קורס מזכירות משפטית

לימודים ש"תפורים" עליכם

קורס מזכירות משפטית
עבודתה של המזכירה המשפטית (או המזכיר המשפטי) היא חשובה במיוחד ומזכירות משפטיות איכותיות "נחטפות" ע"י המשרדים המובילים במהירות, ונהנות מעבודה מרתקת ודינאמית, אשר תנאי העסקה ומשכורת נאה בצדן. אם גם אתם שואפים להשתלב במקצוע ייחודי ומרתק בעולם האדמיניסטרציה והמזכירות, הצעד הראשון שיהי עליכם לעשות הוא להירשם לקורס מזכירות משפטית, שיקנה לכם את מיטב הידע והכלים בתחום.

אמנם אין חובה להשלים קורס בנושא על מנת להשתלב בעבודה, אך המציאות מוכיחה כי בוגרי הקורסים בתחום, הנהנים מהכשרה מקיפה ומעמיקה ומרכישה של מיטב הידע, הכלים והמיומנויות, משתלבים בקלות ובמהירות רבה יותר בעבודה, ונהנים מעבודה במקומות יוקרתיים וטובים יותר. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי מזכירות משפטית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אתם מגלים עניין רב בעולם המשפט, אתם נהנים מעבודה אדמיניסטרטיבית ואוהבים לטפל בלקוחות – סביר להניח כי עבודה בתחום המזכירות המשפטית היא בדיוק מה שאתם צריכים.

שכן, אם יצא לכם לבקר במשרד עורכי דין גדול לאחרונה, ודאי הבחנתם במרכזיותה של המזכירה המשפטית (או המזכיר המשפטי), אשר חשיבותה להתנהלותו התקנית של המשרד רבה היא – היא אחראית על קבלת הקהל וקביעת הפגישות, על סידור הניירת והתיקים, על ניהול הספקים ונותני השירות הרלוונטיים, ותרומתה לאווירה הכללית במשרד היא רבה במיוחד.

המזכירה המשפטית אף צריכה להיות בקיאה בעולם המשפט ועריכת הדין, ולעיתים קרובות היא יוצאת לשליחויות מרתקות בבתי המשפט.

כדי להתקבל בקלות לעבודות הטובות ביותר בתחום – מומלץ כי תירשמו לקורס מזכירות משפטיות, אשר יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום. אז תתחילו לתפור חליפות, ובואו ללמוד בקורס ש"תפור" בדיוק למידותיכם – בואו ללמוד בקורס מזכירות משפטית.

קהל יעד

הלימודים בקורס מזכירות משפטית מיועדים למי שמעוניין להשתלב בעבודה בתחום מרתק ודינאמי זה, כמו גם עבור העוסקים בתחום בפועל, החסרים הכשרה עיונית רשמית, ומעוניינים בהקניית מיטב הידע והכלים בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי מזכירות משפטית, אולי תמצאו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי האדמיניסטרציה והמזכירות – קורס מזכירות בכירה, קורס מזכירות רפואית, קורס מזכירות סוג 1 וכיו"ב.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים ללימודים בקורס מזכירות משפטית להיות בוגרי 12 שנות לימוד (בחלק מהמכללות נדרשת תעודת בגרות חלקית, לכל הפחות), ובעלי ידע בסיסי באנגלית ובעבודה על מחשב.

חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף דורשים מן המועמדים לעבור ראיון קבלה, הבודק את התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום, ולעיתים אף נדרשים המועמדים לעמוד במבחנים ייעודיים שונים, על פי החלטת מוסד הלימודים.

משך לימודים

בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס מזכירות משפטית בין 400 ל-500 שעות לימוד אקדמיות (כולל החלק המוקדש לסטאז' – ההתנסות המעשית המודרכת), אולם קיימים גם קורסים קצרים וארוכים יותר.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו ודאי תשמחו לדעת כי רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים קורסים המתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב (לעיתים במקום ולעיתים בנוסף לקורסי הבוקר), כך שגם אם אתם עובדים בשעות היום תוכלו להשתלב בלימודים אלו בקלות ובנוחות.

נושאי לימודים

קורס מזכירות משפטית כולל מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים, ומשתתפיו נהנים מהכשרה מקיפה הן בתחומי המשפטים והן בתחומי האדמיניסטרציה. כן כוללים הלימודים חלק המוקדש להתנסות מעשית מודרכת, בה זוכים המשתתפים להכיר מקרוב את העבודה היומיומיות של העוסקים בתחום.

לעיתים קרובות כוללים לימודי מזכירות משפטית את הנושאים הבאים: המערכת המשפטית בישראל, דיני קניין, דיני נזיקין, דיני חוזים ומכר, דיני עבודה, דיני תאגידים, הכרת המחשב, היכרות עם תוכנות ייחודיות וייעודיות למשרדי עורכי דין, ארגון וניהול המשרד, רישום פרוטוקולים, תכתובת עסקית, אתיקה מקצועית, אנגלית עסקית, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס מזכירות משפטית, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות ומוסדות הלימודים אף מעניקים לבוגריהם תעודת גמר מטעם משרד התמ"ת.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת ודינאמית, המשלבת בין עולמות המשפט והאדמיניסטרציה – קורס מזכירות משפטית יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. קורס זה יקנה לכם את מיטב הידע העיוני והתיאורטי, כמו גם את שלל הכלים והמיומנויות, הדרושים על מנת להשתלב במהירות ובהצלחה בעבודות בתחום, ולתרום רבות למשרד בו אתם מועסקים.
איפה אפשר ללמוד קורס מזכירות משפטית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מזכירות משפטית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?