קורס מזכירות בכירות

לימודים שיקחו אתכם קדימה

קורס מזכירות בכירות
מזכיר בכיר מקצועי, איכותי ומיומן הוא "נכס" רב ערך לכל משרד וארגון, ותנאי העסקתו ומשכורתו הם בהתאם, ועל כן עובדים איכותיים בתחום, המצליחים להשתלב בעבודה בחברה מצליחה ורווחית, נהנים לא רק מיוקרה מקצועית והערכה רבה, אלא גם ממשכורות נאות במיוחד.

אז אם גם אתם רוצים להשתלב בעבודה בכירה בעולם המזכירות והאדמיניסטרציה, כל שעליכם לעשות הוא להירשם לקורס מזכירות בכירה (תוכלו להתקבל ביתר קלות ללימודים אם אתם בעלי רקע וניסיון בעבודת המזכירות, או בעלי תעודת סיווג מקצועי מזכירות סוג 1). קורס זה יקנה לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות להם תזדקקו, כך שמיד בסיומו תוכלו להשתלב בעבודות בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס מזכירות בכירה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם יצא לכם לבלות מעט זמן במשרד גדול, ודאי שמתם לב כי יש איש מקצוע (ופעמים רבות – אשת מקצוע) אשר "מנהל" את העבודה במשרד הלכה למעשה – מתפעל את צוות המזכירים והטלפנים, אחראי על "הקופה הקטנה", מטפל בלקוחות, דואג לדו"חות השונים, שומר על קשרי קירבה אדוקים עם המנהלים, ותורם רבות לאווירה הכללית במשרד.

איש זה הוא המזכיר הבכיר (הידוע, לעיתים, כמנהל אדמיניסטרטיבי או כמנהל המשרד), ועבודתו אכן כוללת אחריות רבה.

אז אם צברתם ניסיון בעבודת המזכירות, ואתם מעוניינים בקידום מקצועי שיזניק את הקריירה (ואת המשכורת) שלכם קדימה – ייתכן כי קורס מזכירות בכירה הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

קורס זה ידאג להקנות לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה במשרות הנחשקות ביותר בתחום, כך שתוכלו ליהנות מעבודה הכוללת אחריות רבה, תחומי עיסוק מגוונים ותגמולים נאים.

קהל יעד

הלימודים בקורס מזכירות בכירה מיועדים, כמובן, לכל השואפים להשתלב בעבודה בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי מזכירות סוג 2, אולי תגלו עניין גם בקורס מזכירות משפטית, קורס מזכירות רפואית, קורס מזכירות ביטוח וקורסים נוספים מתחומי האדמיניסטרציה והמזכירות.
 

תנאי קבלה

המועמדים לקורס מזכירות סוג 2 נדרשים, בדרך כלל, להיות בוגרי 12 שנות לימוד, בעלי ידע באנגלית וידע בתפעול המחשב ותוכנות האופיס השונות. פעמים רבות אף נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת סיווג מקצועי מזכירות סוג 1, או בעלי ניסיון בעבודת המזכירות.

דרישות נוספות אשר מציבים חלק ממוסדות הלימוד והמכללות הם מעבר של מבחנים ייעודיים ועמידה בראיון קבלה, הבודק את התאמת המועמדים ללימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס מזכירות בכירה כוללים, בדרך כלל, בין 300 ל-450 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חצי שנה לשנה (ולעיתים אפילו קצת יותר משנה).

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, ודאי תשמחו לדעת כי מרבית המכללות ומוסדות המציעים קורסים בתחום, מקיימים מסלולי לימוד בשעות הערב (בנוסף או במקום לימודי הבוקר) כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר, וליהנות מהכשרה מקצועי איכותית זו.

נושאי לימודים

קורס מזכירות בכירה (קורס מזכירות סוג 2) כולל מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, ודואג להכשיר את בוגריו במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום.

בד"כ כוללים לימודי מזכירות בכירה את התכנים הבאים: מושגי יסוד בניהול וארגון, מושגי יסוד בכלכלה, דיני עבודה, דיני עסקים, שיווק, פרסום ויחסי ציבור, חשבונות וניהול כספים, עיבוד תמלילים – WORD, גיליונות אלקטרוניים – EXCELL, הכנת מצגות – POWERPOINT, אבטחת מידע, ארגון תיקיות וניהול רשומות, תכתובת משרדית, פרוטוקולים ודו"חות, תקשורת בין- אישית, אסרטיביות, שירות  לקוחות, התמודדות עם לחץ ושחיקה, אנגלית עסקית, הקלדה מהירה באנגלית ובעברית, ועוד שלל נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס מזכירות בכירה, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו הם השלימו את לימודיהם.

בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד מוענקת לבוגרים גם תעודת סיווג מקצועי מטעם משרד התמ"ת – מזכירות סוג 2, לבוגרים העומדים בהצלחה בבחינות החיצוניות.

סיכום

לסיכום, אם אתם עוסקים במזכירות או בעבודות אדמיניסטרטיביות קרובות אחרות, ומעוניינים בלימודים אשר יתרמו לקידומכם המקצועי ויזניקו את הקריירה שלכם קדימה – קורס מזכירות בכירה הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

קורס זה הוא מקיף ומעמיק במיוחד, והוא דואג להכשרה יסודית ואיכותית של בוגריו, הנהנים מהקניית מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למזכיר הבכיר המקצועי והאיכותי. כדאי שתדעו כי רבים מבוגרי הקורס משתלבים בעבודות רווחיות במיוחד בתחומי המזכירות הבכירה וניהול המשרד, ונהנים מעבודה הכוללת אחריות רבה ומובילה לתחושת סיפוק משמעותית.
איפה אפשר ללמוד קורס מזכירות בכירות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מזכירות בכירות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?