מדריכי תנועה לגיל הרך

הכשרה מרתקת לעבודה מהנה

מדריכי תנועה לגיל הרך
אם אתם אוהבים לעבוד עם פעוטות וילדים, אם תנועה, קצב ומוסיקה ממלאים את חייכם ואת לבכם שמחה, ואם אתם רוצים ליהנות מלימודים חווייתיים, שיכשירו אתכם לעבודה מלאת קסם – ייתכן כי הלימודים בקורס מדריכי תנועה וצליל לגיל הרך הם הפתרון המושלם עבורכם. לימודים אלו, הנמשכים חודשים ספורים בלבד, יכשירו אתכם בכל הכלים, המיומנויות והידע הדרושים למדריך התנועה לגלי הרך המקצועי והאיכותי.

כידוע, חשיבות התנועה והפעילות הגופנית היא חשובה – ובגיל הרך היא נושאת חשיבות רבה במיוחד –שכן היא תורמת להתפתחות הקוגניטיבית, הפיזית והחברתית, ומפני הרגלים הנקנים בגיל זה מלווים אותנו לכל אורך החיים. אז בואו ליהנות מלימודים חווייתיים בתחומי ההורות והטיפול בפעוטות – בואו לקרוא עוד על קורס מדריכי תנועה לגיל הרך.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס מדריכי תנועה לגיל הרך מיועדים לכל מי שעוסק (או מעוניין לעסוק) בעבודה עם ילדים ופעוטות – גננות, מטפלות, מדריכי ליווי התפתחותי וכיו"ב.

אם אתם מתעניינים בלימודי הדרכת תנועה לגיל הרך, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים העוסקים בגיל הרך: קורס מדריכי שחיית תינוקות, קורס עיסוי תינוקות, קורס מדריכי ליווי התפתחותי, קורס סייעות לגני ילדים, לימודי הכשרת גננות ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס מדריכי תנועה, צליל ומוזיקה לגיל הרך כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: גיל 18 ומעלה, סיום 12 שנות לימוד (מכללות רבות דורשות תעודת בגרות מלאה), אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, ומעבר של ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

לעיתים אף מקיימות חלק מהמכללות בתחום מבחני קבלה שונים (כגון מבחן כישורי תנועה), על מנת לברור את המועמדים הטובים והמתאימים ביותר ללימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס מדריכי תנועה ומוסיקה לגיל הרך כוללים, בדרך כלל, בין 180 ל-280 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים בין חמישה לשמונה חודשים – בהתאם למספר שעות הלימוד הכולל, מספר המפגשים בשבוע ואורכו של כל מפגש לימודים.

חלק מהמכללות בתחום מציעות אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר והצהריים ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, על מנת לאפשר גם לאנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בקלות ונוחות בלימודים. אולם – חשוב לזכור כי ההתנסות המעשית בגני ילדים נערכת, בד"כ, בשעות הבוקר, כך שחשוב לברר טרם ההרשמה ללימודים את המועדים המדויקים של כל מפגשי הלימודים.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס מנחים לפעילות בתנועה ומוסיקה לגיל הרך הם עשירים במיוחד: התלמידים בקורס נהנים הן מלימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים והן משלל התנסויות מעשיות חווייתיות ומפתחות, המקנים לבוגרים את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום. בחלק מהמכללות אף נהנים התלמידים מסטאז' מקצועי מלווה בהדרכה, אותו הם מבצעים בגני ילדים ומסגרות אחרות לטיפול בפעוטות.

לעיתים קרובות כוללים לימודי הדרכת תנועה לגיל הרך את הנושאים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, עזרה ראשונה, תזונה, חשיבות התנועה להתפתחות הילד, בניית מערכי שיעור, עקרונות עבודה עם ילדי הגיל הרך, פסיכולוגיה התפתחותית, שלבי התפתחות הילד, מרכיבי התנועה בגיל הרך, סיפורי ילדים בתנועה, פעילויות חגים ועונות, פעילויות חיות, היכרות עם מתקני הג'ימבורי, שיטות ועקרונות בהדרכה, יציבה נכונה, התאמת מוסיקה לגיל הרך, משחקים ופעילויות, התאמת מערכי השיעור לשלב ההתפתחותי של הילדים, דמיון מודרך, יוגה לילדים ועוד.

תעודה

בוגרי קורס מדריכי תנועה לגיל הרך, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס הדרכת תנועה לגיל הרך יוכלו להתחיל לעבוד בתחום מיד עם סיום לימודיהם: גנים ופעוטונים, צהרונים, מתנ"סים וקייטנות הם רק חלק ממקומות התעסוקה המצפים לבוגרי הלימודים. בוגרים המעוניינים לצאת לדרך עצמאית – יכולים להתחיל להעביר חוגי תנועה ומוסיקה באופן פרטי.
איפה אפשר ללמוד מדריכי תנועה לגיל הרך?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדריכי תנועה לגיל הרך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?