קורס דולה פוסט פארטום

הכשרת מלווה לאחר הלידה

קורס דולה פוסט פארטום
אם אתם מעוניינות להשתלב בעבודה חשובה ומרתקת, בה תלוו אימהות וזוגות צעירים בחודשים הראשונים שלאחר הולדת תינוק/ת חדש/ה, תעזרו להם להסתגל לשלל השינויים המטלטלים את המשפחה ככלל, ואת האם בפרט, ותעזרו ותדריכו אותם בכל הקשור בטיפולו של התינוק החדש – הלימודים בקורס דולה פוסט פארטום (מלווה לאחר לידה והורות ראשונית) מיועדים עבורכן.

לימודים אלו, המשתייכים, כמובן, לעולם מקצועות ההיריון, הלידה, ההורות והמשפחה יקנו לכם שלל כלים ומיומנויות בתחום, כך שתוכלו להיות שם עבור לקוחותיכם בכמה מהרגעים המרגשים והטובים בחייהם – אך גם ברגעים הקשים, המבלבלים והמאתגרים המלווים את הלידה והחודשים שלאחריה. אז אם גם אתם מתעניינות בלימודי דולות פוסט פארטום הגעתן למקום הנכון – בואו לקרוא עוד על קורס דולות לאחר לידה.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס מלוות לאחר לידה ולהורות ראשונית מתאימים במיוחד לעוסקות במקצועות ההיריון והלידה – אחיות, מדריכות הנקה, דולות וכיו"ב, המעוניינות להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולהרחיב את תחומי עיסוקן, כמו גם למטפלים (פסיכולוגים, מטפלים באמנות וכו') המעוניינים להבין לעומק תקופה חשובה זו בחיי המשפחה ולרכוש שלל כלים חדשים.

אימהות ונשים בהיריון, המעוניינות להעשיר עצמן בתחום יכולות להרוויח גם הן המון מלימודים מרתקים אלו, ואף לרכוש לעצמם מקצוע חדש, חשוב ומלא סיפוק.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס דולה פוסט פארטום כוללים, בדרך כלל, ריאיון אישי, הבודק את התאמת המועמדת ללימודי התחום ולעיסוק בו. חלק מהמכללות מקבלות ללימודים רק נשים שחוו לידה, וחלק מהמכללות מקבלות לשורותיהן רק בעלות רקע (כלומר בוגרות קורסים בתחום – קורס דולה, קורס מדריכות הכנה ללידה וכו') או ניסיון מעשי בעבודה עם הורים ותינוקות.

משך לימודים

הלימודים בקורס דולות לאחר לידה כוללים, בדרך כלל, בין 60 ל-120 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חודשיים לשנה – בהתאם למספר שעות הלימוד הכולל ומתכונת הלימודים – מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתן מעוניינות ליהנות מלימודים מעשירים ומרתקים אלו, אך חושבות כי סדר יומכם המלא יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות שוודאי תשמחנה לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות לכן בחירה בין לימודים בשעות הבוקר לבין לימודי ערב וימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתן עובדות, לומדות או עסוקות מכל סיבה אחרת – תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכן ביותר.  
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס דולות לאחר לידה והורות ראשונית דואגים להכשיר את הבוגרות בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לביצוע תפקיד זה על הצד הטוב ביותר. על כן, חלק גדול מהקורסים בתחום כוללים לא רק לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים – אלא גם שלל התנסויות מעשיות מעשירות.

חלק מהמכללות אף כוללת פרקטיקום כחלק מתכנית הלימודים, בו מלוות הסטודנטיות משפחה (או משפחות) בחודשים הראשונים שלאחר לידה, תוך ליווי והדרכה צמודה של סגל הקורס.

לימודי דולה פוסט פארטום כוללים, בדרך כלל, את הנושאי הבאים: תפקידי מלווה לאחר לידה, עיבוד חוויית הלידה, צרכים פיזיולוגיים ורגשיים של התינוק לאחר הלידה, שלבים בהתפתחות התינוק, הרגעת תינוקות, תזונת תינוקות, הנקה ותחליפי חלב, אימהות והעצמה אישית, חיזוק רצפת האגן, בכי תינוקות, משכב לידה, בעיות בהתפתחות תינוקות ופתרונן, התפתחות מוטורית, עיבוד חוויית הלידה, אתיקה מקצועית, יחסי תומכת – נתמכת (ונתמך), ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

חלק מהמכללות בתחום כוללות בתכנית הלימודים גם נושאים כגון פרסום, שיווק ומיתוג, במטרה להקל על השתלבותן של הבוגרות בשוק העבודה כדולות עצמאיות.

תעודה

בוגרות קורס דולה פוסט פארטום, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, תהיינה זכאיות לקבל תעודת הסמכה – תומכת לאחר לידה ולהורות ראשונית (דולה פוסט פארטום), מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהן.
איפה אפשר ללמוד קורס דולה פוסט פארטום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס דולה פוסט פארטום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?