קורס מזכירות ביטוח

לימודים לקריירה בטוחה

קורס מזכירות ביטוח
כולנו יודעים כי התפקוד האופטימלי של חברות הביטוח תלוי באיכות של סוכני הביטוח, אולם רבים אינם יודעים כי מזכירי ומזכירות הביטוח מהווים אף הם גורם משמעותי, המשפיע רבות על איכות השירות ועל תפקודה הכללי של סוכנות הביטוח. מזכירות ביטוח היא מקצוע מבוקש ורווחי, הכולל אחריות רבה ועיסוק בשלל הפנים של עולם הביטוח – טיפול בתיקי לקוחות, הפקות ושינויים של פוליסות ביטוח, וקישור בין לקוחות החברה לבין סוכני הביטוח והמנהלים.

לאור תחומי האחריות הרבים של מזכירות ביטוח, הכוללים הן את תפעול הצד האדמיניסטרטיבי במשרד, והן את העבודה מול קהל הלקוחות, נדרשים העוסקים בתחום להכשרה מעמיקה ומקיפה במיוחד, אשר תכניס אותם בסוד העניינים, ותקנה להם היכרות נרחבת עם כל צדדיו של עולם הביטוח. בואו לקרוא מידע על הלימודים בקורס מזכירות ביטוח.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אתם עוסקים בעבודת אדמיניסטרטיבית כלשהי, ואתם מחפשים כיוונים להתפתחות מקצועית מרתקת, יש לנו הצעה מפתה עבורכם – קורס מזכירות ביטוח.

לימודים אלו הינם לימודים מעמיקים ומקיפים במיוחד, אשר נועדו להכשיר את בוגריהם במיטב הידע והכלים הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה ובמהירות בעבודות הרבות בתחום.

מזכיר הביטוח הינו איש מקצוע בעל אחריות נרחבת, והשפעתו על שביעות הרצון של הלקוחות, כמו גם על הצלחתה של סוכנות הביטוח, רבה היא.

אז אם אתם מעוניינים בלימודים מרתקים, אשר יקנו לכם יכולת להשתלב בשלל עבודות נדרשות – קורס מזכירות ביטוח יכול להתאים לכם עד מאד.

קהל יעד

הלימודים בקורס מזכירות ביטוח מיועדים, כמובן, לכל המעוניינים להשתלב במקצוע מרתק זה.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תמצאו עניין גם בלימודים בקורס מזכירות משפטית, קורס מזכירות רפואית, קורס מנהלי לשכה או קורסים אחרים מתחומי המזכירות והאדמיניסטרציה או תחומי הביטוח.

תנאי קבלה

המועמדים לקורס מזכירות ביטוח נדרשים, בדרך כלל, להיות בוגרי 12 שנות לימוד, בעלי היכרות עם תוכנות ה-Office השונות, ובעלי ניסיון של שנתיים לפחות בעבודת מזכירות (או סיום בהצלחה של קורס מזכירות בסיסי או מתקדם).

חלק ממוסדות הלימוד והמכללות אף דורשים מהמועמדים להיות בעלי ידע או רקע בתחומי הביטוח, ובחלקם נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה.

משך לימודים

הלימודים בקורס מזכירות ביטוח נמשכים, בדרך כלל, בין חצי שנה לשנה.

אם אתם מתעניינים בלימודי מזכירות ביטוח, ודאי תשמחו לדעת כי רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים מגוון מסלולי לימוד – בשעות הערב או בשעות הערב, ולעיתים אפילו לימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בזמנים הנוחים להם ביותר.

נושאי לימודים

לימודי מזכירות ביטוח כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: עקרונות הביטוח, מטרות הביטוח, מבנה חברות הביטוח, ענפי הביטוח, תפקידו של סוכן הביטוח, סוגי פוליסות, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח חו"ל, היכרות עם דו"חות חברות הביטוח, שירות ללקוח, חישוב פרמיות, חוק חוזי הביטוח, הכנת הצעות מחיר, טכניקות מכירה, תפקיד המפקח על הביטוח, זכויות המבוטח, הכנת טפסי פוליסות, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס מזכירות ביטוח, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו הם השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להשתלב במקצוע רב פעלים, הכולל אחריות רבה – קורס מזכירות ביטוח יכול להתאים לכם מאד.

קורס זה יקנה לכם את כל הכלים, המיומנויות והידע הדרושים למזכיר הביטוח האיכותי והמקצועי, כך שעם סיומו תוכלו להשתלב במגוון העבודות בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד למזכירים ומזכירות בעלי ניסיון ויכולות אדמיניסטרטיביות גבוהות, המעוניינים בקידום מקצועי, ובהשתלבות בעולם הביטוח המרתק.

איפה אפשר ללמוד קורס מזכירות ביטוח?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מזכירות ביטוח
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?