קורסים לילדים ונוער

לימודים בראש צעיר

קורסים לילדים ונוער

קורסים לנוער מוצעים כיום במגוון רחב של מסלולים, המאפשרים לכל אחד למצוא את התחום המתאים לו ביותר. בין אם מבקשים ללמוד שפה זרה, לשפר את הידע במתמטיקה או ליהנות בחוג, הכול מוצע גם לגילאים צעירים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים לילדים ולנוער

בני נוער רבים כיום מבקשים ללמוד ולהעשיר את השכלתם, ובשל הביקוש נפתחו מסלולים ייחודיים המיועדים לבני נוער ולדרישות הספציפיות שלהם. קורסים אלו מוצעים בשעות מותאמות ללימודים בבית ספר, תכני הלימוד שונים, וכמובן אווירת הלימודים כיפית ומהנה.

קורסים לנוער - מטרת הלימודים

בשונה מלימודים אקדמיים, קורסים לילדים ולנוער מעניקים השכלה נרחבת בתחומים מגוונים, ולאו דווקא ידע ספציפי בתחום מסוים. בדרך כלל הלימודים הינם להעשרה, דוגמת חוג אומנות או מדע, אולם ישנם גם קורסים לנוער המיועדים למי שמבקש להתחיל בלימודים אקדמיים כבר במהלך התיכון.

קורסים לילדים - מסלולי לימוד

כיום ישנם קורסים רבים ומרתקים המיועדים לילדים ולבני נוער, החל מלימודי שפה זרה, עבור בחוגי אומנות בכל הרמות, וכלה בלימודים אקדמיים. בעת בחירת מסלול לימודים, מומלץ לבדוק את מידת ההשקעה הנדרשת על מנת להצליח בלימודים, ולוודא כי אכן ישנו מספיק זמן פנוי. גורם חשוב נוסף הוא כמובן מידת העניין והרלוונטיות, וכדאי לברר האם הלימודים מקנים נקודות זכות אקדמיות, תעודת מקצוע, או יתרון אחר.

קורסים לילדים ולנוער - משך הלימודים

זמן הלימודים משתנה במידה ניכרת, בהתאם לרמת ההכשרה המבוקשת. בדרך כלל קורסים למתחילים כוללים מספר פגישות מצומצם ונמשכים חודש עד חצי שנה, ואילו קורסים מעמיקים למתקדמים יכולים לארוך עד שנה.

קורסים לנוער - שעות הלימוד

מאחר ורוב בני הנוער עסוקים בשעות הבוקר בלימודים במערכת החינוך הפורמאלית, קורסים לילדים מתקיימים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים או בזמן החופשות. עם זאת, ישנם קורסים ספציפיים אשר מועברים בשיתוף פעולה עם בית הספר, ובמקרה זה הם יהיו במקביל ללימודים הרגילים.

קורסים לילדים - תעודת סיום

הדיפלומה הניתנת למסיימי הקורס משתנה במידה ניכרת, בהתאם למטרת הלימודים. חוגים רבים המוצעים לילדים הינם לשם העשרה בלבד, ואינם מספקים תעודת סיום המעידה על החומר הנלמד. לעומת זאת, לימודים המהווים הכנה לתואר אקדמי מזכים בנקודות, וכדאי לוודא כי מוסד הלימודים אכן מוכר מטעם המועצה להשכלה גבוהה.

איפה אפשר ללמוד קורסים לילדים ונוער?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסים לילדים ונוער
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?