קורס מכירות

ללמוד להיות אשפי מכירות

קורס מכירות
רבים חושבים כי יכולת להיות מוכר טוב היא מיומנות מולדת, וכי קשה למדי לרכוש את הכלים שהופכים מוכרים סבירים למוכרים מקצוענים, המסוגלים "למכור קרח לאסקימוסים". אולם – מחשבה זו בטעות ביסודה, שכן את כל המיומנויות, הטכניקות והסודות של המוכרים המובילים ניתן ללמוד בשבועות (או לכל היותר – חודשים) ספורים.

כיוון שהמכירות (כמו גם ניהול נכון) הן גורם מכריע בהצלחתו של כמעט כל ארגון ועסק, קיימת חשיבות רבה לשיפור ומקסום יכולת המכירה, ואם ברצונכם להעלות פלאים את מכירותיכם המוצלחות – כל שעליכם לעשות הוא להירשם לאחד מהקורסים המעולים בתחום, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות ברחבי הארץ. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי מכירות, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס מכירות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הצלחתם של עסקים תלויה ביכולתם למכור את מרכולתם. ככל שגדלות המכירות כך גדל הרווח של העסק (במידה ולא מדובר במכירה במחירי הפסד) ועל כן יכולת המכירה הינה מרכזית מאין כמוה כמעט לכל ארגון ומוסד – החל מאוניברסיטאות, דרך חנות בגדים, וכלה במטפל ברפואה סינית – כולם זקוקים ליכולת למכור את מוצריהם או שירותיהם על מנת להצליח.

יתירה מכך – יכולת המכירה חשובה גם להצלחה של כל אחד ואחת מאתנו, שכן גם בריאיון העבודה או בדייט הראשון אנו, למעשה, "מוכרים" את עצמנו, בתקווה שמי שיושב מולנו יתרשם "ויקנה את הסחורה". שכן, כפי נכתב ברב המכר "אבא עשיר, אבא עני" מאת רוברט קיוסאקי – "היכולת למכור... היא המיומנות הבסיסית הדרושה להצלחה אישית".

חשיבותה של יכולת המכירה ברורה, ומיומנויות בתחום יכולות לעזור ולתרום לכל אחד ואחת, שכן מעבר לשיפור יכולת המכירה של מוצרים ושירותים, תורמים לימודים בקורס מכירות גם להתפתחות האישית, שכן הם תורמים ליצירת תקשורת בין אישית טובה יותר, מלמדים אותנו לקרוא את הלקוח שמולנו ואת שפת הגוף שלו, מלמדים אותנו כיצד לנהל משא ומתן מוצלח, כיצד להעביר פרזנטציות מוצלחות וכו'.

הדרישה לאנשי מכירות מעולים תמיד קיימת, ועל כן אם אתם מעוניינים בלימודים שיעזרו לכם להשתלב בעבודה מרתקת ורווחית – ייתכן כי קורס מכירות הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

קהל יעד

הלימודים בקורס מכירות מתאימים לכל מי שמעוניין להפוך לאיש מכירות מיומן ומקצועי - הן לחסרי ניסיון במכירות והן למוכרים מנוסים, המעוניינים לרכוש כלים ומיומנויות חדשות בתחום, ולהעלות את אחוזי המכירה שלהם.

למעשה, מתאימים הלימודים לכל אחד ואחת – שכן (כמעט) כולנו עוסקים במכירה של דבר מה – בין אם אנו מטפלים המבקשים למשוך מטופלים חדשים, אנשי עסקים או יזמים המנסים למשוך משקיעים או אמנים המבקשים למכור את יצירותינו.

הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי עסקים פרטיים, המעוניינים לרכוש מיומנויות שיערו להם להגדיל את הכנסתם ממכירות, לעצמאיים המעוניינים בכלים בתחום, ולעוסקים בתחומי השיווק והפרסום.

תנאי קבלה

לעיתים קרובות פתוחים הלימודים בקורס מכירות בפני הציבור הרחב, ואין הם מעמידים כל תנאי הקבלה בפני המועמדים. חלק מהמכללות, לעומת זאת, דורשות כי המועמדים יהיו בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים אף קיימת דרישה לתעודת בגרות מלאה), ולפעמים אף מתקיימים ראיונות קבלה, הבודקים את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום. כמו כן, קורסים מתקדמים בתחום מיועדים לבעלי ניסיון במכירות בלבד.

משך לימודים

אורכם של הקורסים בתחום המכירות משתנה בהתאם לעומקו של הקורס והיקפו. בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס מכירות בין 40 ל-90 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חודשיים לארבעה חודשים, לרב במתכונת של מפגש אחד בשבוע.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים בקורס מכירות, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים, יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ניכר מהמכללות מקיימות קורסי מכירות בשעות הערב ואחר הצהריים, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות יחסית בלימודים המעשירים.

כמו כן, קיימים גם קורסי און ליין (למידה דרך המחשב, מהנוחות של ביתכם הפרטי) בהם אתם קובעים את שעות הלימוד המתאימות לכם ביותר.

נושאי לימוד

קורסי מכירות כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות והשתתפות בסימולציות מכירה, המקנות להם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

בד"כ נלמדים במהלך קורס מכירות הנושאים הבאים: עקרונות המכירה הנכונה, הגדרת יעדי המכירה, התמודדות עם סוגי לקוחות שונים וסביבות משתנות, שלבי תהליך המכירה, ניהול משא ומתן, המכירה מנקודת מבטו של הרוכש, תקשורת בין אישית, שפת גוף, יצירת רושם ראשוני חיובי, עמידה מול קהל, טכניקות מכירה, אמנות השכנוע, טיפול בהתנגדויות, בניית אמון עם הלקוח, שימור לקוחות, מיומנויות פרזנטציה, ועוד.

אם אתם מעוניינים להתמקצע בתחום המכירות באינטרנט, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורס השיווק באינטרנט, או בקורס ה-eBay.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס מכירות יוכלו, כמובן, להשתלב בעבודה במכירות בכל ארגון, עסק וחברה, ולהגדיל את אחוזי המכירות שלהם פלאים. בוגרי הקורסים בתחום נחשבים למקצועניים ולאנשי מכירות מובילים, ופעמים רבות הם "נחטפים" במהירות על ידי הארגונים המובילים, החושקים באנשי מכירות עתירי ידע ומיומנויות.

כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד בתחום אף מסייעים לבוגריהם להשתלב בעבודה בתחום המכירות, עם סיום הלימודים.

בוגרים אשר הינם בעלי עסק – יוכלו להשתמש במיומנויות והכלים אותם רכשו בקורס על מנת להעלות את אחוזי המכירות שלהם פלאים.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להפוך ל"תותחי מכירות", להעלות את אחוזי המכירות שלכם פלאים, לשלוט בכל הכלים והמיומנויות בתחום, כך שתוכלו לשכנע כמעט כל אחד לקנות מכם כמעט כל מוצר – קורס מכירות מיועד עבורכם.
איפה אפשר ללמוד קורס מכירות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מכירות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?