתנה בהתאם להיקפו ועומקו של החומר הנלמד, ושל קצב הלימודים. בדרך כלל כוללים הקורסים בנושא בין 100 ל-250 שעות לימוד אקדמיות, אולם קיימים גם קורסים קצרים יותר, הכוללים בין 30 ל-50 שעות לימוד לערך, ומתמקדים בהקניית עיקרי התחום.

חלק מהמכללות אף מציעות ליווי ותמיכה לבוגריהם גם לאחר סיום הלימודים.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי התחום, ודאי תשמחו לדעת כי רבים ממוסדות הלימוד והמכללות מציעים מגוון מסלולי לימוד לבחירה – בשעות הבוקר או הערב ובימי חול או בימי שישי בבוקר, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים.

נושאי לימוד

לימודי הקמה וניהול של בתי קפה, פאבים ומסעדות דואגים להקנות לבוגריהם את כל הידע והכלים הנחוצים – החל משלב התכנון, דרך שלבי ההקמה, ועד לשלבי ניהולו והרצתו של העסק.

בד"כ כולל קורס ניהול והקמת מסעדות ובתי קפה את הנושאים הבאים: מבוא לענף המזון והבילויים בישראל, אישורים ורישיונות לעסק, בחירת מיקום, הכנת תכנית כלכלית, בניית מוניטין לעסק, בניית קונספט, שיווק ומכירות, בניית תפריט, גיוס, ניהול והנעת עובדים, תמחור, הכנסות והוצאות – תכנון פיננסי, דיני עסקים, שירות לקוחות, הקמת אתר אינטרנט, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים וחשובים, אשר יעזרו לכם להקים ולנהל עסק מצליח בתחומי המזון והבילויים.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם חולמים לפתוח מסעדה, בית קפה או פאב, ובטוחים שהרעיון שלכם הולך "לשבור את השוק", מומלץ כי תיקחו נשימה עמוקה, ולפני שתתחילו לרוץ ולשכור מקום ולבנות תפריט, תירשמו לקורס הקמה וניהול של עסקים בתחום המזון.

קורסים אלו ידאגו כי תקבלו את מיטב הידע והכלים הרלוונטיים, כך שתוכלו להימנע מטעויות של מתחילים, ולהקים ולנהל את העסק בתבונה. אז בואו להבין מה מבדיל עסק מצליח מעסק כושל – בואו ללמוד בקורס הקמה וניהול של בתי קפה ומסעדות.
איפה אפשר ללמוד הקמת וניהול מסעדות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הקמת וניהול מסעדות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?