קורס הכנה לראיון עבודה

להרשים כל מראיין ומראיינת

קורס הכנה לראיון עבודה
אם אתם נמצאים בתהליכי חיפוש עבודה ומתמלאים חשש לפני כל זימון לראיון, אם אתם מרגישים כי אינכם מצליחים להוציא את המיטב מעצמכם בסיטואציה מלחיצה זו ואם אתם רוצים לקבל את כל הידע, המיומנויות והכלים שיעזרו לכם ליצור רושם ראשוני איכותי – ולעבור (כמעט) כל ראיון עבודה בהצלחה כבירה – הלימודים בקורס הכנה לריאיון עבודה מיועדים עבורכם.

סדנת הכנה לראיון עבודה היא קצרצרה במיוחד, ובדומה לקורסי הכנה למבחנים אחרים, היא כוללת תרגול מעשי רב – לרבות השתתפות בסימולציות – אשר דואג כי רמת הלחץ שלכם ברגע האמת תהא מנמוכה ככל האפשר. אז אם גם אתם רוצים ללמוד את סוד ההצלחה בראיונות עבודה – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא על הלימודים בקורס הכנה לראיון עבודה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ראיון העבודה הוא סיטואציה מלחיצה למדי – שכן יש לנו הזדמנות אחת להרשים את העומד מולנו – ולשכנעו כי אנו המועמדים המתאימים והראויים ביותר למשרה המוצעת. כיום, עולם ראיונות העבודה כולל, פעמים רבות, לא רק ראיון עם המנהל העתידי – אלא גם שלל מבחני מיון וראיונות מקצועיים, המועברים על ידי פסיכולוגים, כך שדרושה הכנה טובה על מנת לצלוח את הריאיון בהצלחה.

אם אתם מעוניינים לקבל את כל הכלים להצלחה בראיון עבודה – תוכלו להירשם לקורס או סדנא בתחום – אשר תוך שעות אחדות יקנה לכם ידע רב, כלים ומיומנויות שיעזרו לכם להותיר רושם טוב במיוחד על העומדים מולכם.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנה לראיון עבודה מיועדים, כמובן, למי שנמצא בתהליכי חיפוש עבודה ומעוניין למקסם את סיכוייו להתקבל לעבודת חלומותיו. יש קורסים ייחודיים בתחום הפונים לקהלי יעד ספציפיים – כגון קורס הכנה לראיון עבודה בהייטק או קורס הכנה לראיון עבודה למנהלים, לדוגמא), כך שכמעט כל אחד ואחת יכולים למצוא את הקורס/ הסדנא המתאימים להם ביותר.

אם אתם מתעניינים בלימודים בסדנת הכנה לראיון עבודה, אולי תגלו עניין גם בקורס שפת גוף, קורס ניהול משא ומתן, קורס עמידה מול קהל, קורס אמנות הפרזנטציה ועוד.
תנאי קבלה
 

משך לימודים

הלימודים בסדנת הכנה לראיון עבודה אינם ארוכים כלל וכלל – ובדרך כלל כוללים הסדנאות והקורסים בתחום בין שעה וחצי ל-10 שעות לימוד בלבד, הנפרשות על פני מפגש לימודים אחד או שניים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, היכולים לתרום רבות להתקדמותכם והתפתחותכם המקצועית, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים בתחום מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב, בימי שישי בבוקר – או אפילו לימודים בהתאמה אישית – כך שגם אם אתם סטודנטים עמוסים, עובדים במשרה מלאה או עסוקים מכל סיבה אחרת – תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.  

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס הכנה לראיון עבודה היא מעשירה למדי, ודואגת להכשיר את בוגריה בידע רב ושלל כלים ומיומנויות שיעזרו להם לצלוח בשלום – ולהותיר רושם טוב במיוחד – על המראיינים. הלימודים בסדנת הכנה לראיונות עבודה משלבים בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים לבין שלל התנסויות מעשיות (לרבות סימולציות של ראיון וקבלת משוב מאנשי מקצוע), כך שהכשרת הבוגרים היא מן המעלה הראשונה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי הכנה לריאיון עבודה את התכנים והנושאים הבאים: תקשורת בין- אישית, שפת גוף, הבנת צרכי המעסיק, שאלות צפויות בראיון עבודה וכיצד לענות עליהן, יצירת רושם ראשוני, ניהול משא ומתן, טיפול בהתנגדויות, התמודדות עם שאלות מכשילות, הכנה לסוגי ראיונות שונים (ראיון אישי, מבחני מיון, דינמיקות קבוצתיות וכו'), חיפוש מידע מקדים על המשרה והמעסיק, כתיבת קורות חיים ועוד שלל נושאי לימוד.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנה לראיון עבודה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?